>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gdzie oglądać NFL w Polsce?

Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Dostęp do meczów NFL w naszym kraju jest łatwiejszy niż może się wydawać. I to najczęściej w świetnej jakości. Bogaty zbiór linków do każdego meczu dostępny jest na Reddicie. Najlepiej pobrać program AceStream i w nim odtwarzać mecze - jakość full HD. Można podłączyć kompa pod TV i ogląda się jak normalnie w telewizji ;)
Linki do meczów: www.reddit.com/r/nflstreams
Mecze NFL transmitowane są również przez telewizję Eleven Sports (z polskim komentarzem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
bdzie mozna ogladac mecz patriotów w telewizji ? pierwszy widze na eleven ale patriotów nie
podobno na astrze mozna ogladac jakis niemiecki kanał wie ktoś cos mam dostep do wszystkich kanałow sportowych w kraju i do astry
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
dzieki moze kiedys sie przyda
nie jestem uposledzony streama potrafie sobie znaleść chodziło mi o to czy gdzies bedzie mozna poogladac na dekoderze hehe
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
cytat z dnia 9 września 2019 14:48 przez kuba22Słuchajcie, wiecie skąd można pobrać albo obejrzeć online skróty całego meczu? Nie chodzi mi o te skróty po 10-12 min tylko cały mecz bez przerw - powinien trwać ok 40 minut. Ktoś coś wie? 
Istnieje kanał na youtubie, który nie tylko wrzuca całe gry, ale także condensed highlights, czyli 30-40 minutowe skróty ze wszystkimi najważniejszymi zagraniami.

https://www.youtube.com/channel/UCP4Wts8iiR9-Ddfq7FK0x3g/videos

I jeszcze teraz na szybko znalazłem kolejny serwis. Zazwyczaj następnego dnia po meczu są wrzucane.
https://www.nflfullhd.com/category/condensed-games/
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Na game-passie jest taka opcja. 40 minut, same zagrania. Na tych stronach to wykradzione właśnie z game-passa więc mogą strony szybko polecieć. Ale generalnie fajna sprawa te skróty, jak ktoś dużo stawia NFL albo za jakieś większe pieniądze, to game-pass obowiązkowo. Można nawet kupić jeden mecz, albo miesiąc dostępu. Nie są to duże kwoty.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
witam.

Moj pierwszy wpis na forum bukmacherskim transmisje NFL są też na programie Pro7 Max satelita astra dostęp bezpłatny. Przeważne w ndz po 22 można oglądać mecze.komentarz niemiecki wiadomo.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Transmisje dziś , sat astra 19 E Pro 7 Max

godz 19 Oakland Raiders - Green Bay Packers

godz 22 Seattle Seahawks- Baltimore Ravens 

Oglądamy z ciekawości .????

 
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Die NFL Saison 2020/2021 live auf ProSieben MAXX! Mit ran Football zum Super Bowl 2021 in Tampa, Florida.
W tym sezonie chyba będzie można nadal oglądać mecze NFL za free (o ile na antenie satelitarnej ma się zeza na Astrę)
W ubiegłym sezonie były regularnie pokazywane niedzielne mecze z 19:00 i 22:25, ale nie tylko. Były też mecze nocne od czasu do czasu.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Na Gamepassie macie jakby co 7-dniowy dostęp za darmo, po tym czasie możecie kupić jakiś pakiet albo zrezygnować. Polecam wziąć sobie właśnie teraz takowy trial, bo wtedy macie całą kolejkę niedzielną, mecz poniedziałkowy, a do tego w czwartek są 3 mecze w Święto Dziękczynienia. Co do samej usługi - najlepsza jakość, przełączać można między meczami, oglądać dwa na raz, oglądać stare mecze, wiele ciekawych dokumentów oraz NFL Network na żywo. Dla fana NFL pozycja obowiązkowa.

 
Otrzymane punkty reputacji: +144
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tak jak Gucci Mane napisal ale jezeli ktos tym nie zyje, nie pasjonuje sie i oglada od swieta albo wtedy gdy postawil kase to nie ma sensu wykupywac bo to strata kasy jest, ja ogladam od 5 do 7 meczy , wiec w moim przypadku jest to oplacalne i tak jak ja i Gucci my w tym siedzimy, wiec jezeli ktos tym sportem sie pasjonuje to warto wykupic, napewno !

Jezeli ogladacie rzadko to sa strony nawet z bardzo dobrym stream-em ale trzba miec szybkiego neta aby nie cielo:

http://bilasport.net/nfl.html (Dobrze chodzi ta strona: NFL/NBA/MLB/UFC)
https://nflbite.com (NFL/NCAAF)
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Wszystkie 6 meczów fazy WILD CARD PLAOFFS na antenach Pro Sieben i Pro Sieben Maxx
Sobota godz. 19:05, 22:40, 2:15
Niedziela godz. 19:05, 22:40, 2:15

Kanały niekodowane
na satelicie Astra (19,2E) - można odebrać w Polsce bez problemu

Niemcy to umieją się bawić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Dzisiaj w nocy o godz. 2:00 mecz Tampa- Dallas na ProSieben (niekodowany z Astry 19,2E)

W niedzielę 12 września dwa kolejne mecze pierwszej kolejki sezonu regularnego na żywo w ProSieben
19:00 Indianapolis-Seattle
22:15 Kansas-Cleveland
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom