>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Typy Długoterminowe

X 0

xen

Użytkownik
W trakcie dnia te zakłady są blokowane. Wstawiają je do oferty dopiero wieczorem, po zakończeniu konkurencji.
Natomiast oczywiście można cały czas grać na BF.
 
X 0

xen

Użytkownik
@Soltysiao: nie mogę jeszcze wysyłać PW, więc odpowiem tutaj. Później do skasowania.
Na pewno zakłady specjalne na medale pojawiają się w Bet365. Wczoraj i przedwczoraj były udostępnianie po zakończeniu konkurencji.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Co do klasyfikacji medalowej i pojedynku Usa - Chiny
Wystarczy spojrzec na same druzynowki
Siatkowka - bardzo prawopodobne 2 medale Usa
Siatkowka plazowa - 2 medale juz pewne
Koszykowka - raczej na 100% 2 zlota Usa
Pilka nozna - Medal Usa k.
Chinczycy moga dolozyc max 1 z plazy, w co watpie i mamy 7-1 tylko na tej plaszczyznie
do tego mnostwo lekkoatletyki, gdzie Chiny prawie nie istnieja
Takze bet na ilosc medali spokojnie Usa ????
Troszke ciezej z klasyfikacja, ale jestem dobrej mysli
 
G 0

gondar

Użytkownik
Co do tabeli medalowej. Obecnie jest 35 Chiny - 31 USA (finał USA-USA w plażowej kobiet). Pozostałe szanse to:

Chiny:
Box K 51 - Chinka w finale, kurs 1,96
Box M 49 - 1,71
Diving 10m K - 1,33
Diving 10m M - 1,4
Taekwondo K 49 - Chinka w finale dziś wieczorem (jest lekką faworytką)
Taekwondo K 57 - 3,5 (1. faworytka)

USA (mogę coś pominąć):
Box 75 K - 1,25
Kosz M - 1,1
Kosz K - 1,1
Siata K - 1,5
Nożna K - 1,5
110m pp M - 1,15
10-bój M - 1,15
200 K - 1,33
3skok M - 1,61
Skok w dal K - 2,0 (druga jest amerykanka kurs 8,0)
4x100 K - 1,9
4x400 K - 1,5
4x400 M - 1,44

+ szansa na gold w wodnej kobiet i skoku wzwyż kobiet

Jak widać USA ma większe szanse aczkolwiek będzie ciekawie ???? obstawiam 40-38 dla USA (aha jestem też pewien, że USA przegoni Chiny w srebrnych więc w razie takiej samej ilości złotych USA wygrywa). Ja już przed igrzyskami zagrałem na ilość medali i na tabelę na USA, na tabeli robiłem kontry bo kurs był dobry w połowie igrzysk i gdyby nie jeden dzień (poniedziałek bodajże) w którym 2 faworytów Chin w gimnastyce zdobyło srebra a nie złota a USA wpadło jakieś złoto to zostałbym przy Chinach, ale i tak po udanej gimnastyce wczoraj udało się na USA przerzucić po kursach 1,6-1,8 na USA znowu ????

edit: co do ilości to nawet przez chwilę nie wątpiłem, a teraz to już w ogóle jest sure bet (obecnie 1,06 na BF)
 
G 0

gondar

Użytkownik
36 Chiny - 34 USA (po 22 w srebrach, tu wygra USA na 100% ze względu na samą ilość szans złotosrebrnych - jak nie złota to srebra)
Pozostałe szanse
Chiny:
Box K 51 - 1,96
Box M 49 - 1,71
Diving 10m K - 1,33
Diving 10m M - 1,4
Taekwondo K 57 - 3,5
USA:
Box 75 K - 1,25
Kosz M - 1,1
Kosz K - 1,1
Siata K - 1,5
Nożna K - 1,5
10-bój M - 1,15
3skok M - 1,61
4x100 K - 1,9
4x400 K - 1,5
4x400 M - 1,44
a więc potencjalnie USA 44 - 41 Chiny - będzie gorąco ???? żeby spać spokojnie Amerykanie muszą mieć 41 złotych - dadzą radę? 10-bój w połowie rozegrany, obydwie koszykówki i box 75 K to pewniaki więc mamy 38 złotych. Siatka, nożna i wodna kobiet - jakieś złoto być musi, a raczej dwa no ale licząc jedno mamy 39. Z pozostałych czterech trzeba wygrać 2 (o ile czegoś nie pominąłem) a Jamajczycy gorzej trzymają pałeczkę ;) Kurs teraz na BF jest 1,24 raczej jesteśmy w domu ale zaczekajmy.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
W naziemnych mi powiedzieli że bez szans, a kiedyś na bwinie grałem biathlon no i po jakimś czasie zdyskwalifikowano akchatchovą bodaj z Rosjii, napisałem do nich ale stwierdzili że tylko w ciągu 2tygodni mogą zmienić wynik.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
http://www.rp.pl/artykul/341208,924478-Ostapczuk-zlapana-na-stosowaniu-dopingu.html
Od razu wiedziałem że ten białoruski babochłop musi być na koksie:/
[...]
Uwierzysz, że np. Chinka, która w wyniku tej afery otrzymała brąz jest &quot;czysta&quot;? ;). Oczywiście, że człowiek jest niewinny dotąd, dokąd nie udowodni się mu winy ale
uprawiałeś może LA? Jeśli nie, to może znasz wyliczankę &quot;na kogo wypadnie na tego bęc!&quot;? ;)
Ostatnie przykłady ze światka kolarskiego
są przykładem na hipokryzję w &quot;sporcie&quot; zawodowym. (Choć, jeśli mówimy o Olimpiadzie to co do zasady - a nie de facto - jest to impreza amatorska bo przecież &quot;liczy się uczestnictwo&quot; ;)).
 
Do góry Bottom