>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami Biathlon - sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niby wiaterek w normie 4km/h,ale coś mi się nie chce w to wierzyć

Ostrzeżenie przed porywami wiatru o sile wichury
Turyngia
Opublikowano 17 lut o 12:06 czas środkowoeuropejski standardowy

To wczoraj było ;) dostali Alert przed wichurami. Wiatr wiatrem, podmuchy i ich częstotliwość to chyba bardziej przeszkadza niż stały wiatr ;)

Es treten oberhalb 600 m Sturmböen mit Geschwindigkeiten zwischen 60 km/h (17 m/s, 33 kn, Bft 7) und 85 km/h (24 m/s, 47 kn, Bft 9) aus westlicher Richtung auf.

Powyżej 600 m występują porywy wiatru o prędkości od 60 km/h (17 m/s, 33 węzłów, Bft 7) do 85 km/h (24 m/s, 47 węzłów, Bft 9) z zachodu.

https://www.wetteronline.de/wetter/oberhof jak najedziesz na godzinę to wyskakuje wiatr

tutaj inna prognoza

 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ostrzeżenie przed porywami wiatru o sile wichury
Turyngia
Opublikowano 17 lut o 12:06 czas środkowoeuropejski standardowy

To wczoraj było ;) dostali Alert przed wichurami. Wiatr wiatrem, podmuchy i ich częstotliwość to chyba bardziej przeszkadza niż stały wiatr ;)

Es treten oberhalb 600 m Sturmböen mit Geschwindigkeiten zwischen 60 km/h (17 m/s, 33 kn, Bft 7) und 85 km/h (24 m/s, 47 kn, Bft 9) aus westlicher Richtung auf.

Powyżej 600 m występują porywy wiatru o prędkości od 60 km/h (17 m/s, 33 węzłów, Bft 7) do 85 km/h (24 m/s, 47 węzłów, Bft 9) z zachodu.

https://www.wetteronline.de/wetter/oberhof jak najedziesz na godzinę to wyskakuje wiatr

tutaj inna prognoza

Chyba lepiej na live puścić na błędy faworytów na strzelnicy
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Chyba lepiej na live puścić na błędy faworytów na strzelnicy
tak na live najlepiej, nie znam się na geografii i może strzelnica jest umiejscowiona w takim miejscu, gdzie ten wiatr mniej kręci i jest osłonięta górami. Na polu zawsze mocniej wieje niż w mieście ;)

edit: chyba że jest jakaś kamera online z tych miejsc :unsure: u mnie kiedyś na ratuszu były kamery to można było obserwować co się dzieje na placu ratuszowym z domu hehe może oni też coś takiego mają 🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Iliev - Seppala 2 2,46 STS ➕ 29-10 łatwiej poszło niż zakładałem

Wczoraj w bardzo trudnych warunkach Seppala pokazał na co go stać 0+0 i 0+0 i przypomniał sobie forme z początku sezonu. Biegaczami są równymi. Strzelecko % jest podobny ale Fin po nowym roku miał sporą zapaść w swojej formie.
Typ jest przynajmniej 50/50 choć uważam że to Fin jest faworytem ale skoro STS daje taki kurs to próbuje.➕➕
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +589
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Słowacja - Polska 2 @2.35 STS Slowaczki zdjęte z trasy w trakcie trzeciej zmiany

Łapać bo wydaje mi się że będzie spadać i jeszcze przed zawodami Polki będą faworytkami. Najważniejsza informacja - jedyna zawodniczka na wysokim poziomie u Slowaczek pobiegnie (o ile nie będzie dubla) na ostatniej zmianie. I to sprawia że typ na Poki bardzo mi się podoba.

Pierwsza zmiana - Fialkova vs Jakiela. Tutaj Słowaczka ciut szybsza, na strzelnicy porównywalnie. Możemy przegrywać około 30 sekund.

Ale później u nas duet Mąka/Sidorowicz vs siostry Remenove. W obu przypadkach nasze są i szybsze i co najważniejsze - zdecydowanie pewniejsze na strzelnicy. Liczę tu na zwiedzanie ogródka przez nasze południowe sąsiadki. Statystyka daje ku temu naprawdę spore szanse.

Kończy Batovska, u nas Żuk. Nie ma przepaści między dziewczynami

Co jeszcze zastanawiające. Slowaczki w sts faworytkami z Polkami. Ten sam sts daje równe szanse w pojedynku USA - Polska. A w fortunie Amerykanki faworytkami ze Slowaczkami. Ktoś tu się myli - wydaje mi się że sts

Ponadto z czołowych zespołów pewnie wyglądają Niemki. Jeżeli Passler nie spali się na pierwszej zmianie to i Włoszki będą wysoko. Norweżki mogą być typowa miną - zaczynają dwie zdecydowanie słabsze zawodniczki i pociąg bardzo prawdopodobne że odjedzie. Szwedki u siebie ale E.Oeberg bez formy biegowej kompletnie - będzie im wiec mega ciężko. Na temat Francuzek zdania brak
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2183
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom