>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami I runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów

Szczepaniak powyżej 6,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,70 Betclic
Lyager powyżej 8,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,70 Betclic
Holder poniżej 8,5 pkt (pierwsze 5 startów) @2,00 Betclic
Karczewski poniżej 3,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,90 Betclic
Jakobsen powyżej 5,5 pkt (pierwsze 5 startów) @1,65 Betclic


Dziś typuję tylko mecz w Bydgoszczy, bo kompletnie nie potrafię przewidzieć co się wydarzy w Gdańsku. W sumie tam żaden wynik mnie nie zaskoczy, a w starciu Polonii z Malesą mam dość dużo przemyśleń i liczę, że uda się zaliczyć plus. Wszystkie typy z betclic, który oferuje całkiem przyjemne linie o kursach podobnych, jak u konkurencji, a nawet leszych, a d tego gramy bez podatku.
Po kolei. Na start overy dwóch seniorów Polonii - Szczepaniaka i Lyagera. Obaj zawodnicy na których barkach będzie wisieć brzemię, czy Bydgoszcze powalczy o Ekstraligę. Celowo czepiłem się tu dwóch "średnich" zawodników gospodarzy, bo linie na Buczka i Kaia są na tyle wysokie, że ich pewien nie jestem. Do tego jazda doparowa w której lepsi zawodnicy mogą tych słabszych ciągnąć za uszy, a akurat zarówno Krzysiek, jak i Kai są niezłymi doparowymi. Obaj żużlowcy z bardzo dobrymi średnimi domowymi w zeszłym sezonie, a dziś rywal raczej z tych, który będzie miał ciężko włączyć się w walkę o awans. Liczę więc, że faworyci dziś podołają.
Under tylko na juniora Polonii - Karczewskiego. Tak naprawdę nie zdziwię się, jak w juniorskim przywiezie oczko, bo Franek od jakiegoś czasu zalicza regres i niestety wydaje mi się, że nie podoła presji w Bydgoszczy. Dziś pod taśmą w biegu numer 2 stanie z nim Buszkiewicz i Seba Szostak, obaj mogą mu zabrać punkty. Myślę, że nawet jeśli złapie te 3 oczka to i tak powinien być zadowolony.
Co do Jakobsena to akurat skusiła mnie linia bo celowałem tu w jakieś 7,5. Dwa punkty niżej pobieram bez jakiegoś większego tłumaczenia, bo to zawodnik, który takie punkty powinien w tym sezonie robić bez problemu.
Najbardziej ryzykowny bet na Holdera, ale jakoś nie wierzę w jego odrodzenie, tym bardziej w pierwszym meczu i na takim rywalu,jak Bydgoszcz, co prawda linia dość niska, ale mam nadzieję, tu na jakiś stykowy wynik 7-8 punktów. Na torze dziś zobaczymy wielu zawodników takich jak Buczkowski, Huckenbeck, Lyager, czy nawet Szczepaniak w Polonii, czy Gleb, Musielak, Jakobsen u gości, nie widzę tu jakoś aby Chris bez problemu objeżdżał wszystkich rywali po tym co prezentował w minionej kampanii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2251
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Musielak under 8,5 @1,75 etoto
Tobiasz na początku sezonu nie zachwyca, ma też trudne biegi.

Krakowiak over 9,5 @1,75 etoto
Krajowy lider Krosna. Jeśli Krosno chce się postawić to Krakowiak musi zrobić dwucyfrówkę.
9 punktów. No jak pech to pech. Było blisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom