>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Francja top3 1.80 sts

Pisanie ostatnio analiz ma się nijak do tego co się później wyprawia. Chyba tylko jeden typ trafiłem w tym sezonie typując J. T. Boe poza podium. Poza tym nie wiem, czy trafiłem jakiś typ w tym sezonie. Bo jak w coś pójdę, to jest cyrk na strzelnicy. Powiedziałem sobie, że odpuszczam do końca stycznia granie (trzeba zresetować głowę przed MŚ w narciarstwie klasycznym), ale będę starał się wrzucać typy od czasu do czasu dla Was.

Dzisiaj widzę Francuzki na podium. Spisują się w Oberhofie przyzwoicie. W sprincie trzy zawodniczki w top15, a gdyby Simon nie zaliczyła 5 karnych rund, to byłyby cztery. W ubiegłym tygodniu wszystkie cztery były w top12. Jeśli dzisiaj żadna nie odstawi szopki na strzelnicy, to uważam, że spokojnie będą na pudle. Kurs przyjemny. Tylko nie szalejecie ze stawkami, bo raz, że to biathlon, a dwa to kobiety 🤪
Nie jest tak źle, ja nie narzekam ale trzeba się ograniczyć do sztafet bo mimo iż zawsze jakaś mina wpadnie to raczej wyniki nie są jakieś mocno niespodziankowe :)
Wczoraj u Panów Francja i Norwegia zgodnie z planem, Szwedzi w tym składzie raczej nie byli faworytami
Ostatnio w Hochfilzen też Szwecja, Norwegia, Niemcy , Rosja więc silne ekipy

Co do Twojego typu zgadzam się jak najbardziej bo Francja ostatnich 6 występów i 5 razy podium poza nieszczęsnymi MIstrzostwami Swiata gdzie Aymonier biegając 4 rundy zapewniła najgorsze miejsce dla trójkolorowych od wielu wielu lat
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
A ja chyba zagram Szwedki top 3. Kurs 2 w STS W sztafecie bardzo stabilnie przeważnie na strzelnicy. Francuzki często karne rundy więc je omijam dzisiaj, a wyniki ze sprintów rzadko przekładają się na wyniki w sztafecie. Norweżkom też nie za bardzo ufam jeśli chodzi o strzelanie. Według mnie jeśli chodzi o strzelanie w sztafecie to Szwedki są najrówniejsze i idę dzisiaj w ich kierunku. Siostry Oeberg swoje zrobią a Persson i Brorsson też w sztafecie w większości startów spisują się lepiej niż indywidualnie.
Dodatkowo USA - Kanada 1 1,55 STS
 
Ostatnia edycja:
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Oczywiście że Szwedki mają spokojnie potencjał na top 3 co zresztą pokazały w tym sezonie ale jeśli by się trzymać na sztywno wyników ze sprintu to wychodzi dla nich dopiero 5 miejsce nawet za Białorusią

Rzutem na taśmę poszedłem w parę Białoruś- Ukraina 1.45 - trochę nie rozumiem tego zestawienia, moim zdaniem Białorusinki są bardzo niedoszacowane ze względu na 2 dośc słabe starty do tej pory, jednak tutaj w sprincie zdecydowanie lepiej od Ukrainy
 
Ostatnia edycja:
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Oczywiście że Szwedki mają spokojnie potencjał na top 3 co zresztą pokazały w tym sezonie ale jeśli by się trzymać na sztywno wyników ze sprintu to wychodzi dla nich dopiero 5 miejsce nawet za Białorusią

Rzutem na taśmę poszedłem w parę Białoruś- Ukraina 1.45 - trochę nie rozumiem tego zestawienia, moim zdaniem Białorusinki są bardzo niedoszacowane ze względu na 2 dośc słabe starty do tej pory, jednak tutaj w sprincie zdecydowanie lepiej od Ukrainy
Ja nigdy nie sugeruję się wynikami sprintu. Co innego biegnąć samemu i walczyć o czas i wynik a co innego sztafeta gdy biegnie się w grupie i można się uczepić. Tak jak pisałem Persson i Brorsson w sprintach słabe wyniki a w sztafecie trzymają poziom
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ja nigdy nie sugeruję się wynikami sprintu. Co innego biegnąć samemu i walczyć o czas i wynik a co innego sztafeta gdy biegnie się w grupie i można się uczepić. Tak jak pisałem Persson i Brorsson w sprintach słabe wyniki a w sztafecie trzymają poziom
a zawsze się sugeruje od kilkunastu lat i przynosi to bardzo dobre efekty ale oczywiście każdy ma swoje metody do analizy

Chociażby dlatego też uniknąłem paru USA- Kanada która patrząc na sztafety wydawała się pewna natomiast patrząc na wcześniejszy sprint to Kanadyjki wypadły w nim ciut lepiej
Post automatycznie złączony:

Dzisiaj bardzo fajna i emocjonująca sztafeta Pań.
Bardzo ucieszyła mnie postawa mojego czarnego konia czyli Białorusi, myślę że już nie będzie takich okazji jak dzisiaj w przyszłości bo bukmacherzy wezmą to 2 miejsce pod uwagę a dotychczasowe 10 i 12 wyraźnie uśpiły ich czujność.
Polki jak dla mnie poniżej oczekiwań choć dla mnie liczył się tylko pojedynek z Estonią, po 2 zmianach już zaksięgowałem ale okazało się że Polki rozmieniły blisko 3 minuty przewagi i zostało zaledwie około 1,5 minuty.
Niespodzianką jest na pewno brak w top 3 zarówno Francji jak i Norwegii, o ile w ekipie Norwegii Lien dawała jakąs nutę niepewności to już Francuzki zawiodły okrutnie.
Uwaga na zapomniane ale znów groźne ekipy Rosji.
 
Ostatnia edycja:
T 49

tomekcn

Użytkownik

J.Dale - A. Peiffer 2 2.01 efortuna.

Niemiec biegnie u siebie i bardzo ładnie się tu prezentuje. Dzisiaj jest w stanie zrobić wynik 1-3. Norweg w dobrej formie jednak na strzelnicy jeszcze za dobrze się nie prezentuje.
 
Ostatnia edycja:
G 0

grajek19

Użytkownik
Przepraszam za posta bez typu ale mam pytanie. Czy w sztafetach jesli jakas druzyna ma strate kolka to schodzi z trasy tak? Co jesli oba zespoly zeszly ? Buk zalicza kto predzej czy daja zwrot ?
Para z dzis Polska Slowacja.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Na sto procent nie rozliczają jako zwrotu. Mimo zejścia z trasy masz na dole przy miedzyczasach kto ukończył na której pozycji

Żeby nie było off-top. Wszystkie zespoły jak widać priorytetowo potraktowały dzisiaj sztafety mieszane 4 osobowe. Wszystkie z wyjątkiem Austrii która jak widać wystawia swoje podstawowe gwiazdy do sprintu. Dla mnie podium Austriaków ładnie dzisiaj wygląda - w sprintach najważniejsze jest strzelanie. A i Hauser i Eder wyglądają dobrze

Austria top 3 @1.8
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Na sto procent nie rozliczają jako zwrotu. Mimo zejścia z trasy masz na dole przy miedzyczasach kto ukończył na której pozycji

Żeby nie było off-top. Wszystkie zespoły jak widać priorytetowo potraktowały dzisiaj sztafety mieszane 4 osobowe. Wszystkie z wyjątkiem Austrii która jak widać wystawia swoje podstawowe gwiazdy do sprintu. Dla mnie podium Austriaków ładnie dzisiaj wygląda - w sprintach najważniejsze jest strzelanie. A i Hauser i Eder wyglądają dobrze

Austria top 3 @1.8
W Unibecie kurs 5 na wygraną Austrii, trzeba próbować :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom