>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami Europejskie ligi i puchary - Sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Mistrzostwa Świata U-21 mężczyzn
Polska - Chorwacja - under 58,5 bramki @1,90 STS

Polska sprała Amerykanów w pieszym meczu, natomiast Chorwaci praktycznie zapewnili sobie awans po ciężkim pojedynku z Francuzami. Jeżeli chodzi o reprezentację prowadzoną przez Kamysa, to ciężko wyciągnąć wnioski po spotkaniu z USA. Natomiast oglądałem fragmenty meczu Francja-Chorwacja. Zawodnicy z Chorwacji często zwalniali grę, dłużej rozgrywali. Obydwie ekipy spotkały się w zeszłym roku, w bardzo podobnych składach. W meczu o 15 miejsce U-20 Euro w Portugalii, wtedy wygrali Polacy po rzutach karnych. Waga dzisiejszego meczu jest większa dla Polaków, którzy mają większą presję narzuconą, gdyż potem czeka ich potencjalny mecz o wszystko z Francuzami. Przewiduję, że dzisiaj niektórym młodzianom może ręka zadrżeć. Obserwujemy na tym turnieju na razie sporą ilość overów, ale w spotkaniach drużyn europejskich, dominuje jednak walka i undery (Dania vs Norwegia, Francja vs Chorwacja, Węgry vs Norwegia.)
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
chamberlain 461,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja U21 - Polska U21
Francja over 28.5 bramek @ 1.80 forBet

Francji do awansu potrzebne zwycięstwo, Polsce jedynie remis, jednak o ten remis będzie piekielnie ciężko i nie zdziwię się, jeśli dzisiaj Polacy po dwóch dobrych spotkaniach nie wyjdą z grupy, którą dostaliśmy naprawdę ciężką, bo gra z Chorwacją czy Francją na każdym etapie wiekowym jest trudna. Tym bardziej szkoda tego naszego remisu z Chorwatami, gdzie była ogromna szansa na zwycięstwo, a w ostateczności ledwo co wyrwaliśmy remis. Francuzi z nożem na gardle i coś czuję, że zagrają tu odważnie. Gram na ich over, Polska straciła sporo bramek z USA, bo 22, niby mało patrząc na to, że sami rzucili 47, jednak dla porównania Francja straciła ich 17, zremisowaliśmy również wysoko z Chorwatami 30:30, dając sobie rzucić aż 17 bramek w drugiej połowie. Widać, że presja w pewnym momencie nas dopada, a Francuzi powinni wykorzystywać takie momenty. Szukałbym w tym meczu jakiegoś typu na faule, ale sam osobiście nie znalazłem.

Portugalia U21 - Brazylia U21
Over 58.5 bramek @ 1.80 forBet

Portugalia zdecydowanym faworytem, a jest o co walczyć, bo zwycięzca zabierze sobą dwa punkty. Idę tu w over, Portugalczycy rozrzucali się w dwóch pierwszych spotkaniach trafiając 35 bramek Kuwejtowi i 52 bramki Kostaryce, ich rywale aż tyle nie rzucali, ale też odpowiednio 29 i 38 bramek. Obie drużyny preferują bardziej ofensywny styl gry i dzisiaj taką piłkę powinniśmy oglądać. 3 lata temu na MŚ, choć oczywiście oglądaliśmy wtedy zupełnie inne drużyny, Portugalia też była zdecydowanym faworytem z Brazylią, a przegrali po bardzo ofensywnym spotkaniu 30:35, dzisiaj młodsi koledzy mogą zrewanżować się za tamto spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +425
chamberlain 461,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia U21 - Grenlandia U21
Norwegia U21 over 49.0 bramek @ 1.82
Norwegia U21 Handi -33.5 bramek @ 1.85
Lvbet

Norwegowie mieli ciężką grupę i zgodnie z oczekiwaniami nie wyszli z niej, przegrali bardzo wyraźnie i z Danią i z Węgrami, a na koniec zmagań w grupie ledwo wyciągnęli zwycięstwo z Argentyną. Dla nich turniej główny już się skończył, pozostały zmagania w Pucharze Prezydenta, gdzie z grupy powinni wyjść spokojnie, jednak co będzie dalej zależy od zaangażowania. Na pierwszy rzut idzie mecz z Grenlandią, gdzie według mnie obejrzymy kolejną deklasację. Grenlandia w swojej grupie mierzyła się z takimi drużynami jak Słowenia (porażka 48:23), Szwecja (porażka 50:12) i Bahrajn (porażka 63:13), to nie były zwykłe porażki, to były wręcz deklasacje, najniższy wymiar kary jaki dostali to porażka 25 bramkami, a przegrywali też 38 i aż 50. Norwegia może i bez zaangażowania podejdzie do tych ostatnich spotkań, ale z takim rywalem raczej będą chcieli wyśrubować jak najlepszy wynik, a klasy obu drużyn, czy też wyszkolenia nie ma co porównywać.

Algieria U21 - USA U21
USA U21 over 22.5 bramek @ 1.80 Lvbet

USA moim zdaniem mocno niedocenione w spotkaniu z Algierią, która może i owszem jest faworytem tego meczu, ale do tej pory nie zaprezentowali się z jakiejś dobrej strony, porażka z Tunezją na otwarcie, późniejsza wygrana z o wiele słabszą Libią, która w pierwszej połowie umiała dotrzymać kroku swoim rywalom, oraz końcowa porażka z Niemcami, tylko jeśli to są mocni rywale, to co powiedzieć ma USA, które niby przegrało wszystkie spotkania w grupie, ale mierzyli się w niej z Polską, Francją i Chorwacją, które były poza ich zasięgiem. Linia 22.5 bramek na mecz z Algierią wydaje mi się niska, USA rzucało 22 bramek Polsce, 17 Francji i 23 bramki Chorwacji, tu przeciwnik zdecydowanie słabszy, choć preferujący defensywny styl gry, to jednak uważam, że na 23 bramki USA stać.
 
Ostatnia edycja:
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Nie neguję, a także muszę dodać że daleko mi do znawcy piłki ręcznej, ale akurat te mistrzostwa oglądałem od 1 meczu i muszę dodać kilka uwag zanim ktoś uwierzy i ulokuje swoją kasę...

Co do meczu Norwegia - Grenlandia - jak sam wspomniałeś kluczowe będzie zaangażowanie pierwszych. W meczu z Argentyną niebieską kartkę dostał Benjamin Berg (podstawowy gracz drużyny), mecz swoją drogą był bardzo ostry. Grenlandia miała tego pecha, że w ostatnim spotkaniu trafili na Bahrajn, który musiał im naklepac jak najwięcej goli by mieć bilans, który umożliwił im awans. Norwegowie jak obaj wspomnieliśmy po batalii z Argentyną, spokojnie mogą naklepac -34, tylko pytanie czy będzie im się chciało.

Mecz Algierii z USA dla odmiany widzę zgoła odmiennie. Wystarczy napisać, że przed mistrzostwami był turniej towarzyski, w którym USA przegrało 6 golami ze... wspomnianą słabiutką Libia. USA dotąd trafiała na rywali, którzy grali drugim garniturem byle wygrać, a i tak kończyło się to minimum -25 golami. Uważam, że ekipy z tej północno amerykańskiej części świata są faworytami do co najmniej dwóch ostatnich miejsc (Kuba gdzieś tam już pokazała ząb, więc zobaczymy co będą w stanie zrobić). Co do linii na USA - pytanie czy to będzie szybki mecz (a jest na to szansa, bo dla Algierczyków najlepszą bronią byłoby szybkie bieganie do kontr). Wtedy może 23 gole ukulaja. Ja w tym meczu postawiłem -12.5 Algierii

Atakuję także wygrane Portugalii @3.3 , kusząco wygląda over w meczu Niemiec i Francji 57.5 @1.85 ze względu na całkiem ofensywny styl obu drużyn
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +837
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Przed nami kolejny dzien zmagan w MS u-21.

Kuwejt - Japonia

Japonczycy wprowadzaja jak na razie na tych mistrzostwach mnostwo artystycznego nieladu na parkiecie, co bylo chyba do przewidzenia z perspektywy meczow seniorskiej reprezentacji, ktore mialem okazje w swoim zyciu obejrzec. Ich wyniki sa z grubsza nie do zrozumienia - przegrywaja wysoko z Hiszpania, po czym trzymaja kilkubramkowa strate przez caly mecz z Wyspami Owczymi by niemilosiernie sie meczyc z Angola. Dopiero ostatni mecz z Kostaryka byl troche bardziej ogarniety i zgodny z planem. Wyniki Angoli troche namieszaly w kursach wczoraj i mozna bylo zlapac swietne 4.5 na wygrana Kuwejtu, ktory ani przez sekunde nie tracil bezpiecznej przewagi nad druzyna z Afryki. Kuwejt generalnie spisuje sie powyzej oczekiwan - z Portugalia przegrali "kontrolowanie", ale juz mecz z Brazylia byl dlugo w ich zasiegu i tylko pod koniec chyba za bardzo uwierzyli w sukces i zaczeli grac za odwaznie. Kurs na Kuwejt jutro, to 4.75 . Pozostaje mi napisac, ze jest on zrozumialy, bo Japonczycy to mistrzowie Azji w tej kategorii wiekowej, ale Kuwejt po dzisiejszym meczu totalnie nie jest bez szans. Moj plan jest taki, ze gram na Kuwejt i obserwuje mecz na live, aby w razie czego zamknac zaklad w odpowiednim momencie. Japonia moze miec trudne wejscie w mecz po spacerku dzisiaj. Over tez calkiem mozliwy - tu wiele zalezy od Kuwejtu, bo po Japonii wiadomo czego sie spodziewac.

Maroko - Arabia Saudyjska

Pojedynek dwoch druzyn, ktore zdazyly sie pokazac z bardzo dobrej strony, ale i tak przegraly wszystko co mialy przegrac i meczyly sie kiedy byly faworytami. Wygrane Arabii z Chile i Kuba jednym trafieniem i jednoczesnie remis Maroka dzisiaj z Kuba, kiedy obie druzyny mialy 99% tych spotkan pod kontrola sa dla mnie totalnie niezrozumiale (znowu musze dodac, ze jestem jaroszem jesli idzie o pilke reczna). Ja w tym meczu faworyta za bardzo nie widze, przy ustawianiu kursow przewazyla raczej ogolna renoma ekipy Arabii, ale biorac pod uwage przytoczone wyniki... 4.5 na Maroko chyba trzeba wziac. Ja z kolei ostatecznie wybralem Maroko +3.5 1.95 . Tutaj z kolei spodziewam sie undera, obie ekipy klepia pilke do upadlego, ale linia jest ustawiona bardzo nisko (50.5) .

Kostaryka - Angola

Angola i linia bramkowa -14.5... wow. Kostaryka jest oczywiscie slabiutka i dostala sie dzieki dwom wygranym w mistrzostwach Am. Pld z Urugwajem i Paragwajem, jednoczesnie w meczu o 3. miejsce przegrali z Chile 15:26 i to jest chyba odpowiedni wyznacznik ich sportowej wartosci. Angola to tez jednak nie sa zadne orly, a biorac pod uwage przytoczone przy okazji meczu wyzej wyniki no jakos trudno mi uwierzyc w gigantyczny odjazd Angoli. Moze i tak bedzie, ale jednak dodatni handi na Kostaryke wydaje sie niezla inwestycja, przynajmniej przed pierwszym gwizdkiem. (Kostaryka +14.5 1.85)

Portugalia - Wyspy Owcze 1 2.15

Faroezi jak na razie graja tutaj kapitalne mistrzostwa i sucha stopa wychodza ze spotkan z Brazylia, czy Hiszpania. Zwlaszcza wygrana z mistrzami Europy robi kapitalne wrazenie, ale czuje, ze ten slabszy mecz kiedys w koncu musi nastapic. Portugalia spisuje sie jak na razie kapitalnie i jest moim cichym faworytem do finalu. Paradoksalnie jutro (dzien po spotkaniu z mistrzami Europy) czeka ich najtrudniejszy jak na razie sprawdzian, ale to samo mozna powiedziec o Wyspiarzach. Intuicja podpowiada mi, ze Portugalia to wezmie.

Byc moze jutro ten post sie zaczerwieni, oby nie :) Powodzenia wszystkim, ktorzy skorzystaja z tych wypocin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom