>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biegi narciarskie

Status
Zamknięty.
blancos 56

blancos

Użytkownik
o ile dobrze patrze to na toto-mix jest 4.0 na norwezki;) wiec chcialbym sie dowiedziec w jakim buku jest taki kurs. Co do typu to rowniez obstawiam na norwezki ktore w Vancouver naprawde dobrze sobie radza.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Bez Bjoergen też są mocne: w Sprincie Brun-Lie oraz Jacobsen, które pewnie też wystartują w sztafecie 4x5km. Top3 Norwegia w sprincie druz @ 1.8 wydaje sie bardzo dobrym typem. W sprincie Brun-Lie była 6., Jacobsen 7. Szwedki i Włoszki pewnie podzielą się 1 i 2 miejscem, ale rywalizacji dalej nie widzę. Finki bez Kuitunen i Saarinen.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
To sprint dowolnym więc nie ma co porównywać za bardzo do ostatniego sprintu. U szwedek mocna kalla, u włoszek follis powinna być mocna. Warto zagrać grubiej?
Szwedki i włoszki 1-2 i norwegia 1-3.
W ogóle są już podane pewne składy na te sprinty? Prosze o opinie
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Składy są na stronie fisu.
Włoszki z Rosjankami 1 @ 1.55
Norwegia (Jacobsen, Brun-Lie) - Finlandia (Sarasoja, Roponen) 1 @ 1.7
AKO = 2,64
Włoszki jedne z faworytek, a Rosjanki nic nie pokazują. Norweżki w dobrym składzie, natomiast u Finek rezerwy.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Northug był niesamowity, myślałem że może zapłaci na finiszu za ten pościg. A ten jakby co dopiero wystartował ???? .
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Polska 1-7 2,5 fortuna
Jak uważacie? Moim zdaniem jak najbardziej 7miejsce do zdobycia. Łatwo nie będzie ale kurs fajny. Kluczowa będzie trzecia zmiana u naszych pań. A wygrają pewnie astmatyczki ????
 
jedrula 30,8K

jedrula

Użytkownik
Dzis wydaje się, Norwegia nie do pokonania (Norge win @1.90);
dalsze dwie lokaty na podium ,powinne miedzy sobą podzielić Niemki i Finki,
Rosjanki , Włoszki ,Szwedki tu miejsca 4-6,dalej Kazachstan,Canada
Polska Japonia Czechy.Francja
Polki miejsce 8-10. Tak ja to widzę.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
jedrula zupełnie się z tobą zgadzam ! Ja biorę Win Norwegi w Sts-ie po kursie 1.80 , myślę że całkiem nieźle. Co do reszty do ciekawie wygląda kurs na Finki na podium po 1.38 i ten kurs biorę również. Co do naszych Rodaczek to mogą walczyc o pierwsza siódemkę i raczej nic więcej. Justyna raczej nie pojedzie na 100 % możliwości jak zapowiada w wywiadach gdyż w sobotę jej ostatnia szansa na olimpijskie złoto w Kanadzie ! Także czekamy na sobotę :cool:
 
jedrula 30,8K

jedrula

Użytkownik
Pozwolisz ,że się z Tobą nie zgodzę,Dlaczego nie pobiegnie na 100%?,ja mysle ,że własnie tak pobiegnie,zresztą Ona nie potrafi biegać inaczej niz na full.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jutro królewski bieg. Zanosi się na pojedynek kowalczyk-bjergen. Ale jak to kiedyś bohdan tomaszewski odpowiedział na pytanie dziennikarza- Kto wygra, małysz czy hanawald? - &quot;A może ten trzeci!?&quot;. I wygrał amman
Sarinen, kuitunen, smigun też nie odpuszczą i będą mieszać. Macie jakieś przemyślenia na jutro?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom