>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Counter Striker 2

N 53,9K

nafciarz1995

Użytkownik
Eyeballers - Permitta @ godz 19:15
Eyeballers handicap map -1,5 @ 2.95 fortuna 2:1


H2H na korzysc permitty. Eyeballers zajmuje 65 miejsce, Permitta 73. Wczoraj Szwedzi pokonali inna polska druzyne 9INE 2:0 do 3 i 11. Oprocz tego meczu sa w lekkim dolku bo przegrali 4 mecze pod rzad 1:2, Permitta natomiast na 10 ostatnich meczy wygrala ledwo 2 mecze a 8 przegrala w tym az szesc rezultatem 0:2 z takimi "mocnymi" zespolami jak np Enterprise. Na wygrana gospodarzy jest kurs 1,65 wiec spoko, natomiast ja probuje zagrac to solo na mapy zwlaszcza ze kurs jest swietny a znajac poziom polskich zawodnikow to mimo lekkiego dolka stac Szwedow na pokonanie ich 2:0, zwlaszcza po tym jak gra Permitta ostatnio opisujac to wyzej.

Bez analizy
Nouns - Carpe Diem -20,5 rundy w 1 mapie @ 1,71 fortuna godz 3
Fluffy Aimers @ 1.51 fortuna godz 3
GUN5 ESPORT handicap map -1,5 @ 1,53 fortuna godz 20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
'Corek 219,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, mamy dziś dwa ciekawe spotkania, które będę oglądać z ogromnym zaciekawieniem, ale na marginesie chciał bym pogratulować chłopakom z Ence kolejnego spotkania, w którym wyglądaliśmy jak amatorzy i ani trochę nie będzie przesadzone stwierdzenie że w świecie csa to co prezentujemy w ostatnich nawet nie tygodniach a miesiącach to jeden wielki wstyd. Komunikacja tragedia, tak jak by chłopakom kazano nagle po japońsku się porozumiewać. Rotację na besa, takiej amatorki to dawno nikt nie widział. Bomba na drugim bsie? Nie ma problemu, już lecimy...dosłownie lecimy nie sprawdzając pozycji, lecimy bez przyjmowania Infa. Chłop pada na gali, daje info po czym 5 sekund później drugi wjeżdża na tą galę z granatem w ręku 🙄 tego nie da się zrozumieć, po prostu nie da. Jestem ciekaw jak się tłumaczą po spotkaniach z tak karygodnych błędów analizując mecze, ale dobrze bo nie o tym dziś miało być a odnośnie Ence to można rozmawiać do świtu.

Eternal vs BetBoom / BB wygra mapę @ 1,55 pinek

Króciutko. Ogromna masówka w grze na Turków, ale ja zagram odwrotnie i uważam że stracą dziś mapę. BB mi się podoba. Dołączył 19 letni Magnojez, który wczoraj wykręcił 69 fragów! Dając im zwycięstwo nad Brazylijczykami.
BB tak trochę na zapleczu tych topowych ekip, ale czuję że w końcu odpalą a mają do tego predyspozycje, często brakuje kropki na i. Dobry mecz zagrali z Astralis, który spokojnie był do wygrania, dwa razy ograli MiBr a dziś przed nimi staje Eternal, które wcale nie jest tak stabilne. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będzie to zacięte spotkanie i ja również widzę to podobnie. Na prawdę, któraś z ekip musiała by zagrać słabiutko aby dostać szybkie lanie w dwóch mapach.

Gamer Legion vs AMKAL / GL win @ 1,99 pinek

Mój kochany Snax gra dalej i dziś czeka ich bardzo ciężkie spotkanie. GamerLegion nie jest faworytem w tym spotkaniu i mi się to jak najbardziej podoba bo można złapać fajny kurs. Z góry zaznaczam, iż gdyby nie Snax, którego darzę ogromną sympatią i gdyby nie mój dzień wolny i możliwość oglądania spotkania to nie wiem czy bym to zagrał :p a tak na poważnie to widzę dziś szansę ze strony GL. Ekipa Snaxa hmmm jak już coś idzie fajny skald to nagle jakaś zmiana i właśnie nastąpiła kolejna czyli FL4MUS dołączył do GL przechodząc z Neigmy. Chłopak póki co pokazał się ze świetnej storny choć by w spotkaniu z Fnatic. GL w każdym spotkaniu wygląda solidnie, nawet w tych przegranych. Czy są w formie? Myślę że śmiało można powiedzieć że tak i już pomijając to spotkanie z VP, które przegrali, ale...dosłownie jedna runda, jeden frag przeważył o zwycięstwie. AMKAL jest bardzo niepozorną ekipą, którą możne postawić się większości i nie raz już to udowadniali. Na prostu rozum to zasłużenie są faworytami w dzisiejszym spotkaniu.
Tak jak mówię, gram dziś przeciwko faworytom i może skończyć się to różnie, ale takiego kursu na ekipę Snaxa po prostu nie odpuszczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1010
kns_esport 174,1K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Imperial - Sharks
Handi Sharks +6.5 rundy
@ 1.76 efortuna
Sharks gra w kratkę, na pewno wyniki tego też nie pokazują . Miałem okazję obejrzeć parę spotkan tej drużyny. Tam bardziej inwidualnie któryś z zawodników może coś szarpnąć niż cała drużyna. Więc dlatego idę w stronę doga że ugrają przynajmniej 8 rund. Imperial ma słabe pistoletowki co może skutkwoac. Weźmy też pod uwagę że to bo1. Wejście w początkowa fazę mapy skutkuje szybkim paleniem się tyłka i niekoniecznie dobrymi podejmowanymi decyzjami faktyczymi czy ekonomicznymi. Co prawda ostatnio shark jak przegrywało to dostawało mocne lanie, tym razem uważam że tak nie będzie. Imperial mocno w kratkę również i nie wiadomo z jakimś podejściem można się spodziewać chłopaków z tr1 Brazyli. Mecz za minutę więc na live można łapać coś korzystnego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom