>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Etap III - Runda Playoff

S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Ależ to były emocje do końca, przed ostatnim meczem chyba 6 graczy miało szanse nawet na 1 miejsce. Ja położyłem ten mecz ale tak bywa, gratulacje dla podium i dzięki za grę przez ten cały czas, świetna zabawa. 
 
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Dzięki wielkie za przednią zabawę. Gratulacje dla wszystkich uczestników, szczególnie dla tych z przodu tabeli. Słowa uznania dla twórcy formuły konkursu i modom za ogarnianie tego bałaganu. Koniec zmagań to niestety koniec już praktycznie sezonu i kolejne długie oczekiwanie aż warkot motocykli we wszystkich polskich ligach znowu zabrzmi.

Pozdro! 
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Jak dla mnie pomysł na format konkursu w tym roku sprawdził się w 100%, emocje były znacznie większe niż w zeszłym roku, szczególnie ostatniego dnia, bo i stawka była znacznie większa. Ze swojej strony dzięki wszystkim za zabawę w tym roku, znów udało mi się wygrać mimo że w życiu nie byłem na meczu żużlowym, co tylko świadczy o tym, że w bukmacherce liczy się szczęście i trochę wyczucia w typowaniu, niekoniecznie dogłębne analizy i znanie dyscypliny sportu "od podszewki ;) 
Do zobaczenia za rok, oby w takim samym, a nawet szerszym gronie! :)
 
 
C 1K

czleko

Użytkownik
To szczególne wyrazy uznania dla Ciebie pitcairn, że wygrałeś nie czując w życiu nigdy na stadionie zapachu spalonego metanolu :) Wyrazy podziękowania dla wszystkich biorących udział w konkursie, też mam nadzieję, że konkurs z roku na rok będzie rósł w siłę i wprowadzimy pewne rozwiązania, które w decydujących momentach ograniczą identyczne typowania dwóch lub większej ilości konkursowiczów.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Również wielkie dzięki za rywalizacje. Słowa uznania dla @neutralny, który walnie przyczynił się do sprawnego przebiegu konkursu.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
pitcairn gratuluję kolejnego zwycięstwa. W ubiegłym roku byłem drugi, a tym razem nie poszło w play offach. Dzięki za dobrą zabawę i duże ukłony za sprawną organizację.
 
Do góry Bottom