>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Brokerzy

O 13

outlander

Użytkownik
Witam,
Zakladam ten temat abysmy mogli wymienic sie doświadczeniami z korzystania z usług firm brokerskich np.
Asianconnect88
Sportmarket
Czy ktos z was ma konto w którymś z tych brokerow i jak to wygląda. Czy mając tam konto można korzystać z pełnej ofery np.pinnacle/ pinnbet?
Jak wyglądają wypłaty i wpłaty i czas realizacji zakładów.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
ja korzystałem z obu i jeszcze innych;
Asianconnect pojawił się najwcześniej - mając konto u nich masz dostęp do ich softu który pozwala Ci obstawiać na piłkę i bodajże koszykówkę bez konieczności logowania u bukmachera. Możesz też założyć zwykłe konta, które niczym się nie różnią (może niekiedy poza limitami) od konta które byś założył u bukmachera.
Limity mogą się różnić z powodu &quot;Forced Position Taking&quot; do którego są zmuszani brokerzy operujący na rynku &quot;sharp&quot; gdzie bukmacherzy głównie tracą na takich klientach.
Signbet nakłada około 50% PT , IBC bodajże 60% - dla różnych brokerów są to różne wartości.
PT ma podobny soft do asianconnect, który nazywa się mollybet i jest używany przez większą ilość brokerów na rynku.
Z wypłatami i wpłatami przez netellera nigdy nie miałem problemu - każdy broker będzie miał swoje warunki typu 1 wypłata w miesiącu darmowa. Podobnie z depozytami - każdy broker będzie miał inne warunki.
Czas realizacji zakładów niczym się nie różni od grania na zwykłym koncie u bukmachera - jedyne różnice mogą być przy skype betting gdzie klient chce zagrać powyżej dostępnego limitu u buka.
Powiedzmy chcesz zagrać 10 tyś EUR na handicap azjatycki w lidze albańskiej a skumulowany limit w 3 azjanach wynosi 1.5 tys EUR, wtedy piszesz do nich zlecenie oni Ci wyliczają +/- jaki kurs możesz dostać przy 10k i stawiają to dla Ciebie.
Obie firmy są ok i nie ma się raczej czego bać, oni operują na zasadzie prowizji od bukmacherów za obrót więc zazwyczaj nie są narażeni na ryzyko a jedyne koszty to operacyjne. Zapewne dla niektórych klientów sami biorą część ryzyka i wtedy widać to po wyższych limitach dla tych klientów.
jakbyś mial jakies pytania to chętnie odpowiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
O 13

outlander

Użytkownik
Dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedz.
A są jakieś firmy brokerskie oferujące grę na bet365 ? na bet 365 gram koszykówkę ligi bardzo niszowe, dlatego jestem często limitowany. Czy używanie brokera może być też sposobem na brak limitowania?
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie orientuję się zupełnie w kwestii brokerów. Potrzebne mi konto żebym mógł grać w pinnacle i bet365 i może w betfair. Można coś takiego wykupić?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Jakiś miesiąc temu może i więcej miałem na tablecie podobną sytuację ze zwykłym kontem pinnacle . Połączenie nie było szyfrowane ani VPN nie pomógł , mogłem spróbować niby zmianę DNS na te googlowskie ale nie zrobiłem tego może spróbuj zmienić te dnsy i daj znać czy to coś dało , u mnie po około 3 godzinach problem sam się rozwiązał i znów miałem połączenie szyfrowane co było przyczyną to nie mam pojęcia , żadnych włamań ani nic innego nie miałem po tej akcji ale dziwne , być może ustawa inwigilacyjna nas dopadła ;)
 
A 185

adikos

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie orientuję się zupełnie w kwestii brokerów. Potrzebne mi konto żebym mógł grać w pinnacle i bet365 i może w betfair. Można coś takiego wykupić?
bet365 nie znajdziesz u żadnego brokera, te 2 pozostałe są u większości brokerów.
 
C 71

cornelius

Użytkownik
W Sportmarket wszystko dzieje się z jednego konta, masz wybór gdzie chcesz zagrać. Jak znajdzie się wyższy kurs to z automatu puszcza się ten wyższy bez naszej ingerencji.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce, ale podejrzewam że tak. Z drugiej strony wiadomo jak jest w Polsce i jak sobie sądy będą interpretować prawo...
 
Do góry Bottom