>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Forumowe Łapu Capu

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Forumowe Łapu Capu to temat gdzie mozna wrzucac zabawne teksty i dialogi uzytkownikow Naszego forum. Nalezy jednak pamietac ze celem tematu nie jest obraza innych uzytkownikow a poprostu stworzenia miejsca poprawiajego humor, dlatego tez jesli bedziecie sie tu nawzajem obrazac i napinac temat szybko zostanie zamkniety. Licze rowniez na to ze Nasi userzy maja dystans do siebie i potrafia smiac sie z wlasnych wpadek.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Moj nr 1.
Elit-Typer napisal:
No nie ,poprostu ,żenada!!! To co zobaczyłem dzisiaj w moim temacie przyprawiło mnie o palpitacje serca. Otóż mój 13-letni syn wodził sobie w tym temacie za nos wszystkich typerów podszywajac sie pode mnie pod moja nieobecność.

Jesli ktos sledzi temat najlepszego typera w sieci to wie w jakiej sytuacji jesli chodzi o tabele zyskow powstal ten post ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
przegladam sobie typy na eurobasket w konkursie i co widzę ?

;D
żeby nie było, to ja też strzeliłem sobie niezłego samobója

:jezora:
Baquś... Tobie nie wypada... wybitny znawca kosza :|
Jeszcze ostatnio nabijałeś się ze mnie, że mam nie brać się za kosz ????
Przyjmuję prostą zasadę. Nie znam się na czymś to nie bawię się :]
A tak o tych typach i Qozim to przypomniałeś mi...
najlepszy atakujący: Mariusz Wlazły [ Polska ]
Od dawna wiadomo, że Mariusza nie będzie na tych ME. Ale może pociśnie na najlepszego atakującego ;)
Na moje to typ zerżnięty od innych. Bo też kilka osób podało takie coś.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Hah.Bardzo śmieszne ;) .
Co do Wlazłego to rzeczywiście nie mam się czym chwalić, a co do Parkera to nie zauważyłem, że było tam napisane słowo &#39;&#39;Rosja&quot;.Dlatego napisałem Parkera.
E : Vader niestety typ nie zerżnięty od innych, generalnie miałem pomysł, żeby wpisać całą reprezentacji Polski, ale w kocu zrobiłem inaczej.
E2: Żeby nie było to obrażony ani nic takiego nie jestem bo błędy same w sobie głupie i zabawne :p.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Analiza w TD:

Spotkanie:Rosja-Chorwacja,Czy na mecz eurobasketu rosja-chrwacja Grzegorz Lato przyjdzie z kaczką czy kotem?
Typ:Kotem
Kurs:6,66
Buk:CatBet666
Analiza:Grzesiu Lato jest fanatykiem kotów i kaczek.W swojej hodowli posiada juz 8 brzydkich kaczątek i 6 garbatych kotków.Moim zdaniem dziś na mecz zabierze garbatą kotkę, ponieważ ostatnio na meczu naszych kopaczy ze słowenią był z 2 kaczkami.Kaczki były za głośno i narobiły obory Prezesowi Pzpnu.Dziś stawiam za grubszą kase na garbate kaczki po kursie 6,66 i radze wam też to nie obstawić ????
:|
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
dziala kuźwa ziom jeeeeeeeeeeeeeeeeeee dzieki !! kuwa wielki browar dla ciebie obciagnalbym ci tak sie ciesze dzieki kuźwa dzieki !!!!kocham cie!!! jeeee bedzie granie dzis a tak mnie suszyło caly tydzien jeeeeeeee
:|:-|:-|:-|:-|:-|:-|
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik



z racji ,że moja przygoda z bukmacherem internetowym zakończyła się z bilansem -350 pln ,a w sts jestem na razie -40 pln.

Tutaj będę podawał kupony sts buk naziemny.
z racji tego, że ty robisz sobie żarty z forum zakładając pełno kont i pełno bzdurnych tematów to daję tobie kartkę, ten temat zamykam i odsyłam do tematu gdzie możesz robić sałatę.
AKA SHAKAL
Tu robię sałatę ja co ?
Inne Tematy


???????????? miazga ????????????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Temat w HP
Witam ponownie.

Chciałem podziękować za bana, którego dostałem. Nauczył on mnie pokory. NIe można wypisywać bzdur. Teraz postaram się nie pisać niepotrzebnie. Brawo dla adminów za bana! ✅✅
dobre ???? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Unia Janikowo gra w Polskiej Lidze Hokejowej...
GKS Tychy to tak... Ale w Janikowie to zdaje mi się, że tylko piłka nożna jest. Poza przystanią nad jeziorem i czasami fajnymi zawodami na jeziorze :|
 
Do góry Bottom