>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter Striker 2

N 64,3K

nafciarz1995

Użytkownik
Eyeballers - Permitta @ godz 19:15
Eyeballers handicap map -1,5 @ 2.95 fortuna 2:1


H2H na korzysc permitty. Eyeballers zajmuje 65 miejsce, Permitta 73. Wczoraj Szwedzi pokonali inna polska druzyne 9INE 2:0 do 3 i 11. Oprocz tego meczu sa w lekkim dolku bo przegrali 4 mecze pod rzad 1:2, Permitta natomiast na 10 ostatnich meczy wygrala ledwo 2 mecze a 8 przegrala w tym az szesc rezultatem 0:2 z takimi "mocnymi" zespolami jak np Enterprise. Na wygrana gospodarzy jest kurs 1,65 wiec spoko, natomiast ja probuje zagrac to solo na mapy zwlaszcza ze kurs jest swietny a znajac poziom polskich zawodnikow to mimo lekkiego dolka stac Szwedow na pokonanie ich 2:0, zwlaszcza po tym jak gra Permitta ostatnio opisujac to wyzej.

Bez analizy
Nouns - Carpe Diem -20,5 rundy w 1 mapie @ 1,71 fortuna godz 3
Fluffy Aimers @ 1.51 fortuna godz 3
GUN5 ESPORT handicap map -1,5 @ 1,53 fortuna godz 20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, mamy dziś dwa ciekawe spotkania, które będę oglądać z ogromnym zaciekawieniem, ale na marginesie chciał bym pogratulować chłopakom z Ence kolejnego spotkania, w którym wyglądaliśmy jak amatorzy i ani trochę nie będzie przesadzone stwierdzenie że w świecie csa to co prezentujemy w ostatnich nawet nie tygodniach a miesiącach to jeden wielki wstyd. Komunikacja tragedia, tak jak by chłopakom kazano nagle po japońsku się porozumiewać. Rotację na besa, takiej amatorki to dawno nikt nie widział. Bomba na drugim bsie? Nie ma problemu, już lecimy...dosłownie lecimy nie sprawdzając pozycji, lecimy bez przyjmowania Infa. Chłop pada na gali, daje info po czym 5 sekund później drugi wjeżdża na tą galę z granatem w ręku 🙄 tego nie da się zrozumieć, po prostu nie da. Jestem ciekaw jak się tłumaczą po spotkaniach z tak karygodnych błędów analizując mecze, ale dobrze bo nie o tym dziś miało być a odnośnie Ence to można rozmawiać do świtu.

Eternal vs BetBoom / BB wygra mapę @ 1,55 pinek

Króciutko. Ogromna masówka w grze na Turków, ale ja zagram odwrotnie i uważam że stracą dziś mapę. BB mi się podoba. Dołączył 19 letni Magnojez, który wczoraj wykręcił 69 fragów! Dając im zwycięstwo nad Brazylijczykami.
BB tak trochę na zapleczu tych topowych ekip, ale czuję że w końcu odpalą a mają do tego predyspozycje, często brakuje kropki na i. Dobry mecz zagrali z Astralis, który spokojnie był do wygrania, dwa razy ograli MiBr a dziś przed nimi staje Eternal, które wcale nie jest tak stabilne. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będzie to zacięte spotkanie i ja również widzę to podobnie. Na prawdę, któraś z ekip musiała by zagrać słabiutko aby dostać szybkie lanie w dwóch mapach.

Gamer Legion vs AMKAL / GL win @ 1,99 pinek

Mój kochany Snax gra dalej i dziś czeka ich bardzo ciężkie spotkanie. GamerLegion nie jest faworytem w tym spotkaniu i mi się to jak najbardziej podoba bo można złapać fajny kurs. Z góry zaznaczam, iż gdyby nie Snax, którego darzę ogromną sympatią i gdyby nie mój dzień wolny i możliwość oglądania spotkania to nie wiem czy bym to zagrał :p a tak na poważnie to widzę dziś szansę ze strony GL. Ekipa Snaxa hmmm jak już coś idzie fajny skald to nagle jakaś zmiana i właśnie nastąpiła kolejna czyli FL4MUS dołączył do GL przechodząc z Neigmy. Chłopak póki co pokazał się ze świetnej storny choć by w spotkaniu z Fnatic. GL w każdym spotkaniu wygląda solidnie, nawet w tych przegranych. Czy są w formie? Myślę że śmiało można powiedzieć że tak i już pomijając to spotkanie z VP, które przegrali, ale...dosłownie jedna runda, jeden frag przeważył o zwycięstwie. AMKAL jest bardzo niepozorną ekipą, którą możne postawić się większości i nie raz już to udowadniali. Na prostu rozum to zasłużenie są faworytami w dzisiejszym spotkaniu.
Tak jak mówię, gram dziś przeciwko faworytom i może skończyć się to różnie, ale takiego kursu na ekipę Snaxa po prostu nie odpuszczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1799
kns_esport 181,6K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Imperial - Sharks
Handi Sharks +6.5 rundy
@ 1.76 efortuna
Sharks gra w kratkę, na pewno wyniki tego też nie pokazują . Miałem okazję obejrzeć parę spotkan tej drużyny. Tam bardziej inwidualnie któryś z zawodników może coś szarpnąć niż cała drużyna. Więc dlatego idę w stronę doga że ugrają przynajmniej 8 rund. Imperial ma słabe pistoletowki co może skutkwoac. Weźmy też pod uwagę że to bo1. Wejście w początkowa fazę mapy skutkuje szybkim paleniem się tyłka i niekoniecznie dobrymi podejmowanymi decyzjami faktyczymi czy ekonomicznymi. Co prawda ostatnio shark jak przegrywało to dostawało mocne lanie, tym razem uważam że tak nie będzie. Imperial mocno w kratkę również i nie wiadomo z jakimś podejściem można się spodziewać chłopaków z tr1 Brazyli. Mecz za minutę więc na live można łapać coś korzystnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1238
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
G2 vs Faze / G2 wygra mapę
@1,62 pinnacle

Czekam na to spotkanie bo jestem bardzo ciekaw przebiegu i miałem nic nie grać, ale do oglądania uderzę w mapę G2. Oczywiście nie ma hooxiego w jego miejsce Stewie2K i gdyby Amerykanin złapał swoją grę to było by to ja dłuższą metę spore wzmocnienie dla G2 bo odnośnie hooxiego pisałem już wiele tygodni a nawet miesięcy temu i nie chce się powtarzać. Już za Amerykaninem 9 oficjalnych map, więc można coś wywnioskować. G2 wygląda lepiej niż wiele osób się spodziewało a on sam wcale znacznie nie odstaje. Monetami bardzo fajnie oglądało się ich w spotkaniach z Liquid i Mouz. Faze mocno się napociło w meczu z VirtusP i przegrali z Spirit w dwóch mapach, ale tam było bardzo ciasno. Nie można powiedzieć, że ekipa Neo jest w wybitnej formie, ale jest stabilne natomiast G2 zaskakuje póki co, widać motywację i walkę z ich strony, widzę światełko w tunelu dla ekipy Taza i liczę na kolejne miłe zaskoczenie z ich strony, może już nie w postaci zwycięstwa, ale urwania choć jednej mapy. Spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1314
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Vitality vs G2 / Vitality 2:0 @ 2,37 pinnacle niewykorzystane 4 rundy mapowe..

Zaryzykuję. Nie lubię grać takich zakładów i robię to bardzo rzadko, ale tutaj myślę że Vitality w końcu sprowadzi na ziemię ekipę Taza. Grałem poprzednio w stronę właśnie G2 i się to udało, ale w tym przypadku rywal zupełnie inny bo Faze zagrało bardzo a to bardzo słabo w przeciwieństwie do tego co prezentuje Vitality. Niko złapał formę i jako igl wygląda to całkiem nieźle i trzyma też poziom monesy, to właśnie głównie dzięki nim są w tym finale. 9z, słabiutkie Liquid czy Faze to z najgorszych wersji. Vitality wypadek przy pracy z 9z, a ten wypadek przy pracy potwierdzili spotkaniami z Heroic czy Spirit. Dosłownie kilka dni temu G2 dostało lanie od Zywoo i spółki w dwoch mapach i dziś liczę niestety na powtórkę. Jeśli nie to przynajmniej zobaczymy trzy mapy bo nie zakładam, aby Vita nie ugrało nawet mapy.
 
Ostatnia edycja:
C 2,9K

crisoovsky

Użytkownik
Enterprise - Johnny Speeds 2:0

Enterprise 2.15 STS ✅
Enterprise wygra przynajmniej jedną mapę 1.4 STS ✅

Ciekawy meczyk z csa dzisiaj o 10 rano, z góry mówię nie jest to jakiś super niewiadomo jaki pewniak aczkolwiek liczę na to,że polska ekipa namiesza pozytywnie w tym meczu. Widzę sporo mankamentów w drużynie ze Szwecji i mam nadzieję,że Polacy zagrają dobre spotkanie. Co do samych picków, fajnie wygląda gra naszych reprezentantów na Anciencie a jeśli ta mapa się pojawi to wierzę w to,że zagrają na niej dobrze.
Generalnie uważam,że ten mecz jest do wzięcia ale to jest cs i wiadomo jak to bywa,mapy są też do 13 rund więc często loteryjnie,można zacząć fantastycznie i druga drużyna nie da rady już nadrobić.
Według mnie szanse spore,zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Jazda😎


2:0 Siedzi✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1304
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, gramy Bo1 dziś więc nie szaleje ze stawką, ale widzę kilka ciekawych opcji, w które zainwestuje.

Heroic vs Ence / Heroic win @ 1,50 ggbet

Pisałem odnośnie tego co się dzieje w Ence kilka dni temu i w dużym skrócie to uważam, że zmiany nadają się do kosza i Ence nie odniesie żadnych sukcesów w tym składzie. Póki co zagrali 5 oficjalnych map i wygląda to słabiutko, monetami ogromny chaos, ale usprawiedliwiamy ich tym jak krótko ze sobą grają. Dziś Heroic, które na papierze bije Ence na głowę a w praktyce już nie wygląda to tak kolorowo, śmiało można rzecz że barzo słabo. Przegrali jedynki z Mongolz czy Nip, ale tam dosłownie jedna runda decydowała kto wychodził z tego zwycięsko, natomiast Ence w spotkaniach z tymi ekipami zostali zdominowani. Widzę dziś w końcu zwycięstwo Heroic.

NiP vs Mongolz / NiP +3.5 @ 1,70 pinnacle

Widzę vale w tym spotkaniu i idę w handicap NiP po fajnym kursie. Ograli kolejno Ence, Heroic i właśnie Astralis i w końcu można rzec, że coś ruszyło, komunikacja się poprawiła, rotację wyglądają coraz lepiej, to na prawdę zaczyna trybić. Mongolz jest w świetnej formie, mają serie zwycięstw znacznie większa od Nipu i uważam, że to właśnie szwedzka formacja może dziś im ją przerwać. 1,70 wystawił bym na zwycięstwo Nipu a tutaj mamy po takim kursie ich handicap 3.5. Nie widzę tutaj pogromu ze strony Mongozl, zdecydowanie nie po tym co NIP prezentuje w ostatnich spotkaniach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
N 64,3K

nafciarz1995

Użytkownik
Complexity - Furia 9:13
Furia wygra @ 2.22 fortuna godz 19

Typ ryzykowny ale za drobne mozna pograc. Complexity wedlug Mnie w lekkim dolku, po 2 zwyciestach na poczatku z big i eternal fire przyszly 2 porazki z fnatic oraz bet boom, gdzie przegrali odpowiednio do 3 oraz 8. Furia natomiast bilans 3-1, gdzie na poczatku doznali porazki z BIG a pozniej z Betboom, Eternal Fire i Fnatic. Jak widac druzyny z ktorymi przegral complexity, wygrala furia. Ogolnie wiadomo jak to jest z tymi brazylijskimi druzynami gdzie wlasnie potrafia zagrac super a pozniej miec okres gdzie nic im nie wychodzi w dodatku jest to tylko 1 mapa wiec duzo bedzie zalezec od tego jaka mape wylosuja. Tak czy siak, skoro jest bo1 to warto zaryzykowac na gości i dobry kurs, no i jak do tej pory czuja sie dobrze na tym turnieju w przeciwienstwie do gospodarzy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2041
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
BetBoom vs Astralis / BetBoom +1.5 @ 1,75 pinnacle

Patrząc na grę obu ekip, kurs ~1,28 na zwycięstwo Astralis jest po prostu śmieszny. Liczyłem na coś w okolicach 1,50 i wtedy poszedł bym w zwycięstwo Duńczyków, ale w takim przypadku trzeba grać mapę BB. Rosyjska formacja wygląda na prawdę bardzo solidnie i to nie jest jakiś wystrzał formy bo nie grają ze sobą od wczoraj, świetnie się znają, również po za sceną csa.
Na papierze ich skald wygląda bardzo mocno z nafanym na czele. Tutaj 5 map rozegranych, cztery zwycięstwa i jeden pogrom od Furii, ale w następnych spotkaniach pokazali, że można to uznać za wypadek przy pracy. Zwycięstwa z Big, Complexity czy EF poparte bardzo solidną grą. Po drugiej stronie Astralis, które jeśli mielibyśmy uwzględniać spotkania z tego turnieju to wygląda po prostu słabo i taka jest prawda. Porażki z Shashi, z NIP. Zwycięstwo z Ence, tragicznym Ence czy Mongolz. Właściwie nie pokazali tutaj nic co broniło by to 1,28 na nich. Kurs jest zdecydowanie oparty na formie Astralis z poprzednich turniejów i uważam, że buki się mogą na tym dziś przejechać. Oczywiście nie uważam, że Duńczycy tego spotkania nie wygrają, ale 1,75 na stratę przez nich mapy, patrząc na to co tutaj prezentują wydaje się dobrą opcją. Ja spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +689
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Furia vs NiP / Furia wygra @ 1,83 ggbet

Gram zwycięstwo Brazylijczyków. Jeśli chodzi o NiP to wygląda to znacznie lepiej niż w ostatnim czasie, ale czy na tyle aby pokonać Furie, która tutaj wygląda jeszcze lepiej? Wątpię. Furia zaczęła od łomotu z Big by następnie wygrać wszystkie kolejne Bo1, dosłownie wszystkie. NiP wczoraj ograł w dwóch mapach Fnatic, ale czy to jest jakiś ogromny wyznacznik? Nie wydaje mi się, Fnatic to nadal typowy średniak bez walki o najwyższe cele i nawet dołączenie blamefa tego w moich oczach nie zmieni. Brazylijczycy świetnie wyglądają strzelecko i mam nadzieję że przełożą to dziś na bo3. Martwi mnie to, że dziadek Fallen może przestać trafiać a bez awp jest bardzo ciężko coś ugrać, gdy mecz jest równy. Obie ekipy są w formie, ale Szwedzi mam wrażenie przepychają te rundy, nie są one wygrywane tak pewnie jak mogły by być, często rywale pomagali. Patrząc na papier, patrząc na grę tutaj, szala lekko przechyla się na stronę Furii i ja dziś gram ich zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
NiP vs Mongolz / NiP wygra @ 2,45 ggbet

Zaskakują Szwedzi tutaj i ten kurs jest przesadzony. NiP niby wyglądał lepiej, ale podchodziłem do tego z dystansem, ale teraz już tego nie robię. Wygrane z Furia i Fnatic bez straty mapy na pewno robią wrażenie patrząc na ostatnie miesiące tej formacji. Jestem pod wrażeniem komunikacji, strzelecko również wygląda to dobrze i patrząc na występy tutaj obu ekip to w życiu nie zagrał bym Mongolz po 1,50. Również wyglądają tutaj dobrze, ale miałem przyjemność oglądać ich dosłownie każdy mecz tutaj i nie będę już się rozpisywać odnośnie każdego z nich, ale to co zrobiło Astralis w spotkaniu półfinałowym to tylko i wyłącznie Duńczykom mogą zawdzięczać to że dziś grają w tym finale a raczej to dzięki głupocie Duńczyków. Kilka rund przegranych 4na2 mając pakę podłożoną co nie wymaga komentarza. Astralis wychodzi na prostą, ale to co wczoraj zagrali to do tej pory ciężko mi zrozumieć pewne decyzje. Dla mnie jest to mecz ekip, które tutaj pozytywnie zaskakują i te 2,05 na NiP może i bym wystawił ale na pewno nie aż 2,45. Osobiście uważam, że jeśli NiP podtrzyma formę z ostatnich spotkań to wezmą ten finał. Dla mnie NiP ma większe szanse na zwycięstwo niż sugerują nam to buki.
 
N 64,3K

nafciarz1995

Użytkownik
Perseverance - TSM Shimmer godz 19:30 13:6
1 mapa -20,5 rund @ 1,72 fortuna

Wczesniej była linia -19,5 rund z kursem 2 no ale zniknelo. Nie ma co tu sie rozpisywac, sa to jakies slabe rozgrywki w Ameryce, gdzie naprzeciwko Siebie stanie zespol ktory nie jest uwzgledniony w HLTV kontra żenska druzyna TSM majaca 1 chłopa w teamie. Ostatnio zagralem jakis mecz w tym samym turnieju gdzie rowniez byla taka sytuacja i mialem linie -18,5 gdzie bez problemu weszly, gry kobiet nie bede ocenial, gdzie widzialem ze potrafily praktycznie kazda runde przegrac majac caly ekwipunek gdzie przeciwnicy mieli tylko pistolety. TSM graly wczoraj np z jakas no name ekipa Zomblers (schemat podobny jak tutaj) i przegrały do 5 i 3. Bez rozpisywania się, dla Mnie jest to prezent od buka, jeszcze daje nam runde zapasu wiecej, bo wczesniej byla linia -19,5 a kurs jest super. Jak by wrocila poprzednia linia to rowniez ja zagram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1682
Do góry Bottom