>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusja LIVE

Status
Zamknięty.
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Trudny mecz sobie wybrales. Do tego linia bardzo wysoka. Nie wiadomo, czy w Mavs wystapi Porzignis. Absolutnie nie neguje typu, ale osobiscie pogralbym chyba cos innego. Mam nadzieje, ze podejmiesz dobra decyzje. ????

Ps. Sory, ze bez polskich znakow, ale pisze z telefonu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Brakło mi trzynastu punktów w meczu Bostonu do wygranej :) Szkoda co sądzicie czy jutro Nets z Lekers zapunktują wysoko ??
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Siema,

zastanawiał się ktoś na dzisiejszym meczem el. do LM Neptunas - London ?

Kursy na Neptunas moim zdaniem są przesadzone, w dodatku idą w górę. Neptunas to od lat czołowa Litwińska drużyna, która spokojnie pogrywa sobie w europejskich pucharach. Angielska liga to czysto ogórkowa rozgrywka, gdzie mam wrażenie niektóre drużyny z 1 ligi polskiej by tam nieźle namieszały.

Jest coś o czym nie wiem w tym meczu? Bo kurs sadzi na Litwinów ostro w górę, a porównywać jakości litwińskiej do angielskiej koszykówki chyba nie trzeba.

Edit: No i weszło, w sumie można powiedzieć, że Litwini kontrolowali całe spotkanie z wyjątkiem początku 4 kwarty, ale szybko się otrząsnęli i odskoczyli znowu na kilka pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Po pierwsze mecz jest na neutralnym terenie a po drugie Deandre Liggins,Byron Mullens i Justin Robinson. Dwa pierwsi coś tam pograli w NBA,Liggins jeszcze dwa lata temu miał szansę się odbić w Pelicans ale zrezygnowali z niego po 10 dniach kontraktu i ostatnio grał w Grecji i Hiszpanii. Ogólnie to 177 meczy zagrał w NBA. Mullens to jedna wielka niewiadoma,miał grać w estudiantes od lutego ale wirus pokrzyżował plany. Ogólnie rzecz biorąc klub z Londynu zainwestował kupę kasy w nowych doświadczonych zawodników i nie są bez szans podczas gdy Neptunas bez Galdikasa który rzucił 15 punktów w meczu ligowym w piątek,rozchorował się i nie będzie go dzisiaj. Nawet z nim w składzie mieli problemy z Dziukiją wygrywając 84:81 gdzie byli zdecydowanym faworytem. Nawet Litwini wiedzą że będą mieli ciężki mecz do rozegrania. Galdikas to najstarszy i najbardziej doświadczony zawodnik w drużynie,33 lata ale robi robotę,jego brak spowodował spadek kursów. Z nim w składzie mogliby to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Zdążyłem też wygrzebać część informacji które podałeś "massimo" , ale mimo wszystko poszedłbym w stronę Litwinów, widziałem mecze w angielskiej lidze i jest to radosna koszykówka w stylu kto wrzuci więcej i nie ma znaczenia czy bronimy czy nie. Mogę się mylić, może faktycznie niespełnione gwiazdy dziś odpalą...
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zdążyłem też wygrzebać część informacji które podałeś "massimo" , ale mimo wszystko poszedłbym w stronę Litwinów, widziałem mecze w angielskiej lidze i jest to radosna koszykówka w stylu kto wrzuci więcej i nie ma znaczenia czy bronimy czy nie. Mogę się mylić, może faktycznie niespełnione gwiazdy dziś odpalą...
Też bym poszedł w stronę Litwinów,Brytyjska koszykówka nawet nie może się równać w litewską ale odpuszczam ze względu na brak Galdikisa i fakt że to neutralny teren. Gdyby grali u siebie z kibicami nie przejąłbym się tymi transferami ale doświadczenie może to zrobić różnicę.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Polsat to tylko będzie dawał mecze euroligi z odtworzenia?
Za czasów Canal+ to Euroliga miała jakieś poważanie, a teraz Polsat Sport Extra serwuje Live jakieś Koloseum...
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Polsat to tylko będzie dawał mecze euroligi z odtworzenia?
Za czasów Canal+ to Euroliga miała jakieś poważanie, a teraz Polsat Sport Extra serwuje Live jakieś Koloseum...
Euroliga na Polsacie to totalna padaczka. Tak jak mówisz, mecze pokazywane nieregularnie, z odtworzeń i tylko raz na jakiś czas na żywo coś mądrego... Dziwię się, że nikt w Polsce nie chce pokazywać na poważnie Eurlogii ( w sensie chociaż 1-2 spotkania z każdego dnia) bo Euroliga to zaraz po NBA kawał dobrej koszykówki.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zawsze można ściągnąć sobie eurosport player. Nie wiem ile kosztuje w Polsce ale to dobra opcja,można oglądać Euroligę na żywo i pauzować i przewijać mecz w dowolnym momencie trwania.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co dalej z NBA Finał jak na razie 3-2 dla Lakers odbędzie się szóste spotkanie czy covid zatrzymał NBA już na dobre.I tytuł został przypisany Lakers??
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Dzisiaj o 18 mecz na szczycie CSKA-Barcelona.
Polsat oczywiście nie pokaże tego meczu, bo na Polsat Sport News muszą pokazać walkę MMA z sierpnia 2020.
Pokażą mecz Zenit-Żalgiris o 20:30 z odtworzenia (ten mecz też o 18).
Jaki mózg z CP uważa, że kogoś interesuje mecz trasmitowany z poślizgiem?

Czy oni nie chcą robić konkurencji dla meczu PLK (17:30) czy po prostu wykupili jakiś marny pakiet?
Kiedy Euroliga wróci do C+ i przestanie być traktowana po macoszemu?
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Dzisiaj o 18 mecz na szczycie CSKA-Barcelona.
Polsat oczywiście nie pokaże tego meczu, bo na Polsat Sport News muszą pokazać walkę MMA z sierpnia 2020.
Pokażą mecz Zenit-Żalgiris o 20:30 z odtworzenia (ten mecz też o 18).
Jaki mózg z CP uważa, że kogoś interesuje mecz trasmitowany z poślizgiem?

Czy oni nie chcą robić konkurencji dla meczu PLK (17:30) czy po prostu wykupili jakiś marny pakiet?
Kiedy Euroliga wróci do C+ i przestanie być traktowana po macoszemu?
Astoria-Radom mecz pełen emocji,zwrotu akcji,spektakularnych serii. A tak poważnie to szkoda,że mecze Euroligii,są z odtworzenia i transmisje na zywo ich przerastają. No comment
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
MAŁE OGŁOSZENIE. Chciałbym zaprosić Was do tematu - MECZE O WSZYSTKO vs MECZE O NIC. Ma on posłużyć jako miejsce rozmów i wymiany informacji na temat meczów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, druga z kolei nie musi wygrać. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie przed playoffami we wszystkich dyscyplinach (hokej, koszykówka, ręczna, siatkówka). Przykład: jedna ekipa wciąż walczy o awans do playoffów lub o lepsze rozstawienie, z kolei ta druga ekipa jest już pewna konkretnego miejsca i czy wygra czy przegra - nic jej to nie zrobi.

Tu są osoby, które siedzą w temacie koszykówki. Jeśli wynajdziecie przykład takiego meczu, to wrzućcie go do tematu. Nie musi to być typ, wystarczy samo zgłoszenie takiego meczu. Może coś z tego fajnego się uda zrobić.

 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Bardzo ciekawy pomysł, ciekawie jak to statystycznie wychodzi na przestrzeni kilkunastu meczy. W NBA z wcześniejszych lat pamietam, że ostatnia kolejkę-dwie pewne drużyny grają bez swoich gwiazd i kluczowych graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom