>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Curling

Status
Zamknięty.
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Curling ZIO godz.4:00
mecz:Chiny-Kanada
Typ: Chiny
Kurs:2.0
Bukmacher:Bwin


No tutaj gram przeciwko wielu milionom Kanadyjczykom któzy liczą na dwa złota w Curlingu Kobiet i mężczyzn. Gram na Chinki przeciwko Kanadzie Dlaczego??


Kanadyjki narazie nie pokonane super swietne na tym tueniju ale przyglądnijmy isę ich zwycięstwom.
Pierwsze : Kanada-Szwajcara 5-4 wygrana w ostnim endzie w którym miały ostni kamień

Drugie:Z japonkami wygrana 7-6 i znowu w ostnim endzie z ostnim kamieniem zwycięstwo 2-0 i pokonanie Japonek

Trzecie:Kanada-Niemcy oczywiście wygrana 6-5 po EXTRA ENDZIE w którym miały ostni kamień

Czwarte:Kanada-Dania 5-4 i oczywiście wygrana w ostnim endzie 1-0 z ostatnim kamieniem

Kanadyjką poporstu się udaje własna publiczność itd Kanadyjki grają słabo ale mimo to udaje im się wygrywac spotkania ale ten czas już minął i czas na pierwszą porażkę i wg. mnie to 2-3 punktową z Chinkami które w wtym turnieju radza sobie cąłkiem nieźle

Chinki zajmują obecnie3 miesjce ale mają już 6 meczy rozegranych bilans 4-2 Przegrana tylko ze Szwedkami obrończyniami tytułu Olimpijskiego.
Chinki zaczęły od porażki 4-5 z Wielką Brytnią Po EXTRA ENDZIE potem trzy zwcycięstwa wygranych Szwajcaria 8-6 Japonia 9-5 Dania 11-1 !! potem wspomniana porażka ze Szwedkami 6-4 i wygrana z Niemkami wczoraj,

Dziś ważny mecz ito nawet bardzo jeśli wygraja wyprzedzą Kanadę i będą mogły spokojnie przygotowywać się do meczy z USA i Rosjankami które powinny odpuścic te mecze wiedząc że nie maja już szans Liczę na Chinki w pierwszej trójce I po wysokim kursie 2.0 dziś powinny wygrać.

Buki też na Kanadę pewne nie są bo 1,75 to bardzo sporo Ten typ na 80% lecz Chiny +1.5 za kurs ok. 1.6 Peffka
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Staram się w miarę możliwości oglądać turniej Curlingu. Sport mi się bardzo spodobał, chyba jedyna dyscyplina olimpijska gdzie trzeba użyć szarych komórek ;) W turnieju kobiet kibicuje Rosjankom ze względu na ich urodę ???? Sidorowa czy Gałkina to naprawde piękne kobiety :p
A wracając do bukmacherki to puściłem dla zabawy za 5 zł na Chinki, tak na przekór gospodynią ???? Narazie w tabeli prowadzą, i myślę że będą w stanie pokonać Kanadę.
 
L 0

lazarus

Użytkownik
Mogolby sie ktos wypowiedzic na temat dzisiejszego meczu Chiny-Szwecja. Osobiście zamierzam pograć dos solidnie Szwedki, ktore maja silny, doświadczony i wyrównany kadrowo zespól w porównaniu z dość młodymi wiekowo Chinkami co wiąże się jednoczesne z mniejszym ich doświadczeniem, które w decydujących momentach moze byc kluczowe. Ponadto bronią tytułu co rowniej jest dodatkową mobilizacją. w pierwszym meczu Szwedki wygraly 6-4 badajze, ale tu bym nie przywiazywal az takiej uwagi do tego spotkania. Jakie jest wasze zdanie?
 
curler 3

curler

Użytkownik
Mogolby sie ktos wypowiedzic na temat dzisiejszego meczu Chiny-Szwecja. Osobiście zamierzam pograć dos solidnie Szwedki, ktore maja silny, doświadczony i wyrównany kadrowo zespól w porównaniu z dość młodymi wiekowo Chinkami co wiąże się jednoczesne z mniejszym ich doświadczeniem, które w decydujących momentach moze byc kluczowe. Ponadto bronią tytułu co rowniej jest dodatkową mobilizacją. w pierwszym meczu Szwedki wygraly 6-4 badajze, ale tu bym nie przywiazywal az takiej uwagi do tego spotkania. Jakie jest wasze zdanie?
Ja w ogóle nie obstawiam półfinałów, tu się wszystko może zdarzyć.
Nie opłaca się.
Staram się w miarę możliwości oglądać turniej Curlingu. Sport mi się bardzo spodobał, chyba jedyna dyscyplina olimpijska gdzie trzeba użyć szarych komórek ;) W turnieju kobiet kibicuje Rosjankom ze względu na ich urodę ???? Sidorowa czy Gałkina to naprawde piękne kobiety :p
A wracając do bukmacherki to puściłem dla zabawy za 5 zł na Chinki, tak na przekór gospodynią ???? Narazie w tabeli prowadzą, i myślę że będą w stanie pokonać Kanadę.
Tańczyłem z Sidorovą na dyskotece ???? ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
23:00 Szwecja - Canada Olimpiada Curling 4.30 1.18
23:00 Norway - Switzerland Olimpiada Curling 1.45 2.57
Rozumiem, że to półfinały już? Może jakieś przemyślenia ktoś ma?
Rozsadny wydaje się kurs na Kanad(-1,5) : w betsafe 1,50
Szwedzi wczoraj z Brytyjczykami nie zachwycali (zwłaszcza skip...) natomiast Kanadyjczycy grają bajecznie. Dodatkowo kobiety awansowały do finału , więc nie pozwolą sobie na wstyd ;) no i trzeba rywalizować o widzów z hokeistkami ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Rozsadny wydaje się kurs na Kanad(-1,5) : w betsafe 1,50
Szwedzi wczoraj z Brytyjczykami nie zachwycali (zwłaszcza skip...) natomiast Kanadyjczycy grają bajecznie. Dodatkowo kobiety awansowały do finału , więc nie pozwolą sobie na wstyd ;) no i trzeba rywalizować o widzów z hokeistkami ????

Tak jak przewidywałem : w 5 i 6 endzie Szwedzki skip zawalił ostatnie kamienie darując Kanadzie 4 punkty , i nie byli w stanie tego odrobić :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom