>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Holandia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Jest ktoś kto wypowie się na temat dzisiejszego meczu Fortuna Sittard-Ajax? Bardzo kusi mnie tam postawienie handi na Fortune +2 po @2. Widać ostatnio tendencje zwyżkową w formie beniaminka i myślę,ze Ajax lekko z nimi nie będzie miał. Jakieś opinie?
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
No cóż,zobaczymy ???? ja się skłaniam ku minimalnej porazce Fortuny,a btts mi się wydaje pewne. W sittard męczyło się i Psv ;) w 90minucie wyrwali zwycięstwo. Fortuna ostatnio dobra dyspozycja strzelecka
 
N 4

nvrbckdwn

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna
Kraj: Holandia (Eerste Divisie)
Spotkanie: Twente - Almere
Typ: X2 ⛔⛔⛔
Kurs: 2,25
Bukmacher: fortuna
Godz: 20:00
Szczerze powiem, że nie znam się na zapleczu I ligi holenderskiej, ale obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Spadkowicz z Eredivisie podejmuje drużynę, która w ubiegłym sezonie przegrała baraże o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dość jednak o tym co było. Przyjrzyjmy się wynikom w obecnej kampani. Zespoły w tabeli sąsiadują ze sobą, odpowiednio 3 i 4 miejsce, mają tyle samo pkt (20 po 10 kolejkach) a Twente miejsce wyższe zawdzięcza trochę lepszemu bilansowi bramek. Wnosząc po tabeli i formie, obie drużyny prezentują się solidnie zarówno na swoim terenie jak i na wyjeździe, należy spodziewać się wyrównanego spotkania. Kusi mnie czysta dwójka po kursie 4,65, ale że nie wiem skąd tak wysokie różnice kursowe zostanę przy podpórce.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Groningen- PSV
1X⛔
3,60
Unibet
Dzis PSV jedzie na ciężki teren, nie spodziewam się spacerku, do tego zespół Philipsa po 9 zwycięstwach z rzędu, a ja lubię takie passy. Poza tym PSV po ciezkim udanym meczu LM. Do tego spodziewam się twardej walki i polecam under 3 po kursie ponad 2.
Zabrakło 3 minut do pełni szczęścia....
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Witam. W piątek moja ulubiona Eerste Divisie. Znalazłem bardzo fajny zakład na LVBET z kursen 4,40 na wygraną Almere City przeciwko Helmond Sport plus obie drużyny strzela Helmond na 18 miejscu i 12 meczy bez wygranej! Fakt sporo remisują ale z drugiej strony FC Almere znajdujące się na 5 miejscu z bilansem bramek 20/13. Obecnej dyspozycji obu zespołów nie ma co porównywać i myślę że góra z tego starcia wyjdą gracze z Almere a daje że obie strzela, ponieważ Helmond grając u siebie często zdobywa choć jednego gola.
Powodzenia i zieloności
Helmond Sport - Almere City / Almere i obie strzela 4,40✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 40

kaziu354

Użytkownik
W niedzielne popołudnie na stadionie w Nijmegen spotkają się tutejszy NEC Nijmegen z Jong AZ Alkmaar. Nie przekonują mnie ostatnio chłopacy z NEC. Bilans bramek 20/19 czyli sporo tracą i dlatego pójdę w +1,5 gola dla AZ Alkmaar. Systematycznie tracą bramki grając u siebie, ostatnio baty u siebie z FC Oss 1-5 Jong AZ potrafi natomiast ustrzelić na wyjeździe i tutaj widzę przynajmniej dwa gole z ich strony.
Powodzenia
NEC Nijmegen - Jong AZ Alkmaar / +1,5 gola Jong AZ @2,75 LVBET⛔ 3:1
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
10.11.2018 g. 19.45 De Graafschap- PSV
Typ: 1 (+2)⛔
Kurs: 1,97
Marathonbet
Stawka 5/10
lub
over 1,5 HT✅✅✅
Kurs: 1,95
Pinnacle
Stawka 5/10

Kolejny mecz z typu niemożliwych do straty punktów przez faworyta. Patrząc zarówno na ostatnie poczynania szczególnie gospodarzy, a także na H2H pomiędzy zespołami w ostatnich latach trudno doszukiwać się niespodzianki, ja idąc z nutą szaleństwa i wierząc w rachunek prawdopodobieństwa gram w kierunku gospodarzy, oto kilka powodów:
1. Kolejna fenomenalna seria w Europie PSV, po 11 kolejkach komplet punktów, rzecz bardzo rzadko spotykana.
2. PSV po ciężkim i wyczerpującym spotkaniu na Wembley, nie oszukujmy się ale Holenderskie kluby nie są tak przygotowane do gry co 3 dni jak chociażby Angielskie
3. W końcu każdy zespół w ciągu sezonu dopada mniejszy czy większy kryzys i słabsze kilka spotkań, uważam ze połowa listopada to newralgiczny okres dla wielu zespołów, które zaczynają odczuwać pierwsze trudy sezonu
4. PSV gorzej radzi sobie z zespołami, które murują się we własnym polu karnym, nie inaczej bedzie tym razem. Spójrzy na ostatnie wyniki PSV z Bredą i Groningen, dwoma najsłabszymi zespołami ligi:
- Gronigngen ostatni zespół 7pkt, bramki 10-23 a PSV wygrywa 1-2 po bramce w 87 minucie
- Breda przedostatni zespół Eredivisie 8 pkt, bramki 13-25 PSV wygrywa 2-0 po bramkach w 47 i 95 minucie.
Alternatywne zakłady:
De Graafschap lub remis @ 4,80 Unibet 2/10⛔
over 2,5 HT 3,95 Unibet 4/10✅✅✅
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
24.11.2018 g. 20.45 PSV- Heerenveen
Typ: Heerenveen strzeli w przedziale 1-72
Kurs: 2,21
Fortuna
Stawka 7/10

Kursik marzenie jak na gola zespołu z Eredivisie. Ok, PSV dominuje w tym sezonie w Holandii, ale wszystkiego nie wygrają. Jako podstawowy typ proponuję gola gości do 72 minuty po kursie 2,21 co dla mnie jest nieporozumieniem. Ok PSV u siebie w 6 meczach stracił tylko jednego gola, ale Heerenveen jest zespołem niezwykle wariackim, grającym mega ofensywnie, w 6 wyjazdowych spotkaniach strzelili 15 bramek tracąc 10, także średnia bramek w meczu wyjazdowym ponad 4.
Poza tym spójrzmy na historię spotkań:
17.02.18 ERE PSV Heerenveen 2 : 2
10.09.17 ERE Heerenveen PSV 2 : 0
22.01.17 ERE PSV Heerenveen 4 : 3
01.10.16 ERE Heerenveen PSV 1 : 1
12.03.16 ERE PSV Heerenveen 1 : 1
22.08.15 ERE Heerenveen PSV 1 : 1
18.04.15 ERE PSV Heerenveen 4 : 1
28.09.14 ERE Heerenveen PSV 1 : 0
05.04.14 ERE Heerenveen PSV 3 : 0
23.11.13 ERE PSV Heerenveen 1 : 1
09.03.13 ERE Heerenveen PSV 2 : 1
11.11.12 ERE PSV Heerenveen 5 : 1
21.03.12 KNV Heerenveen PSV 1 : 3
18.03.12 ERE PSV Heerenveen 5 : 1
18.12.11 ERE Heerenveen PSV 1 : 5
10.04.11 ERE PSV Heerenveen 2 : 2
07.08.10 ERE Heerenveen PSV 1 : 3
14.04.10 ERE Heerenveen PSV 2 : 2
16.01.10 KNV Heerenveen PSV 1 : 3
17.10.09 ERE PSV Heerenveen 1 : 0

Biorąc pod uwagę spotkania domowe i wyjazdowe to PSV zachowało czyste konto z tym rywalem ostatnio w 2009 roku.....
Poza tym robię kolejne podejście do straty punktów PSV, które jeszcze nie straciło oczka w lidze podobnie jak PSG we Francji, a kursy na rywali mega ciekawe:
over 1,5 HT @ 1,82 7/10 Fortuna
over 2,5 HT @ 3,6 2/10 Fortuna
2 (+2,5) @ 1,67 Pinnacle 5/10
2 (+1,5) @ 2,59 Maratghon 4/ 10
x2 @ 5,10 Unibet 3/10
 
larkspur 354,6K

larkspur

Użytkownik
Cambuur - Eindhoven
Typ:
Goscie wygraja
Kurs: 3.45 Unibet
Szybciutko napisze jak widze ten mecz mimo ze tylko 10min do meczu ale coz , brak czasu . A wiec 2 liga holenderska. Cambuur 9 miejsce zas goscie z Eindhoven 16 pozycja. Typuje wygrana gosci, A dlaczego ? Juz tluamcze. Druzyny maja dosc ciekawie wygladajaca historie spotkan miedzy soba. Mozna zauwazyc pewien schemat a mianowicie od 2012r druzyny wygrywaja na zmiane tzn Einhoven win potem Cambuur win , Eindhoven win , Cambuur win. Wyglada to wszystko na dosc ciekawy uklad i az zal nie sprobowac bo h2h az przyciaga uwage. Ostatni mecz wygral Cambuur i dodatkowo polamali mecz tzn do przerwy Eindhoven prowadzili 1:0 po czym ostatecznie wygral Cambuur 3:2. Dzis wiec wypada zwyciestwo gosci i tak tez probuje.
Wyglada to poprostu dosc ciekawie , podobnie bylo w przypadku meczu DOVER ktory opisywalem tu kilka dni temu , pieknie zagrali wg ukladu.

POLECAM!!!
✅✅✅ uklad podtrzymany hehe perelka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godz: 20:00
Spotkanie: RKC Waalwijk - MVV Maastricht
Typ: RKC Waalwijk✅3:1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eerste Divisie na Mandemakers Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 17 kolejce miejscowe Rooms Katholieke Combinatie Waalwijk a w gości przyjedzie zespół Maastrichtse Voetbal Vereniging Maastricht.
RKC Waalwijk w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 17 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast MVV Maastricht plasuje się na 10 pozycji w holenderskiej Eerste Divisie ze zdobytymi 23 oczkami w swoich 16 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 10-11 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 3 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 9-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym to u siebie zbierają więcej ligowych punktów do tego u siebie zespół ten potrafi zaskoczyć o czym się ostatnio przekonało NEC Nijmegen a goście na wyjazdach niby grają dobrze jednak może ich to zgubić i mogą zlekceważyć zespół gospodarzy i moim zdaniem to jednak gospodarze na swoim terenie zdobędą komplet 3 ligowych oczek.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Ajax- De Graafschap
Typ: under 5
Kurs: 2,02
Pinnacle
Stawka 5/10

Pojedynek vice lidera z outsiderem, jednak linie bramkowe oraz handicapy wystawione jak dla mnie mega wysoko. Na papierze goście nie mają podjazdu do zespołu z Amsterdamu, ale żal nie próbować na gości po takich kursach.
Patrząc również na H2H w ostatnich latach, nie było jakichś pogromów.
08.05.16 ERE Graafschap Ajax 1 : 1
20.12.15 ERE Ajax Graafschap 2 : 1
23.09.15 KNV Ajax Graafschap 2 : 0

Poza tym zaczynam progresją polować na stratę punktów Ajaxu, który ma 9 kolejnych zwycięstw z rzędu.
Alternatywnie:
under 4,5 @ 2,40 Unibet 4/10
under 3,5 @ 4,10 Unibet 3/10
Graafschap (+4) @ 2,01 Pinnacle 5/10
Graafschap (+3,5) @ 2,46 Pinnacle 4/10
Graafschap (+2,5) @ 3,90 Unibet 3/10
X2 @ 11,50 Fortuna 1/10​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: VVV Venlo - PEC Zwolle
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Venlo u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Oba zespoły w dołku. Gospodarze nie wygrali w lidze od 5 meczy z rzędu natomiast Zwolle ogólnie w tym sezonie bez rewelacji. Stawiam dziś na zespół gospodarzy, bo oni u siebie potrafią dobrze grać i do tej pory przegrali u siebie tylko z bardzo mocnym Ajaxem ale tylko 0-1, tak to byli w stanie pokonać Bredę, Den Haag i Fortunę Sittard oraz zremisować z mocnym AZ Alkmaar czy sc Heereenven. Venlo u siebie gra spotkania na sztucznej nawierzchni i to dla nich chyba duży atut, bo jak wspomniałem przegrali tutaj tylko z Ajaxem. Zwolle wprawdzie na wyjazdach całkiem fajnie sobie do tej pory w lidze radził ale teraz wydaje się być w wyraźnym dołku. Oglądałem skróty ich spotkania w pucharze Holandii na wyjeździe z AZ Alkmaar rozgrywanego we wtorek i muszę przyznać, że ich gra to była tragedia. Spotkanie przegrali 0-5 ale tyle to powinno być już chyba do połowy, gdyby Alkmaar wykorzystał te sytuacje, które miał. Głupie straty po stronie Zwolle, zero jakiegoś pomysłu na rozegranie akcji i dostali bęcki. Może tutaj aż tak źle nie będzie ale wątpię, że z taką formą uda im się wywieźć z tego terenu chociaż punkt. Owszem Venlo również w dołku ale z tą grą Zwolle, którą widziałem w tym pucharze myślę, że jak najbardziej gospodarze są w stanie się przełamać. Dodatkowo Venlo w pucharze nie grał, bo odpadł wcześniej więc miał więcej czasu na regenerację i przygotowanie siędo tego spotkania niż ich dzisiejszy rywal.
Absencje w Venlo:
pierwszy bramkarz Unnerstall (16 występów w tym sezonie), obrońca Janssen (11 występów w tym sezonie), pomocnik Post (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Seuntjens (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Zwolle:
obrońcy Lam (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Lachman (9 występów w tym sezonie), Tripaldelli (2 występy w tym sezonie) i Koppers (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Hamer (12 występów w tym sezonie) i Genreau (10 występów w tym sezonie) i napastnik Scamacca (8 występów w tym sezonie)
Swój typ tutaj opieram głównie na tym co widziałem w skrótach pucharowego spotkania Zwolle w tygodniu. Owszem nie powinno się sugerować tylko 1 spotkaniem, bo one po prostu mogło im nie wyjść i tak jak jedna jaskółka wiosny nie czyni tak 1 spotkanie nie jest obiektywnym stylem gry i formą zespołu w całym sezonie ale tutaj jednak mocno mnie to przekonało i spróbuję zagrać na zwycięstwo gospodarzy ;)
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nie bardzo jest gdzie coś podać z 2 ligi holenderskiej,więc podam tutaj.
Waalwijk-Jong Ajax
Typ-over 3,5
Kurs-2
Drużynę Ajaxu nie trzeba przedstawiać,wiadomo że jest to bardzo ofensywna ekipa,strzelają dużo goli jak i tracą też sporo.
Gospodarze w ostatnich meczech strzelają przynajmiej 1 bramkę,a w meczach u siebie z Ajaxem to już wogóle pada dużo goli a takie wyniki między nimi jak 2-4,3-2,3-5 czy 4-4 tylko to potwierdzają.
Myślę że dzisiaj podtrzymają tą tradycje i te min 4 gole zobaczymy dzisiaj.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nie bardzo jest gdzie coś podać z 2 ligi holenderskiej,więc podam tutaj.
Waalwijk-Jong Ajax
Typ-over 3,5++++
Kurs-2
Drużynę Ajaxu nie trzeba przedstawiać,wiadomo że jest to bardzo ofensywna ekipa,strzelają dużo goli jak i tracą też sporo.
Gospodarze w ostatnich meczech strzelają przynajmiej 1 bramkę,a w meczach u siebie z Ajaxem to już wogóle pada dużo goli a takie wyniki między nimi jak 2-4,3-2,3-5 czy 4-4 tylko to potwierdzają.
Myślę że dzisiaj podtrzymają tą tradycje i te min 4 gole zobaczymy dzisiaj.
Weszło bez problemu.szkoda że mało kogo to interesuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zwolle-Feyenoord
Typ-10
Kurs-2,45
Dzisiaj sprubóje zagrać odważniej i poszukam niespodzienki w Holandii.
A że tak się składa że z godzinkę wybieram się do Zwolle,nie na mecz tylko w interesach,to tak trochę patriotycznie zagram na gospodarzy,być może jak czas pozwoli to się wybiore na ten mecz z pewnym zatwardziałym holenderskim fanem drużyny Zwolle.
Ale do rzeczy,popatrzyłem na tabele i staty,fakt gospodarze mizeria u siebie 1-2-7,ale gośc ie na wyjazdach szału nie robią 3-3-2.
Ostani mecz Zwolle przegrało 3-4,a wcześniejsze potrafili wygrać,ok to nie ta sama drużyna itd,ale ja sobie pogram w stronę gospodarzy,no i ten kurs który Buki proponują na gości 1,5 coś mi tu śmierdzi.
Nikogo nie namawiam i nie wiem czy ktoś to wogóle będzie czytał,bo zainteresowanie tą ligą jest delikatnie mówiąc słabe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 20:45
Spotkanie: FC Groningen - Heracles
Typ: FC Groningen
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eredivisie po przerwie zimowej wznawiane są rozgrywki ligowe.
Na Euroborg w spotkaniu 18 kolejki ligowej zmierzą się ze sobą o punkty miejscowe Football Club Groningen a w gości przyjedzie zespół Heracles Almelo.
FC Groningen w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 15 punktów co daje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej natomiast Heracles plasuje się na 7 pozycji w holenderskiej Eredivisie zdobywając 26 oczek w swoich 17 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, remis oraz 5 przegranych i bilans bramek 11-12 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 12-22.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż Groningen jest na dole ligowej tabeli natomiast Heracles znajduje się w górnej połówce holenderskiej Eredivisie.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim Euroborg gospodarzy którzy potrzebują zwycięstw aby odskoczyć od strefy spadkowej w której już w tym sezonie ligowym się znajdowali jednak potrafili się zmobilizować i ją opuścić do tego mają bardzo pozytywny bilans bezpośrednich meczy na swoim terenie z zespołem z Almelo gdzie bardzo często ich ogrywali i teraz jest też ku temu okazja gdyż goście na wyjazdach oprócz tego że nie potrafią grać na terenie Groningen to jeszcze w tym sezonie ligowym w delegacjach grają słabo i stracili na wyjazdach już 22 bramki i moim zdaniem zmobilizowani zawodnicy Football Club Groningen odniosą bardzo cenne zwycięstwo w tym spotkaniu na swoim Euroborg.
✅3:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom