>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

chatgpt w bukmacherce

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

zastanawia mnie to czy ktoś to testował w bukmacherce xD albo podobnego oprogramowania wykorzystującego AI xD nie ciekawi mnie "wg mnie to nie zadziała, bo..." chciałbym wiedzieć czy ktoś z czystej ciekawości to testował do obstawiania :) niekoniecznie wyników sportowych, ale np. eurowizji, wyborów prezydenckich/parlamentarnych, zwycięzców programów rozrywkowych itp. ;) Jak to jest AI (sztuczna inteligencja) to pewnie wychwytuje jakieś zależności i powtarzające się schematy do generowania odpowiedzi tylko trzeba wiedzieć jakie pytanie zadać.
 
W 162

wiciu02

Użytkownik
Próbowałem .Na ogólne pytania rodzaju : jakie strony do obstawiania polecasz ,co to jest handicap , jak obliczać yield - odpowiada dość poprawnie . Gdy zapytać go o jakieś preferencje dotyczące konkretnych zakładów - odpowiada , żę jego zasób danych kończy się na 2021 roku i nie jest w stanie pomóc.
Myślę , że masz rację - trzeba znaleźć sposób na odpowiednie postawienie pytania , wtedy coś konstruktywnego się od niego wyciągnie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na rozstaju dróg stoi dwóch braci bliźniaków. Jeden z nich zawsze mówi prawdę, drugi zaś zawsze kłamie. Wiadomo, że jedna z dróg prowadzi do miasta, a druga na bagna. Jakie pytanie ma zadać podróżny który chce dotrzeć do miasta, jeśli może zapytać tylko raz i tylko jednego z braci?
Wskazówka (ukryj)
W pytaniu powinien pojawić się drugi brat...
Odpowiedź (ukryj)
Którą drogę do miasta wskazałby mi twój brat?
Po takim pytaniu każdy z braci wskaże drogę na bagna.

Jeśli spytamy kłamcę- odpowie kłamstwo, jeśli spytamy prawdomównego- odpowie kłamstwem, które zgodnie z prawdą usłyszelibyśmy od jego brata. - to z neta ;p

Myślę, że w taki sposób trzeba zadawać/formułować pytania aby sprawdzić czy analizy chatgtp są bliskie prawdy.

Czyli pytamy o zwycięzcę eurowizji a potem o to kto nie wygra eurowizji albo skorzystać z nierówności wykluczających się chociaż chyba na jedno wychodzi :unsure: ale to tylko teoria 🤷‍♂️
 
Do góry Bottom