>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa H - Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W meczu Chile na pewno poszły jakieś pieniądze w kopertach. ???? Szkoda ,że jakoś nie przeanalizowałem tego wcześniej.
Proszę Cie nie ośmieszaj się już. Jakby Szwajcarzy wygrali 2:0 to tak samo byś mówił ?
Chile zagrało bardzo dobry mecz, mimo iż grali w 10 od pewnego momentu. W ogóle niesłuszna ta czerwona kartka w tym moemncie. Torres sam zahaczył o nogę Estrady po czym potknął się o swoją nogę i udawał wielce poszkodowanego. Kartka niesłuszna. Bielsa świetnie ustawił swoich piłkarzy. Widząc bezradnych Hiszpanów w ostatnich latach to rzecz bezcenna. Można było odnieśc wrażenie do 30min mniej więcej, że zespoły zamieniły się koszulkami i to Hiszpania gra w takich strojach jak dotychczas. To Chile pressingiem nie dawało im pograc. W ataku równiez ciekawie konstruolwai, ale błąd bramkarza i ładny gol Villi nieco pokrzyżował szyki, no a potem błąd sędziego i już było bardzo trudno. Ale i tak brawa dla Chile że od poczatku 2połowy zaczeli również atakowac i strzelili bramke. Awans zasłużony Chilijczyków. Tylko przed kolejnym meczem z Brazylią będą problemy bowiem wypadł Estrada i Ponce. Wrócą natomiast Carmona i Fernandez. Ja jestem dobrej myśli po tym co prezentują Chilijczycy. Tylko czasem obawiam się, że ich pressing spowoduje osłabienie i cz.kartki...
Szwajcarów nie widziałem, ale podejrzewam że walenie głową w mur było przez 90min. Jak ktoś mądrze napisał w tym temacie powyżej( bodaj Kapszti albo Jacques) to dzisiaj Helweci musieli atakowac, a to nie w ich stylu bowiem oni słyną z defensywy.
Awanse zespołów które grają w piłkę jak najbardziej zasłużone.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niestety moje obawy wobec Szwajcarów się spełniły. Piszę niestety, bo mimo że przed meczem grałem na Honduras to na live skusiłem się na Helwetów i teraz żałuje. Szwajcaria bicie głową w mur - dokładnie Robson. Honduras dał im grać piłką ale w sumie realnego zagrożenia bramki Latynosów nie było. Szwajcarzy w końcówce grali już tak na dobrą sprawę ustawieniem 1-2-4-4. Sporo zamieszania w polu karnym, a to zabrakło metra a to pół a to ostatniego podania ale nie było raczej stuprocentowych okazji. Więcej sytuacji stworzyli sobie Suazo i spółka. I też zagadką pozostanie jak oni nie strzelili przynajmniej jednego gola. Sytuacji w kontrze 4 na 2, 5 na 3, 6 na 3 było mnóstwo. Drużyna średniej klasy wykorzystała by przynajmniej kilka. I tak z typowego meczu overowego mieliśmy 0-0. Nie widziałem jeszcze takiego bezbramkowego remisu ...
W sumie dobrze się stało, że Szwajcarzy nie awansowali. O ile w obronie to świetnie zorganizowana drużyna o tyle w ataku są bezbarwni. 4 lata temu właśnie tego im brakowało by osiągnąć znacznie więcej, podobnie na Euro 2008. Chile to znacznie ciekawsza drużyna i dobrze że ona powalczy z Brazylią.
 
moraw88 0

moraw88

Użytkownik
No, tak Hiszpanie zapłacili niezłą kasę, żeby wyjść z grupy, bez tej podkładki Chile nie miałoby szans… a nie… źle zrozumiałem… to Chile zapłaciło Hiszpanii, bo tak na pewno by nie wygrali… no już sami nie wiem kto zapłacił? ;( a tak serio to piłkarze Chilijscy walczyli na początku jak równy z równym, tyle, że Hiszpania strzeliła gola i ustawiło to mecz, co dało taki wynik a nie inny. Zobaczymy, co taka gra Hiszpanii da w dalszej części rozgrywek ????
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
jak zwykle się Hiszpanie wykładają... zaczynają mnie irytować jak niegdyś włosi ze swoim &#39;mamma mia!&#39;.
Chile zagrało agresywnie, ale sędzia chyba za bardzo troszczył się o zdrowie Hiszpanów, a czerwo niezasłużone, torres chyba się o własne buty, ale sędzia nie brał tego raczej pod uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom