>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gr D : Ukraina - Francja & Anglia - Szwecja [15.06.2012]

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Azjatycka liczba goli w pierwszej połowie: poniżej 1 @1.400 Bet365
Po takim kursie raczej bym nie ryzykował.
Mecz zostanie wznowiony , przestało padać , Arena w Doniecku to nowoczesny stadion , ludzie już pracują na płycie aby odprowadzić gdzieś tą wodę i warunki do gry będą moim zdaniem dobre. Ja myślę , że taka murawa to jednak zaleta do tego , aby padło dużo bramek choćby po jakimś babolu bramkarza ????
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
W meczu Ukraina - Francja, doliczony czas 1 minuta po kursie 34.00 i 2 minuty po kursie 6.50.
Sędzia nie moze szaleć z doliczaniem czasu bo stacje telewizyjne będą złe, że mecze na siebie nachodzą. Warto spróbować ????
mecze na siebie nie najdą bo mecz Anglii ze Szwecją będzie o 21 ;) / Konrad
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obie ekipy w niezbyt ciekawej sytuacji, choć zdecydowanie pod górkę mają tutaj Szwedzi po porażce z Ukrainą. Nie jest to jednak zespół, który potrafi zagrać tak źle dwa mecze z rzędu i dziś możemy zobaczyć ich całkiem odmienionych, a co za tym idzie będą pokładać napewno jakieś szanse na strzelenie przy Ibrahimovicu. Odnośnie Anglików - podobna sytuacja, choć nawet pomimo braku Rooneya posiadają potencjał strzelecki za sprawą Walbecka czy Carrolla. Uważam, że jednostronnego widowiska tutaj nie będzie i jak na mój gust to poza BTS, bardzo prawdopodobny jest tutaj również over 2,5. Ja jednak stawiam na to ,że obie strzelą.

Szwecja - Anglia &quot;obie strzelą&quot; @ 2,03 Pinnacle ✅
 
candida 45

candida

Użytkownik
witam, postawiłem zakład pierwszy rzut rozny przed 8.59 sekunda. Nieszczesliwie rzut rozny padl mniej wiecej wlasnie w czasie na granicy wyzej wymieionej lini. Czy ktos ma dokladnie co do sekundy info o rezultacie tego zakladu? Najlepiej jakis skan z klatki meczu. Dzieki za wszelka pomoc ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ponawiam, Andy od pierwszej minuty:
EURO 2012
Spotkanie: Szwecja - Anglia
Typ: Strzelec gola - Andy Carroll ✅✅✅
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Śmieszą mnie już naprawdę komentarze typu Carroll to drewno, jest słaby, nie potrafi kopnąć piłki itp. Każdy kto tak piszę jest weekendowym kibicem który widział Carrolla dwa razy na oczy, a trzy mecz PL i teraz jest wielkim ekspertem od angielskiego futbolu. Zgadzam się że po przyjściu do Liverpool&#39;u Carroll GRAŁ (czas przeszły) bardzo słabo, a wręcz do d***. Po przyjściu z Newcastle gdzie grał naprawdę dobrze, a w połowie sezonu był w czółowce ligi pod wględem goli i miał ich bodaj 12, po prostu nie potrafił się odnaleźć. Długo zajeło mu żeby odzyskąć formę kiedy grał jeszcze w Newcastle, cały czas ciążyła na nim presja tego że kosztował 35mln funtów i nic nie strzela, a chyba każdy piłkarz musi się zgrać z nowymi kolegami z drużyny, a przez tą presję ceny po prostu nie mógł grać normalnie w piłkę i grał jak grał. W końcówce sezonu wreszcie zaczął grać na naprawdę wysokim poziomie, a pokazał to wyraźnie finał FA CUP, gdzie Carroll wszedł z ławki i bez żadnego stresu zagrał świetny mecz strzelając gola, a do drugiego zabrakło mu dosłownie centymetrów. Nie można też zapominać o tym że Carroll ma dopiero 23 lata, a mimo to w pierwszym sezonie w PL miał już w połowie sezonu 12 goli, nie grając w topowej drużynie, a to wyraźnie pokazuję że Carroll to naprawdę dobry zawodnik. Odblokował się w Liverpoolu i gra naprawdę dobrze, w głosowaniu na najlepszego zawodnika maja, na LFC.pl miał 95% głosów co o czymś świadczy. W pierwszych dwóch meczach nie będzie grał Rooney, więc Carroll będzie musiał się w tych dóch meczach pokazać z jak najlepszej strony żeby utrzymać miejsce w pierwszym składzie. Myślę więc że po takim kursie warto zagrać że Andy strzeli gola bo jest to naprawdę dobry zawodnik i po cichu liczę że zostanie królem strzelców EURO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maryman 117

maryman

Użytkownik
witam, postawiłem zakład pierwszy rzut rozny przed 8.59 sekunda. Nieszczesliwie rzut rozny padl mniej wiecej wlasnie w czasie na granicy wyzej wymieionej lini. Czy ktos ma dokladnie co do sekundy info o rezultacie tego zakladu? Najlepiej jakis skan z klatki meczu. Dzieki za wszelka pomoc ;)
Skan nie ma znaczenia, liczy się czas z oficjalnego protokołu meczowego. Według info Bet365 i strony UEFA pierwszy róg był w 10&#39;.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Mialem problemy z wplata na bwina ale w koncu doszla kaska i pogralem typy ktorymi teraz moge sie podzielic a jest czym.
Anglia-Szwecja

Kto wiecej wybic z autu ?

Anglia
1,91

bwin
To samo gralem w meczu Holandia-Niemcy i byly te same argumenty i weszlo jak w maselko.
Anglia ma szybkie skrzydla, zarowno w obronie jak i pomocy. Johnson, Cole, Milner(moze Walcott) i Oxlade. Do tego Young lubi zapedzic sie pod linie. Szwedzi twardzi w defensywie, nie kombinuja i wybijaja szybko za boisko. Druzyny graly ze soba pol roku temu i pod tym wzgledem bylo 26 do 13 dla Brytoli. Kurs swietny i nic tylko brac.
Kto więcej rzutów wolnych ?
Anglia
1,95

bwin
Kolejna perełka od bwina. W innych bukach na to kto bedzie mial wiecej fauli : 1,46 betsson Szwecja, Szwecja-2 w expekcie za 1,7, 1,4 w fortunie a wiec bwin rozpieszcza. Tak jak pisalem, Angole szybkie skrzydla wiec beda zaowdnicy narazeni na faule ze strony twardzieli ze Szwecji. Pol roku temu 19 do 13 w faulach wiec mowi samo za siebie, z Ukraina Szwedzi az 20 przewinien a Anlicy z Francja zaledwie 7. Po raz drugi.. nic tylko grac.
under celnych strzałów
13,5

expekt
1,85
Anglicy tylko 1 celny strzal z Francja no i bramka, Szwedzi 7 ale Ukraincy to nie Anglicy. W ich meczu w 2011 celnych strzalow z obu stron w sumie byly... 3 !! Linia tak wysoka ze az oczy sie ciesza ;).

Francja-Ukraina

under 46,5% posiadania Ukrainy
1,70

expekt
To Francja bedzie kreowala gre, jest Nasri, Benzema ktorzy lubia utrzymywac sie przy pilce. Z Anglia mieli 60% wiec tym bardziej z gospodarzami ktorzy nie slyna z przetrzymywania pilki ( ze Szwecja o dziwo 55% ale Szwedzi jeszcze mniej slyna z grania dlugo pilka).
popieram w pelni typ na ANG wiecej wolnych - sam go mocno pogralem - teraz 1,7 ✅✅✅ ale i tak warto mocno zagrac - zespol ANG jest wg mnie najlepiej broni FAIR jesli chodzi o obrone - twardo ale fairl - zepol super ustawiony defensywnie ale z glowa...
Szwecja zdecydowanie bardziej brutalna...
Typ na Ukraine i jej posiadanie nie trafiony - ja j/w pisalem pogralem mocniej FRANCJA w 1 polowie posiadanie over 50% i liczylem ze szybko gola nie strzela - bylo 0-0 i kontrola polowy w ktorej mielismy 54% dla FRA ale w drugiej polowie odwrocilo sie i skonczylo chyba po 50% na koniec - jak gdzies juz pisalem nie warto pogrywac na posiadanie na caly mecz - w obecnej sytuacji czyli 2i 3 rundzie zespol jak strzela automatycznie sie cofa...a ze zespoly strzelaja wczesniej gole i bardziej ryzykuja...
PISALEM

typ FRANCJA OVER 50% 1 POLOWA -1,3
✅✅✅
na caly mecz nie warto teraz grywac tego typu zakladow - gdyz po strzeleniu gola kazdy zepol sie automatycznie cofa wiedzac ze to druga runda - i koniec fazy grupowej tuz tuz..

widze obecnie ze warto pogrywac typy na posiadanie na VALUE - czyli zespol slabszy - przyklad Dania zlapane za drobne kurs 8,00... strasznie dziwnie Betson rozmieszcza kursy na tego typu zaklady - na Francje na caly mecz jest tylko 1,1 - smiech na sali -
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
potwierdza sie taktyka ANG - super defensywa - grajaca z 2 defensywnymi srodkowymi pomocnikami i wszyscy fenomenalnie graja w obronie bez faulu...

rzuty wolne 15-10 dla SZWECJI czyli typ ✅✅✅
szkoda ze dopiero dzis THEO mogl pokazac swoja klase - jesli w kolejnym meczu nie wyjdzie w 11 - nienawidze Hodgsona... gol i asysta przy CUDOWNYM GOLU WELBECKA - dla mnie Rooney moze byc tylko zmiennikiem w meczu z UKR...
10 fauli miala ANG z czego chyba 4 mial CAROLL - w walce w powietrzu(3)
wiec jak przewidywalem typ izzi...
a ciekawe jak wyszedl typ na rzuty z autu - ale tak analizujac ten typ to loteria ...wybidzia zespolu broniacego i przerywania w ten sposob gry nie jest efektem gry tylko wyniku w duzej mierze...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
potwierdza sie taktyka ANG - super defensywa - grajaca z 2 defensywnymi srodkowymi pomocnikami i wszyscy fenomenalnie graja w obronie bez faulu...


rzuty wolne 15-10 dla SZWECJI czyli typ ✅✅✅

szkoda ze dopiero dzis THEO mogl pokazac swoja klase - jesli w kolejnym meczu nie wyjdzie w 11 - nienawidze Hodgsona... gol i asysta przy CUDOWNYM GOLU WELBECKA - dla mnie Rooney moze byc tylko zmiennikiem w meczu z UKR...

10 fauli miala ANG z czego chyba 4 mial CAROLL - w walce w powietrzu(3)

wiec jak przewidywalem typ izzi...

a ciekawe jak wyszedl typ na rzuty z autu - ale tak analizujac ten typ to loteria ...wybidzia zespolu broniacego i przerywania w ten sposob gry nie jest efektem gry tylko wyniku w duzej mierze...
Rooney wyjdzie na 99% tylko pytanie za kogo ? Zarówno Welbeck jak i Carrol strzelili gole i to bardzo ładne ale &quot;Runi&quot; to &quot;Runi&quot;. Ja mimo wszystko zdjąłbym Carrola i zostawił czarnoskórego napastnika gdyż ma już on zgranie z Waynem z gry w Man Utd. Walcott wszedł i zagrał zajebisty mecz, bardzo ładny gol + świetna asysta przy trzecim golu. Motor napędowy reprezentacji i moim zdaniem powinien wejść na prawe skrzydło za niewidocznego Milnera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom