>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Calciopoli i inne afery wokół włoskiej piłki

F 72

filip11

Użytkownik
Jestem ciekaw jak potoczy się spotkanie Modeny z Atlantą, gdzie kurs na remis to uwaga 1,6! Nie wspominając, że sporo bukmacherów wycofało ten mecz z oferty.
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Aha&#39;hahahahahahahaha. 1.60 ---&gt; Kurs na remis w meczu Modena - Atalanta . No ciekawe jakim cudem taki kurs na remis w meczu Vice-lidera z 12 drużyną ligi ? Rozumiem kurs na remis 2.20 - ale w meczu na przykład ŁKS-Podbeskidzie a nie 2 z 12 drużyną. Śmiech na sali, Albo związek we Włoszech jest tak głupi albo tak ślepy . Jedno z Dwóch.
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
zobaczcie jakie kursy na remisy dokładne 0-0 albo 1-1 włosi niesą tacy głupii jak mecz ustawiony na remis za w h.. hajsu i kurs na remis spadł to grają dokładny wynik ja polecam 0-0
 
simons 646

simons

Forum VIP
To że włosi ustawiją mecze pdo koniec sezonu nikogo to nie dziwi ... jak i to, że bukmacherzy lubią na tym korzystać. W innym poście kukla napisał, że buki najczęściej wiedzą jakie mecze są ustawione, możliwe, nie wiem, ale na pewno bukmacherzy manipulują kursami. Niski kurs na X można zauważyć w prawie każdym meczu drużyn które nie grają &quot;o nic&quot; a nie każdy się kończy remisem.
Buki ustawiają niską linię na mecze gdzie jest podejrzenie &quot;ustawki&quot;, żeby nie starcić na tym zdarzeniu przy czym wielu graczy patrząc na kurs, gra takei spotkania i mamy mocne spadki, niskie kursy, bez żadnego info ????
Bynajmniej ja tak to widzę, po obserwacji tego rynku, bo żaden buk mi tego nie powiedział bezpośrednio :p
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Crotone - Atalanta dzisiaj taki mecz 1.70 na remis, nie macie Chłopaki jakiegoś info na temat tego meczu czy ustawka jakaś idzie?
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Crotone - Atalanta dzisiaj taki mecz 1.70 na remis, nie macie Chłopaki jakiegoś info na temat tego meczu czy ustawka jakaś idzie?
Ja powiem tak: 2 tyg. temu Atalanta grała z Modeną. Kursy na ten mecz były właśnie takie jak dziś. W zasadzie już koło 20. minuty było 1.40 na remis.
Ja się skończyło? Ano golem Atalanty w 94&#39; i wygraną 2-1.

Buki chyba już standardowo takie kursy w końcówce wystawiają. Mało z tego wchodzi. Ogólnie jest to mecz o pietruchę. Atalanta i tak ma awans z drugiego miejsca i 10p przewagi nad trzecim.

Crotone jest w środku. Teoretycznie remis odpowiada obu, ale czy tak będzie?
Wg mnie nie ma sensu się w to bawić.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja powiem tak: 2 tyg. temu Atalanta grała z Modeną. Kursy na ten mecz były właśnie takie jak dziś. W zasadzie już koło 20. minuty było 1.40 na remis.
Ja się skończyło? Ano golem Atalanty w 94&#39; i wygraną 2-1.
Buki chyba już standardowo takie kursy w końcówce wystawiają. Mało z tego wchodzi. Ogólnie jest to mecz o pietruchę. Atalanta i tak ma awans z drugiego miejsca i 10p przewagi nad trzecim.
Crotone jest w środku. Teoretycznie remis odpowiada obu, ale czy tak będzie?
Wg mnie nie ma sensu się w to bawić.
Pewnie masz rację, ale tak przy okazji mecz zakończył się wynikiem 2-2 ????
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Albinoleffe tez przypadkiem strzela dzisiaj na 1-1 w 90+8 minucie ...


prawdziwym majstersztykiem byl jednak dzisiejszy mecz Siena-Portugruaro kursy na Siene leciały ,a wynik w drugą strone (83&#39; brama Sieny a potem 90,90+3 Portugruaro przy biernej postawie obrony)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szykuje się kolejny gruby mecz w Seria A ????


I kawałek tabeli.


Niby remis najbardziej odpowiada i jednym i drugim , ale nie dajcie się złapać ;) sytuacja z soboty.


Tu też przecież , przed tą kolejką remis wydawał się być najbardziej korzystny. 0:2 , kto wyczaił ściemę ładnie zarobił. Dla mnie te mecze z małym kursem wyglądają podejrzanie , ale nie przez to , że remis będzie , tylko właśnie w drugą stronę , że ktoś wygra. Najczęściej ci co większy kurs. Nie pierwszy raz taka sytuacja , że kursy na X 1.70 a wygrywają goście po kursie 5. Buki łoją kasę , bo dali kurs 1,70 i wszyscy zaczęli stawiać na X bo taki kurs to musi być ustawka.
Nie dajcie się łapać na takie zagrywki , bo wg mnie to specjalne zagrania są.
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
i znowu dzisiaj mamy niski kurs na remis, tylko w Serie B - Livorno v Atalanta
goście nie grają już o wiele, tyle co o przypieczętowanie awansu - w 5 kolejkach potrzebują 5 punktów, a Livorno jest raczej bezpieczne - ma 5 oczek przewagi nad strefą spadkową
co o tym myślicie?
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Śmiesznie się ogląda te ustawione mecze. Właśnie kończy się Catania - Cagliari, kurs na zwycięstwo gospodarzy przed meczem oscylował wokół 1.30. Cagliari robiło wszystko, żeby przypadkiem nie znaleźć się w sytuacji bramkowej, a jak już się znaleźli, to bardzo spektakularnie pudłowali. Catania z kolei jest tak słaba, że nie była w stanie wygrać ustawionego meczu do momentu, kiedy 2 razy wspaniale popisała się obrona gości. Polecam obejrzeć zwłaszcza bramkę na 2-0 na youtubie po meczu, obrona = marzenie.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Śmiesznie się ogląda te ustawione mecze. Właśnie kończy się Catania - Cagliari, kurs na zwycięstwo gospodarzy przed meczem oscylował wokół 1.30. Cagliari robiło wszystko, żeby przypadkiem nie znaleźć się w sytuacji bramkowej, a jak już się znaleźli, to bardzo spektakularnie pudłowali. Catania z kolei jest tak słaba, że nie była w stanie wygrać ustawionego meczu do momentu, kiedy 2 razy wspaniale popisała się obrona gości. Polecam obejrzeć zwłaszcza bramkę na 2-0 na youtubie po meczu, obrona = marzenie.

To trzeba było łapać ładne kursy na Live bet. Ja zagrałem w 70 minucie na Catanie po kursie 2.40 (unibet). ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Może spróbujemy tutaj wspólnymi siłami wyszukać w ofercie mecze, które z wiadomych względów zakończą się wiadomym rezultatem? ???? Wiem, że kursy są mizerne, ale jeśli traktować to jako lokatę 2godzinną, to żaden bank nie okaże się tak hojny.
Na jutro remis w meczu Bologna - Parma w A jest bardzo korzystnym rozstrzygnięciem dla obu klubów. Część buków wycofała spotkanie z oferty. Kurs 1.40 jest jednak moim zdaniem trochę zaniżony, osobiście będę śledził spotkanie na live&#39;ie i zagram remis, jeśli padnie jakaś bramka. No właśnie, jeśli.. Może jakieś drobne na 0-0, kurs około 5-6 zapewne.
Serie B grało dzisiaj i jedyne 2 kursy na remisy zdecydowanie odstające od normy, czyli ~1.5 i ~1.4 weszły, ale wyniki to 1-1 i 2-2.
Jeszcze parę kolejek przed nami, z pewnością uda się wyłapać jakieś wałki, w końcu z tego słynie włoska piłka.
 
simons 646

simons

Forum VIP
O to chodzi, że 100% pewności nigdy nie będziesz miał, bo buki sprytnie działają kursami lub wycofują na &quot;podejrzane&quot; mecze, a żeby mieć 100%, to trzeba mieć kogoś kto ma bezpośrednie info od działacza z drużyny itp. a tutaj nikogo takiego na pewno nie ma ????
Na podstawie gdybań takie kursy mocniej grać, bez sensu bo się tylko w plecy wyjdzie
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Po części z pewnością masz rację, zwłaszcza w przypadku remisów, które chyba najtrudniej się typuje.
3 posty wyżej opisałem jednak mecz, który oglądałem i z przebiegu dało się zauważyć, jakie będzie końcowe rozstrzygnięcie i o tego typu zdarzenia mi chodzi. Myślę, że typowanie spotkań, co do których mamy podejrzenie, że są ustawione + zależy na konkretnym wyniku obu drużynom albo jednej, a drugiej konkretne rozstrzygnięcie nie krzywdzi, jest lepszą inwestycją niż obstawianie meczów, które na pewno ustawione nie są ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja w tym meczu gram 0-0 i 1-1 jezeli na live bedzie wiecej to 2-2 tez dorzuce :p.
Ustawione najczesciej sa 0-0 stoja i czekaja na gwizdek ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Mamy dzisiaj ostatni mecz bieżącej kolejki Serie B - AlbinoLeffe - Atalanta i coś dziwnego dzieje się z kursami. Po tym meczu każdemu zespołowi zostaną 2 do końca. Gospodarze walczą o utrzymanie, goście, którzy notabene rozgrywają swoje domowe mecze na tym samym stadionie, sezon już zakończyli i awansowali do Serie A.
Kursy wyjściowe na Albinoleffe rzędu 1.25 nie dziwiły, jeden zespół grający o nic, drugi pod mega presją, do tego Włochy, wiadomo o co chodzi.
Dzisiaj zaczęły się straszne spadki na remis kosztem czystej 1, na którą przelicznik wzrósł do &gt;2.0. I teraz chmurka z żaróweczką się pojawia i zastanawiamy się, czy coś się wydarzyło, jakiś przeciek, olbrzymia kasa na remis czy po prostu buki próbują zrobić nas w jajo. Jakieś pomysły?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogólnie duże braki w Albinoleffe, a Atalanta zagra praktycznie rezerwami.
Jedyne co przemawia za X z &quot;układów&quot;, które mogę się doszukać ... to fakt, że Siena i Atalanta się nie lubią, więc Atalanta będzie chciała zająć 1 miejsce, przed Sieną w serie B. Z kolei Albino utrzymanie, no i pasuje X ... ale dla mnie nie ma to większego sensu.
Nie potrafie sensownie wytłumaczyć spadków na X, z posiadanych rpzeze mnie informacji, także jak miałbym stawiać (a ten mecz odpsuzczam) to poczekałbym i dał 1. Albo under.
 
Do góry Bottom