>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Ciekawe newsy, dyskusja o siatkówce i pytania z nią związane

zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Witam
Zrobiłem małą czystkę w temacie "siatkówka" z powodu długiej przerwy spowodowanej przez koronawirusa był na to czas. Otworzymy sobie kilka tematów i w nich będziemy prowadzić różne rozmowy, ciekawostki, newsy, transfery, linki do zagranicznych lig etc.

Ten temat jest przeznaczony do dyskusji na temat różnego rodzaju newsów oczywiście związanych z siatkówka w Polsce jak i za granicą.
Transfery będą podawane w innym osobnym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Może zacznę od naturalnych informacji, sezon w PlusLidze jak i u Pań został zakończony chociaż u mężczyzn nie przyznano Mistrza to w następnej edycji ligi mistrzów zagrają: ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Verwa Warszawa i PGE SKRA Bełchatów natomiast z ligi pożegnał się BKS Visła Bydgoszcz.

Natomiast u Pań, Mistrzem Polski zostały siatkarki z Grupa Azoty Chemiku Police natomiast w lidze mistrzyń w kolejnym sezonie zagra jeszcze Developres SkyRes Rzeszów. Z ligi spadła LSK Wisła Warszawa.


Chyba najbardziej Nas interesująca informacja:

Szefowie klubów PlusLigi zdecydowali, że sezon 2020/2021 ekstraklasy siatkarzy rozpocznie się dwa tygodnie wcześniej niż pierwotnie zakładano - poinformowano w komunikacie Polskiej Ligi Siatkówki. Pierwsza kolejka rozgrywek ma zostać rozegrana w dniach 11-13 września.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dość nieciekawa sytuacja dzieje się w GKS Katowice, zwolniony trener i siatkarze z dnia na dzień bez kontraktów...
Więcej można przeczytać:
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Poznaliśmy kadrę siatkarzy na zgrupowanie w Spale

Reprezentacja Polski mężczyzn na zgrupowanie w COS OPO Spała (1-13 czerwca)

Bartosz Bednorz – przyjmujący
Mateusz Bieniek – środkowy
Fabian Drzyzga – rozgrywający
Tomasz Fornal – przyjmujący
Karol Kłos – środkowy
Jakub Kochanowski – środkowy
Marcina Komenda – rozgrywający
Dawid Konarski – atakujący
Michał Kubiak – przyjmujący
Bartosz Kurek – atakujący
Bartosz Kwolek – przyjmujący
Wilfredo Leon – przyjmujący
Grzegorz Łomacz – rozgrywający
Maciej Muzaj – atakujący
Piotr Nowakowski – środkowy
Artur Szalpuk – przyjmujący
Aleksander Śliwka – przyjmujący
Damian Wojtaszek – libero
Paweł Zatorski – libero
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Malwina Smarzek-Godek została oficjalnie zawodniczą klubu Igor Gorgonzola Novara – poinformowano na oficjalnej stronie zespołu. Polska siatkarka podpisała kontrakt z klubem, który sezon ligi włoskiej zakończył na 3. pozycji.

 
Otrzymane punkty reputacji: +36
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mamy kolejny hitowy transfer w PlusLidze, może nawet większy hit od przejścia ze SKRY do Gdańsk M. Wlazłego mianowicie brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Świata, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Amerykański przyjmujący T. Sanders przenosi się z Sady Cruzeiro do SKRY Bełchatów.
Bełchatów jeszcze nie potwierdził tego transferu ale z wielu źródeł można dowiedzieć się, że kontrakt siatkarza został już podpisany.
Jest to zdecydowanie jeden z lepszych zagranicznych siatkarzy, którzy kiedykolwiek trafili do PlusLigi.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
A ja tam się cieszę bardzo z transferu Szymury i Marokańczyka Mohammeda Al Hachdadiego na atak do Jastrzębskiego Węgla
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak dokładnie też wydaje mi się, że przede wszystkim Szymura może być wzmocnieniem, z roku na rok pokazuje, że gra coraz lepiej i Szymura z Fornalem mogą tworzyć bardzo fajną, młodą parę przyjmujących i przede wszystkim Polską parę.

Resovia też myślę, że mogą w końcu się odbudować - transfery bardzo ciekawe i przede wszystkim nie bazują na tym aby sprowadzić "starsze" gwiazdy a faktycznie wzmocnić zespół.

Czarni Radom póki co się mocno osłabili - stracili 5 podstawowych siatkarzy a póki co 1 transfer co prawda Mega transfer ale to wciąż za mało ale myślę, że nie poprzestaną na tym.

No i strasznie jestem ciekaw beniaminka bo na rynku transferowym są bardzo aktywni i zaczyna to wyglądać bardzo ciekawie.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
To co o czym sie bardzo długo przewijało dziś stało się faktem. Paweł Halaba Jurajskim Rycerzem!!! Większy hit niż Konarski w Zaksie,choć pewnie media tego tak nie nadmuchają :)
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko informacyjnie już wkrótce będą otwierane tematy na sezon 2020/2021. Mam sporo pracy ale myślę, że do końca następnego tygodnia będzie już wszystko ogarnięte.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
MAŁE OGŁOSZENIE. Chciałbym zaprosić Was do tematu - MECZE O WSZYSTKO vs MECZE O NIC. Ma on posłużyć jako miejsce rozmów i wymiany informacji na temat meczów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, druga z kolei nie musi wygrać. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie przed playoffami we wszystkich dyscyplinach (hokej, koszykówka, ręczna, siatkówka). Przykład: jedna ekipa wciąż walczy o awans do playoffów lub o lepsze rozstawienie, z kolei ta druga ekipa jest już pewna konkretnego miejsca i czy wygra czy przegra - nic jej to nie zrobi.

Tu są osoby, które siedzą w temacie siatkówki. Jeśli wynajdziecie przykład takiego meczu, to wrzućcie go do tematu. Nie musi to być typ, wystarczy samo zgłoszenie takiego meczu. Może coś z tego fajnego się uda zrobić.

 
Otrzymane punkty reputacji: +129
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jak ktoś postawi dziś to będzie zwrot
A ja zagrałem na to tydzień temu po kursie 1,90 hehe na taśmie długoterminowej za 1 zł
Pograne...
 
BanksyGA 185,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Group A : Lokomotiv Kaliningrad, Rzeszow, Dresdner, WQual 13/14

Group B : Vakifbank, Mulhouse, LP Salo, Monza

Group C : Novara, Dinamo Moscow, Liberec, THY

Group D : Fenerbahce, Beziers, Maritza Plovdiv, Dinamo Kazan

Group E : Conegliano, Chemik Police, Nyiregyhaza, WQual 15/16

Liga Mistrzyń na nadchodzący sezon. Rzeszów może, Chemik musi awansować
 
Do góry Bottom