>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ewidentne ignorowanie własnego regulaminu przez LVBET

pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Zagrałem w tej firmie mecz, rozgrywany w systemie best-of-3 czyli do dwóch wygranych map.

Kursy na ten mecz prezentowały się tak jak na załączniku. Polecam przyjrzeć się kursom na handicap map -1,5 i Dokładny wynik 2:0, które wygrywają wtedy i tylko wtedy gdy wynik końcowy to 2:0, a różniły się od siebie o całe 2.00, co przy kursach na zwycięstwo danej drużyny czy chociażby przy kursie na dokładny wynik 0-2 wskazuje na oczywisty błąd, gdzie w ofercie zamienione zostały kursy na 2-0 i 0-2.

Mecz nie zakończył się wynikiem 2:0, zatem oba w/w zakłady (handicap -1,5 i DW 2:0) przegrały, postanowiłem zatem napisać do supportu. Support odpisał, że przekazuje do działu zakładów sportowych, odpisując po kilkunastu minutach, że zakład został rozliczony poprawnie i kursy zostały wystawione poprawnie.

Na pytanie "po jakim kursie byłby rozliczony zakład (4.50 tak jak dokładny wynik, 2.50 jak handicap czy 1.00 bo stwierdzonoby błąd) gdyby wynik wyniósł 2:0 nie dostałem odpowiedzi.

Nie polecam i przestrzegam.
Post automatycznie złączony:

Dodam jeszcze fragment regulaminu, na który się powoływałem:

Przykładami oczywistych błędów mogą być: źle wyświetlana (odwrócona) linia handicapu, złe linie under/over, błędne kursy (np. błąd w kursie 25,0 zamiast 2,50), niewłaściwa nazwa uczestnika zdarzenia, niewłaściwa godzina meczu bądź ewidentny błąd w systemie. W takich wypadkach Spółka uznaje wszystkie zakłady, których to dotyczy jako nieważne i zwraca za nie stawki na konta graczy.
 

Załączniki

K 551

konradanton

Użytkownik
Zagrałem w tej firmie mecz, rozgrywany w systemie best-of-3 czyli do dwóch wygranych map.

Kursy na ten mecz prezentowały się tak jak na załączniku. Polecam przyjrzeć się kursom na handicap map -1,5 i Dokładny wynik 2:0, które wygrywają wtedy i tylko wtedy gdy wynik końcowy to 2:0, a różniły się od siebie o całe 2.00, co przy kursach na zwycięstwo danej drużyny czy chociażby przy kursie na dokładny wynik 0-2 wskazuje na oczywisty błąd, gdzie w ofercie zamienione zostały kursy na 2-0 i 0-2.

Mecz nie zakończył się wynikiem 2:0, zatem oba w/w zakłady (handicap -1,5 i DW 2:0) przegrały, postanowiłem zatem napisać do supportu. Support odpisał, że przekazuje do działu zakładów sportowych, odpisując po kilkunastu minutach, że zakład został rozliczony poprawnie i kursy zostały wystawione poprawnie.

Na pytanie "po jakim kursie byłby rozliczony zakład (4.50 tak jak dokładny wynik, 2.50 jak handicap czy 1.00 bo stwierdzonoby błąd) gdyby wynik wyniósł 2:0 nie dostałem odpowiedzi.

Nie polecam i przestrzegam.
Post automatycznie złączony:

Dodam jeszcze fragment regulaminu, na który się powoływałem:

Przykładami oczywistych błędów mogą być: źle wyświetlana (odwrócona) linia handicapu, złe linie under/over, błędne kursy (np. błąd w kursie 25,0 zamiast 2,50), niewłaściwa nazwa uczestnika zdarzenia, niewłaściwa godzina meczu bądź ewidentny błąd w systemie. W takich wypadkach Spółka uznaje wszystkie zakłady, których to dotyczy jako nieważne i zwraca za nie stawki na konta graczy.
Stawialem w poniedzialek rano zaklad za 100zl z kodu LVTypera. Kurs ogolny ponad12. Okazalo sie ze mecz tenisa Sonego/Vavassori mimo ze mial byc grany w poniedziałek byl dopiero rozegrany w środę. Po rozstrzygnieciu 6z7 zdarzeń okazało sie ze uznali wygrana 598 zl robiac zwrot meczu tego debla. Gdy Włosi wygrali mecz moja wygrana powinna wynieść 1117zl i poprosilem by sprawdzili temat i anulowali zwrot. Po godzinie dostalem maila z info o przeprosinach za niedogodności i tym ze mecz rozliczono jako wygrany. W historii zmienili tez kupon jako wygrany na kwote 1117 a nie jak dotad 598. Zapomnieli tylko o malym szczególe zeby wyrownac roznice...czyli ponad 550zl 😡Od wczoraj (juz ponad24h)na czacie w kolo informacja ze sprawa jest w dziale technicznym. Miał ktos moze podobne historie?
Minęło już około 107 godzin od opisanej wyżej akcji . Nadal zero odzewu. Na pytania na czacie o postępy - cały czas odpowiedź o oczekiwanie na maila zwrotnego z działu technicznego ...😡🤬
 
Do góry Bottom