>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IEM Winter 2021

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
obraz.png
Data: 2 grudnia - 12 grudnia 2021
Miejsce: Sztokholm (Szwecja)
Liczba drużyn: 16
Pula nagród: 250 000 $
Szczegóły na stronie hltv.org

Kursy z BETFAN na zwycięzcę turnieju:
Bez tytułu.png
Zapraszam do podawania analiz oraz merytorycznej dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na dobry początek taki dubelek:

Astralis - NIP
Virtus Pro - ENCE
@2.70 STS


Krótko. Astralis po turnieju BLAST pokazało się z bardzo dobrej strony. BlameF i k0nfig zrobili świetne wejście do drużyny, widać że dają sporo dobrego. Wręcz przeciwnie zaprezentowała się drużyna NIP'u, do tego device moim zdaniem trochę spadek formy.
A drugi mecz to utrata Snappiego przez ENCE. Snappi otrzymał pozytywny wynik na COVID-19 i zastąpi go Pavle „⁠Maden⁠” Bošković. Myślę, że może mieć to spory wpływ na gre tej druzyny, ktora juz w swoim podstawowym składzie nie grała najlepiej. Porównując oba zespoły po wynikach chociażby z ubiegłego Majora to VP zaprezentowało się znacznie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
device - lucky 1 1.45 ✅

Device zapewne będzie mocno zmobilizowany na nowe Astralis, a w parze z takim zawodnikiem jak Lucky spokojnie powinien sobie poradzić, dlatego idealny bet do dubla.

kennyS - AmaNEK 1.75✅

Na temat formy kennego nic nie wiadomo, ale w zestawieniu go z Amankiem biorę tę parę w ciemno, gdyż nie przekonuje mnie gość, o którym się mówiło, że może pożegnać się z ekipą francuską + dodatkowo na majorze nie grał jakiegoś fenomenalnego cs-a.

ewinner = 2.54✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +832
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobra więc tak na razie imo do przewidzenia mecze były oprócz NIP na Nuke z Astralis :D
Czas na BO 3 :(
G2? Astralis?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
O ile można się zgodzić, że Astralis wygra z MOUZ, o tyle mam wątpliwości czy G2 poradzi sobie z Liquid.
Osobiście uważam, że to nie będzie łatwy mecz dla G2 i raczej skłaniałbym się bardziej o pogranie handi +1,5 mapy na Liquid niż wygraną G2. Niby tyle plotek o rozpadzie drużyny a jednak dalej ze sobą grają i wygrywają mecze. KennyS wrócił ale co z tego, czy wniesie coś więcej niż nexa? Zobaczymy, ja na ten moment jestem sceptycznie na nich nastwiony.
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Drugi dubelekna dziś sorry zbytnio nie mam jak pisac analizy bo jade samochodem

device - apex 1 1.57⛔

Astralis - Mouz 1 1.47✅

Ewineer = 2.31⛔

Jeśli musi być analiza admin zapewne usunie post.
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Astralis + G2 @2,32 Unibet EZ

Ja jadę po pewniakach. Astralis przez wielu z Was wymieniani jako finalista zaliczył falstart. O MOUZ mówi się dużo że niedługo ten skład już się rozpadnie/zostanie zastąpiony przez kogoś z Akademii. Myślę że będzie łatwo i przyjemnie.
G2 zagrało tak słabo że ich tak źle oceniacie czy może TYLOO tak dobrze? Przecież było 12:3 po pierwszej połowie. Ja widziałem trochę inaczej te spotkanie bo parę rund było mega stykowych i wg mnie gdyby huNter tutaj zabił somebody byłoby wcześniej po meczu. Ja się wcale nie zdziwię jak TYLOO wygra z OG lub wygra mapę. Nie doceniam i nie będę doceniał obecnego składu Liquid. G2 powinno ich sklepać. Już się nie mogę doczekać jak kennyS zamiata nimi z awp
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +702
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Astralis + G2 @2,32 Unibet

Ja jadę po pewniakach. Astralis przez wielu z Was wymieniani jako finalista zaliczył falstart. O MOUZ mówi się dużo że niedługo ten skład już się rozpadnie/zostanie zastąpiony przez kogoś z Akademii. Myślę że będzie łatwo i przyjemnie.
G2 zagrało tak słabo że ich tak źle oceniacie czy może TYLOO tak dobrze? Przecież było 12:3 po pierwszej połowie. Ja widziałem trochę inaczej te spotkanie bo parę rund było mega stykowych i wg mnie gdyby huNter tutaj zabił somebody byłoby wcześniej po meczu. Ja się wcale nie zdziwię jak TYLOO wygra z OG lub wygra mapę. Nie doceniam i nie będę doceniał obecnego składu Liquid. G2 powinno ich sklepać. Już się nie mogę doczekać jak kennyS zamiata nimi z awp
Też myśle że Tyloo moze wziąć mape, a co do G2, pierwsze mecze owszem moga być mylące, ale wg mnie to tykająca bomba jest, może wypalić ale może być totalna klapa. Elige i Naf są w niezłej formie, zobaczymy co czas przyniesie.
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Postanowiłam ominąć całkowicie BO1. Napaliłam się strasznie na Astralis, ale zagrałam już Astarlis finalista i Astralis win IEM i przeczekałam. Dalej uważam, że mogą dojść do finału. Myślałam, że jedyną niespodzianką w Bo1, może być Gambit a tu zonk, Heroic pewnie zawaliło kupony wielu. Tragiczny występ. Późny powrót, rezregulowane celowniki. Nie było pomysłu na Godsent.

Wracając do Astalis. Słaby start ale z Mouz pokazali EZ Acient i poprawny Mirage. Jednak moje zapały na finał tudzież zwyciąztwo zmalały :(. Nie ma tej energii co przed własną publiką na Blaście. Tam wszyscy byli mocno nakręceni.

Typy na jutro:

Fnatic - Ence - 1,38
Big - Godsent - 1,65
Lvbet

Fnatic

Mezii pokazał dziś sporo fajnych akcji. Smooya wpasował się w zespół. Grają już jakiś czas i widać, że Fnatic wraca. Generalnie z Gambit była szansa na więcej ale nie na Ancient. Słabe veto. Ich CS wygląda solidnie. Ence z Madenem na stand-inie w Bo3 nie widzę. Dycha sam tego meczu nie ugra.

Big
Świetny mecz z Faze. Syrson na AWP wymiatał. To był stary dobry Syrson. Agresywna gra, dobry aim. Nie pownni mieć problemu z Godsent, które może wygrać z każdym (mapę) i zagrać treagicznie z jakimś teamem z tier 2 czy tier 3. Taco jak dla mnie dobre chwile ma już za sobą i jutro niemcy przejadą się po Brazyliczykach.

A 1 dzień z IEMem kończymy tak <3 <3 <3

261124592_650416956339492_6279488249818692039_n.jpg 261363277_1775904649286412_6477647626646600294_n.jpg 261746886_336843924445684_5025600510585056550_n.jpg 261849997_2076832692465117_1108411598873401006_n.jpg 261892458_2992653887614909_4073302275038134767_n.jpg


Kocham pewniaczki <3 xD
(PS. Bałam się tylko o G2 reszta IZiiiii)
 
Otrzymane punkty reputacji: +697
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Ja też w sumie zadowolony po wczorajszy, dorzuciłem Premier League do tych podanych typów i wyszło dobrze.

Na dzisiaj bez ceregieli - Fnatic + Astralis + Heroic @3,14 unibet


Nie ma co się powtarzać 50 razy. Astalis na innym biegunie niż Liquid. Jak dla mnie to jest najpewniejsze. Fnatic zaznało pierwszej porażki, gra mecz o wszystko z ENCE które jest po drugim biegunie. Ostatni ograli ich na DH gdy ENCE było w swojej pierwszej piątce to czemu teraz mieliby mieć problem? Na koniec Heroic które powinno wygrać z FaZe które niedawno też ograli na Blast. Tam też ich polecałem. Jak dla mnie powinno być spoko i łatwo.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Może nie z IEM ale na jutro polecam Ecstatic w spotkaniu z Nemiga. Kurs 1,32 można gdzieś dołożyć, ja osobiście gram dw 2:0 po kursie 2,13 w sts. Ecstatic gra od dłuższego czasu solidnego csa, uważam ze są obecnie poziom wyżej od Nemigi i powinni zamknąć to w dwóch mapach. Pokonali takie drużyny jak Entropiq , EF, a Nemiga jest drużyna słabsza od tych ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +245
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Takie ciekawe mecze a tu cisza?
Co gracie w meczu Vitality vs G2? Bo wydaje sie ze Vitality to wezmie ale kurs troche słaby jak na takie ryzyko.

No i jeszcze Liquid vs NIP, trudno powiedziec
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Ja niestety od półtora dnia bez możliwości pisania analiz (raczej brak czasu), trochę obstawiałem po cichu w zaciszu domowym. Jutro powinno być już lepiej i skrobnę jakieś przemyślenia po dzisiejszym dniu.
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Takie ciekawe mecze a tu cisza?
Co gracie w meczu Vitality vs G2? Bo wydaje sie ze Vitality to wezmie ale kurs troche słaby jak na takie ryzyko.

No i jeszcze Liquid vs NIP, trudno powiedziec
No właśnie same ciekawe ale ja nic nie pograłam
Gambit na farcie
Fnatic na farcie
Vitality za mały kurs

Chciałam uderzyć w NIP i VP ale dziś odpuszczam.

Chyba, że jeszcze złożę VP z Gambit, bo fnatic raczej ich nie pokona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom