>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dodatkowa weryfikacja po wygranej

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu założyłem konta w tym syfie , wziąłem bonus startowy i wygrałem kilka stów na czysto .Konto zweryfikowane pozytywnie .Problem polega na tym ,że po wygranej chcą weryfikacji rachunku bankowego . Jeżeli nie chcę im tego dać ( przyczyna jest tu nieistotna ) to czy mogę domagać się z punktu widzenia prawa tylko i wyłącznie zwrotu wpłaconego depozytu ? Konto na czacie zamknąłem
permanentnie.
Proszę o odpowiedź tylko na moje pytanie. Nie krytykujcie ,dlaczego tak ,a nie inaczej itd
Interesuje mnie tylko czy bukmacher może sobie przywłaszczyć środki depozytowe zgodnie z prawem po zamknięciu konta .
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu założyłem konta w tym syfie , wziąłem bonus startowy i wygrałem kilka stów na czysto .Konto zweryfikowane pozytywnie .Problem polega na tym ,że po wygranej chcą weryfikacji rachunku bankowego . Jeżeli nie chcę im tego dać ( przyczyna jest tu nieistotna ) to czy mogę domagać się z punktu widzenia prawa tylko i wyłącznie zwrotu wpłaconego depozytu ? Konto na czacie zamknąłem
permanentnie.
Proszę o odpowiedź tylko na moje pytanie. Nie krytykujcie ,dlaczego tak ,a nie inaczej itd
Interesuje mnie tylko czy bukmacher może sobie przywłaszczyć środki depozytowe zgodnie z prawem po zamknięciu konta .
Jak nie zweryfikujesz konta bankowego to kasy na 100% nie wyplaca. Nawet samego depozytu
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jak nie zweryfikujesz konta bankowego to kasy na 100% nie wyplaca. Nawet samego depozytu
Jeżeli nawet wpłacałem z innego konta to bukmacher może tak po prostu przywłaszczyć środki ? Czy jest na to jakiś punkt regulaminu ? Przecież taka weryfikacja po zamknięciu konta jest zupełnie nieistotna .Bukmacher powinien odlać wpłacone środki na konto z którego była wpłata .
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Jeżeli nawet wpłacałem z innego konta to bukmacher może tak po prostu przywłaszczyć środki ? Czy jest na to jakiś punkt regulaminu ? Przecież taka weryfikacja po zamknięciu konta jest zupełnie nieistotna .Bukmacher powinien odlać wpłacone środki na konto z którego była wpłata .
Tym bardziej nie oleje takiej sytuacji zgodnie z ustawą przeciw praniu brudnej kasy. Możesz zapomnieć o kasie jesli wplacales z innego konta bankowego niż swoje
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Jak to może zapomnieć o kasie? Co ma pranie brudnych pieniędzy do przywłaszczenia czyjiś środków? Bukmacher to jakaś instytucja państwowa że może to zrobić?
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Po pierwsze napisałem że bukmacher to nie instytucja państwowa i kasy za grabić nie może.
Po drugie to że wpłacam kasę z innego konta nie oznacza że je piorę. Przecież mogę mieć konto w każdym banku. Do prania dochodzi wtedy gdy mówimy o pieniądzach pochodzących z nielegalnego źródła
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ale dlaczego jest tutaj mowa o jakimkolwiek przywłaszczeniu, gracze dobrowolnie wpłacają pieniądze. Jeżeli w regulaminie jest zapis, że w przypadku odmowy weryfikacji konta bukmacher ma prawo do zablokowania środków do czasu zweryfikowania konta i ci to nie pasuje to po prostu nie zakładaj konta.
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Nie gram już w polskich firmach więc nie wiem jakie są metody płatności, czy można używać portfeli elektronicznych? Weźmy pod uwagę skrill. Gram w nielegalnym buku i wypłacam kasę na skrill. Następnie wpłacam za pomocą skrilla do polskiego buka. To jest kasa pochodząca z nielegalnego źródła (przez pośrednika jakim jest skrill) a mimo to oni potem mi na skrill wypłacają bez problemu. Taki proceder można nazwać praniem kasy.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Ale dlaczego jest tutaj mowa o jakimkolwiek przywłaszczeniu, gracze dobrowolnie wpłacają pieniądze. Jeżeli w regulaminie jest zapis, że w przypadku odmowy weryfikacji konta bukmacher ma prawo do zablokowania środków do czasu zweryfikowania konta i ci to nie pasuje to po prostu nie zakładaj konta.
Gdzie taki zapis jest w regulaminie,bo w żadnym bukmacherzy nie widziałem?????
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
6.23. Bukmacher zastrzega sobie prawo przeprowadzenia w każdym czasie dodatkowej weryfikacji, w tym w szczególności do zażądania od klienta przesłania drogą elektroniczną lub okazania w Punkcie STS dodatkowego dokumentu (np. prawo jazdy, akt urodzenia, wyciąg bankowy, rachunek za prąd, zdjęcie typu selfie, itp.), w tym dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz żądania od klienta dodatkowej weryfikacji rachunku bankowego lub portfela elektronicznego, w przypadku powzięcia przez STS podejrzenia, iż konto STS może nie być użytkowane przez osobę, której dane zostały podane podczas procesu rejestracji konta bądź w przypadku konieczności spełnienia przez STS wymogów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy. W takiej sytuacji Bukmacher ma prawo do natychmiastowego zablokowania konta i wszelkich zgromadzonych na nim środków do momentu uzyskania przez STS wiarygodnego potwierdzenia, iż Konto STS jest użytkowane przez osobę, której dane zostały podane w procesie rejestracji.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
6.23. Bukmacher zastrzega sobie prawo przeprowadzenia w każdym czasie dodatkowej weryfikacji, w tym w szczególności do zażądania od klienta przesłania drogą elektroniczną lub okazania w Punkcie STS dodatkowego dokumentu (np. prawo jazdy, akt urodzenia, wyciąg bankowy, rachunek za prąd, zdjęcie typu selfie, itp.), w tym dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz żądania od klienta dodatkowej weryfikacji rachunku bankowego lub portfela elektronicznego, w przypadku powzięcia przez STS podejrzenia, iż konto STS może nie być użytkowane przez osobę, której dane zostały podane podczas procesu rejestracji konta bądź w przypadku konieczności spełnienia przez STS wymogów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy. W takiej sytuacji Bukmacher ma prawo do natychmiastowego zablokowania konta i wszelkich zgromadzonych na nim środków do momentu uzyskania przez STS wiarygodnego potwierdzenia, iż Konto STS jest użytkowane przez osobę, której dane zostały podane w procesie rejestracji.
no i co to ma wspólnego z moją sprawą??? Przecież dowód został wysłany i zatwierdzony i w każdej chwili mogę podejść z dowodem do sts i potwierdzić ,że konto należy do mnie w celu odzyskania depozytu
 
Do góry Bottom