>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dania - Metal Speedway Liga 2021

Status
Zamknięty.
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Witam dzisiaj jakies przemyslenia na Dunska Lige

ja zagralem sobie na

M.Nielsen wicej 7.5 kurs 2,00 sts po takim kursie raczej warto zagrac Matiasa z latwym numerem jedzie pod 5 biegi srednie ma dziisaj z takimi zawodnikami jak Gomolski Pedersen moze dzisiaj wtgrywac potrzbne beda jego punkty zeby goscie zawalczyli o jak najlepszy wynik

B.Perdersn mniej 9,5 kurs 1.85 Bjarne dzisiaj pod numerm 3 jedzie 5 razy z Bellego z ktorym powinien tracic punkty do tego dochodza jeszcze Bjerre Iversne Hansen ciezko zeby na wyjedzie zdobyl 10 pkt

B.Basso wiecej 6.5 kurs 1.85 sts zaskakuje mnie mocno Benjamin w tym sezonie mial byc najslasbyzm ogniwem a znakomicie jedzie dzisiaj przeciwko takim rywalom jak Jensen Nielsen Birkemose powienien te 7 pkt przywiez w 6 biegach

Kaczmarek wiecej 5.5 kurs 1.85 nie no spoko Daniel slabo jezdzi albo wogole ale musi pokazac sie gdzies zeby w Ostrowie dali mu szanse jedzie w najslabioszej ekipie ligi Dunskiej wiec raczej nie bedzie zastepowany bo przez kogo biegi moze nie za latwe ale takich rywali jak Thomsen Tobias Andersen Mikel Helsorom powinien przywiez i pokazxac sie trenerwoi ze mozna sporbowac go wysatwci bo jak nie tutaj to gdzie 6 pkt w 6 biegach jest w stanie

E Riss mniej 8,5 skolei tutaj ide w under Eric dizisaj ciezko beigi mi Loktajec Protas Gapa LAhti z nimi wszytkjimi powienie przeagrac jedynie ma 2 bieg latwy ale tam Loktajev wiec nie powienien wtgrac 9 pkt w takim zestawieniu ciezko

Piękny dzień wszystko na plus

Wszytskie typy z STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam dzisiaj jakies przemyslenia na Dunska Lige

ja zagralem sobie na

M.Nielsen wicej 7.5 kurs 2,00 sts po takim kursie raczej warto zagrac Matiasa z latwym numerem jedzie pod 5 biegi srednie ma dziisaj z takimi zawodnikami jak Gomolski Pedersen moze dzisiaj wtgrywac potrzbne beda jego punkty zeby goscie zawalczyli o jak najlepszy wynik

B.Perdersn mniej 9,5 kurs 1.85 Bjarne dzisiaj pod numerm 3 jedzie 5 razy z Bellego z ktorym powinien tracic punkty do tego dochodza jeszcze Bjerre Iversne Hansen ciezko zeby na wyjedzie zdobyl 10 pkt

B.Basso wiecej 6.5 kurs 1.85 sts zaskakuje mnie mocno Benjamin w tym sezonie mial byc najslasbyzm ogniwem a znakomicie jedzie dzisiaj przeciwko takim rywalom jak Jensen Nielsen Birkemose powienien te 7 pkt przywiez w 6 biegach

Kaczmarek wiecej 5.5 kurs 1.85 nie no spoko Daniel slabo jezdzi albo wogole ale musi pokazac sie gdzies zeby w Ostrowie dali mu szanse jedzie w najslabioszej ekipie ligi Dunskiej wiec raczej nie bedzie zastepowany bo przez kogo biegi moze nie za latwe ale takich rywali jak Thomsen Tobias Andersen Mikel Helsorom powinien przywiez i pokazxac sie trenerwoi ze mozna sporbowac go wysatwci bo jak nie tutaj to gdzie 6 pkt w 6 biegach jest w stanie

E Riss mniej 8,5 skolei tutaj ide w under Eric dizisaj ciezko beigi mi Loktajec Protas Gapa LAhti z nimi wszytkjimi powienie przeagrac jedynie ma 2 bieg latwy ale tam Loktajev wiec nie powienien wtgrac 9 pkt w takim zestawieniu ciezko

Wszytskie typy z STS
czy jest szansa na linka video na żywo na dzisiejsze zawody ?holsted tigers-fjelstead
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis sprobowalem pod prąd troche
Bet dnia Kaczmarek under 5.5 kurs 1.88 sts bedzie ciezko bo 6 biegow ale gram under ze wzgledu na bardzo malo jazdy a w zasadzie brak...oraz tego co widzialem jakis czas temu na treningu....
R.Bach under 11.5 kurs 2.13 sts linia wysoka biegi trudne a kurs naprawde dobry...
R.Bach-Jacobsen 2 kurs 2.33 ststyp na luzie bo roznie moze byc..
Bjarne Pedersen under 9.5 kurs 1.7 sts to wrzucam do tasmy z piłką ....Bjarne coraz starszy i mecz wyjazdowy aczkolwiek moze zaskoczyc mam tu mieszane odczucia...
Post automatycznie złączony:

Aaa przeoczylem jeszcze poszedł grubas hehe P.Hansen under 11.5 kurs 1.8sts mysle ze mozna sprobowac...patrze na uklad biegow i jest szansa ze pogubi cos napewno😉to taki drugi maly becik dnia dla mnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
TEMAT NA SEZON 2022 SIĘ POJAWIŁ WIĘC DO USUNIĘCIA.
Nie ma tematu odnośnie sezonu 2022 także podam typy tutaj. Od tego sezonu liga zmieniła nazwę z Metal Speedway Liga na Speedway Ligaen, dzisiaj mamy drugą kolejkę, tydzień temu udało się trafić 4/5 typów wiec dziś też zaatakujemy. W Danii niezmiennie ta sama dość prosta tabelka biegowa gdzie przykładowo numery 1 czyli najlepsi zawodnicy w każdej drużynie z kategorii A spotykają się ze sobą czterokrotnie w 12 biegowej fazie zasadniczej. Oferta STS liczymy pierwsze 5 biegów.

Matias Nielsen powyżej 7.5 @ 1,57 STS

Kurs szybko poleciał, ja złapałem jeszcze 1,8. Matias nieźle wszedł w sezon w Ostrowie, w poprzedniej kolejce duńskiej ligi u siebie był najlpeszym zawodnikiem zespołu z Esbjerg gdzie ustrzelił 11+1 w tym jedno wykluczenie, w biegu nominowanym dołożył kolejną trójkę. Dzisiaj x4 z Patrickiem Hansenem który w Danii nigdy nie błyszczy, tak więc przynajmniej dwa razy powinien go pokonać, takich zawodników jak Poertner, Breum czy Kevin Juhl Pedersen musi objeżdżać. Jeppesen czy Gusts są jak najbardziej w zasięgu jak i dwa ciężkie biegi z Iversenem na Bjerre ale nie są to zawodnicy nie do pokonania. Co jak co ale 8 pkt powinien zrobić na luzie.

Nicolai Klindt poniżej 9.5 @ 1.8 STS

Dla mnie chyba drugi bet dnia. Nicolai odwrotnie jak Matias - w Ostrowie tylko jeden mecz i mu podziękowano. W pierwszym spotkaniu w Danii tylko 5+1 w 6 biegach. Nicolai jak na razie ma mało jazdy w ligach i to chyba widać jak najbardziej. x4 spotka się z Ostergaardem który wcale nie jest takim ogórkiem, x2 w parze ze świetnym w Danii Thomsenem na Zagara, dochodzą biegi z Basso, Madsem Hansenem, czy Jorgensenem. Myślę ze bardziej zakręci się w okolicach 7-8 pkt niż 10.

Andrzej Lebiediew poniżej 10.5 @ 1,84 STS

Andrzej w pierwszym meczu nie jechał, dzisiaj wchodzi za kontuzjowanego Kildemanda. Łotysz nigdy za wiele w Danii nie jeździł i uważam, że linia jest troche za wysoka jak tydzień temu na Zagara gdzie daleko było mu do pokrycia 10.5. Dzisiaj x4 ze świetnym tydzień temu Lahtim, x2 Soerensen i x2 Jakobsen z Grudziądza i x2 z dziadkiem Hansem Andersenem ale on wjeżdżony w sezon gdzie na okrągło kręci w Anglii, więc na pewno też coś może Andrzejowi urwać. Myślę że zatrzyma się na tych 9-10 w 5 biegach.

Typy poboczne:

Niels Kristian Iversen poniżej 10.5 @ 1,80
Duża linia na PUKa, który mocno przeplata swoje biegi. Pierwszy mecz 11 pkt i na zmianę 3,1,3,1,3. Podobne mecze w barwach Orła Łódź i angielskiego Kings Lynn gdzie raz robi 3 a za chwilę 1. x4 dzisiaj z mocnym Bjerre, x2 Matias Nielsen i Patrick Hansen, jest Jeppesen który może mu punkta odebrać.

Antonio Lindback poniżej 8.5 @ 1,75
Anton wznowił karierę, jak na razie prawie bez jazdy, w Gnieźnie jeden mecz, tydzień temu w Danii nie jechał. x4 na Hansa, jest Soerensen, Jakobsen, raz Lebiediew i x2 Lahti. Jest z kim przegrać a i są młodzi Duńczycy, którzy coś mogą murzynów odebrać.

Nicki poniżej 11.5 2,22.
Osobiście tego NIE STAWIAM ale lekko ktoś może spróbować. Nicki na tym torze w barwach Holsted i na tym torze jeździ chyba z 20 lat, nibu po ubiegłotygodniowym upadku z Danii jest już ok to jednak 45 letnie kości mogą coś odczuwać i chyba mega zabijać się dziś nie będzie, duża kasa leży na torze w piątek w Grudziądzu a nie dziś. x4 z Michelsenem, jest mocny w Danii Rasmus, dzik Lyager. Może potracić. Tydzień temu -12.5 weszło na miękko 2,2,u.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom