>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2017/2018 Oberhof 04.01- 07.01.2018

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Nowy Rok biathloniści rozpoczną w Niemczech walcząc o kolejne punkty w Oberhofie. U mężczyzn na początek sezonu szybkością zadziwia młodszy z braci Boe, ale Martin Fourcade nawiązuje z nim walkę. U kobiet biegowo wyróżnia się Kuzmina ale jak to u kobiet, jest duża rotacja w czołówce.
Serdecznie zachęcam do wypowiadania się, komentowania, analizowania.
Program zawodów w Oberhofie:
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
14:15
Eberhard J. 1.60 Doll B. 2.05
Doll
Cześć! Wczoraj udało mi się wytypować H2H w biathlonowym sprincie kobiet więc dziś ponownie zajmuję się biathlonem. Na tapetę biorę H2H Eberhard - Doll. Eberhard w sprincie ostatnio nie błyszczał, 4 pudła (2-2) i odległe miejsce we Francji. Doll natomiast mimo dwóch pudeł biegł bardzo dobrze i ostatecznie wyścig sprinterski skończył na 12 pozycji. W zawodach we własnym kraju będzie silniejszy. A kurs 2.05 naprawdę wysoki.
Planuję to zagrać z jakimś H2H w kwalifikacjach skoków.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
pozniej uzasadnie , teraz na szybko... 1,8 na Polki z Czeszkami w sts, pomylka jak dla mnie analitykow... do tego Feancuzki podiuma
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 91

blacky777

Użytkownik
z ta pomylka to bym nie przesadzal bo wczoraj ruskie wyszli z podobnym kursem co nie zmienia faktu ze nasze dziewczyny sa faworytkami dla mnie rowniez w parze z czeszkami
 
D 95

davidienko

Użytkownik
o tym ze ciut przesadzili swiadczy fakt ze juz od 5 minut kurs1,55.. jasne, moze nie wejsc, mamy Gwizdon na drugiej zmianie, ale faworytkami niewatpliwie w tej parze nasze Panie sa
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
A pomyłka analityków wynikajaca z czego że tak zapytam ? Ostatnia sztafeta wiadomo tragiczna w naszym wykonaniu , wyniki sprintu teraz super biorąc pod uwagę tegoroczną formę ale u Czeszek Vitkova i Puscarcikova rewelacyjnie 3 i 10 miejsce.
Ja tutaj nie widzę żadnej rewelacji, minimalnym fawortem Polska
 
D 95

davidienko

Użytkownik
juz tlumacze z czego wnioskuje ze pomylka bo rozumiem ze mnie wywolujesz do tablicy ;-) skoro fortuna wystawia Norwezki w parach z Polska po 1,65 a z Czeszkami po 1,38 to gdzies musi byc blad skoro STS daje Polska - Czechy po rowno...
ciut wiecej o sztafecie... Jak dla mnie dzisiaj Francuzki powinny to ogarnac, Niemki nie sa w najmocniejszym skladzie a Ukrainki tez raczej nie... Dla bezpieczenstwa Francuzki w Top2 po 1,8 wydaje sie sensowne
nie przekonuja dzisiaj Wloszki, maja dwie pierwsze zmiany mocne ale pozniej powinny tracic do najlepszych... Bialorus ma slabiutka biegowo trzecia zmiane, natomiast po 1,55 w parze wlasnie z Wloszkami wydaje sie oplacalne ze wzgledu na pewniejsza strzelnice
do tego Norwezki to jedna wielka niewiadoma, unikam jak ognia
troche chaotycznie, ale w aucie jestem, sorry
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Sztafeta kobiet.
Szwecja 1-8 2.10
Szwedki jak wiadomo silne w sztafecie, dobrze strzelają i przy dzisiejszych warunkach stawiam że popełnią mało błędów i zaliczą dobre zawody.
Ukraina - Norwegia 1 1.31
Na podniesienie kursy dorzucam jak dla mnie zdecydowane faworytki w każdej sztafecie czyli Ukrainki i badzo wymieszany skład Norweżek.
AKO 2.75 Fortuna✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ma ktos info na w jakim skladzie wystąpią Norwedzy w dzisiejszej sztafecie mężczyzn? Miesiac temu Pogralem ich po @4,50 i rezerwowym składem zniszczyli konkurencję ale dziś wiadomo, że naprnwo nie będzie tak samo dlatego potrzebuje info kto będzie biegł
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie wywoluje Cie do tablicy w celu upomnienia a raczej dyskusji ktora może innym pomoc ????
To że bukmacher sobie wystawia takie a nie inne kursy na inne pary to jego problem a ja pytalem dlaczgo Polki są takim faworytem z Czeszkami bo moim zdaniem nie są. Jeśli weźmiesz dotychczasowe starty to jest dramat w naszym wykonaniu, jeśli nawet pojdę Ci na rękę i wezmę wyniku sprintu które są rewelacyjne dla Nas biorąc pod uwagę tegoroczną formę to też nie wynika z tego jakaś super przewaga.
Co do Francuzek tez mi wychodzi ich WIN ale nie gram tego bo obawiam się Chevalier i Aymonier które mogą &quot;pobalowac&quot; na strzelnicy a wtedy bedzie problem z top 5
Jeśli chodzi o Ukrainki to nie masz racji ... dlaczego sklad Ci sie nie podoba ? wiem pewnie dlatego jak da większosci bo jest Merkushna a nie druga z siostr Semerenko. przypominam ze Merkushna byla w skladzie na MS gdzie Ukraina wywalczyla srebrny medal po fantastycznym wystepie.
Norwegii z natury rowniez unikam, poza tym tutaj bardzo slabo startuja.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ma ktos info na w jakim skladzie wystąpią Norwedzy w dzisiejszej sztafecie mężczyzn? Miesiac temu Pogralem ich po @4,50 i rezerwowym składem zniszczyli konkurencję ale dziś wiadomo, że naprnwo nie będzie tak samo dlatego potrzebuje info kto będzie biegł
Christiansen, L&#39;Abee-Lund, Birkeland, T. Boe
A oglądałeś tamte zawody ? Nie wiem czy w historii Biatlonu były takie warunki w sztafecie że ekipy biegaly tyle karnych rund. Totalna loteria i wyniki skrajnie wypaczone ( zdjęcie Austrii z trasy chociazby)
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
To by bylo tyle w temacie faworyzowania Polek ...
Poza tym moim zdaniem ktoś wreszcie powinien się przestać pieścic i pierdolnąć pieścią w stół ????
Nie może być tak że startujemy w optymalnym składzie i jesteśmy chłopcem do bicia, jak nie jedna to druga zawiedzie i tak w kółko.
Ja nie mowie żeby co start było podium ale jakiś poziom przyzwoitości powinien zostać zachowany i jako mega fana Biatlonu i Polaka serce mi krwawi jak patrze na tą patologię w Naszym wykonaniu ...
W tej chwili patrzac na potencjal i mozliwości to top 6 jest absolutnym minimum jakie powinniśmy osiągać regularnie.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
ktos to powinien pier...c piescia w stol, ale przede wszystkim w innej kwestii... albo podajesz oficjalne sklady i w nich startujesz albo nie startujesz wcale... bo Pisareva strasznie zawalila sztafete na drugiej zmianie a awizowana byla Kryuko... przeciez to zupelnie zmienia kursy, dla kogos kto wie o tej zmianie to czusta kopalnoa wysokich kursow
co do Polek - faktycznie dzis bez rewelacji, nie wiem czy nie wrocilbym do pomyslu z Gwizdon na pierwszej zmianie
 
D 95

davidienko

Użytkownik
co z Panami? jak dla mnie niedoceniani sa Niemcy, przecenieni zas Rosjanie... analizujac zmiany to na kazdej, moze z wyjatkiem drugiej, wychodzi mi ze gospodarze powinni to ogarnac. to dla lubiacych ryzyko, choc moze po Polkach limit szczescia dzis wykorzystany.
z pewniejszych dubelek Niemcy- Wlochy i Ukraina - Szwecja na 1.
nie wiem czemu Wlosi zarowno u kobiet jak i u facetow ustawiaja zmiany w ten sposob. Znowu o ile Bormolini nic nie odwali beda walczyc o podium i znowu ostatnia zmiana im to podium zabierze. Ukraincy zawsze w sztafetach mocni a Szwedzi maja Nellina na drugiej, powinno byc w porzadku
wielka zagadka sa Francuzi - nie maja az tak slabego skladu jak kursy wskazuja
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Nie zdziwie się jak Niemcy to nawet wygrają, aczkolwiek na papierze Norwegia powinna. Wybieram bezpieczniej:
Niemcy Top3 1,60 (STS)
bo tutaj rozgrywka będzie raczej między nimi, Norwegią i Rosją. U siebie Niemcy nie powinni dać plamy, a w innych bukach kursy na to po 1,30-1,35.
Uważam, że Austraicy są niedoceniani, mają mocny, szybko biegający skład. Oczywiście strzelców wyborowych tam nie ma, ale jeśli będzie tylko dobieranie bez rund karnych (a Austraicy w sztafetach potrafią startować lepiej niż indywidualnie; np. Mesotisch) to wynik może nie być zły. Szwacjarzy też groźni, ale moim zdaniem mniej równy skład i spróbujemy:
Szwajcaria - Austria 2 1,94 (Fortuna)
Awizowane składy znajdziecie na: http://biathlonresults.com/
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ukraina [top 6] @2.00 (1.76 netto) Fortuna
Nie ma Semenova a jest Tyshechenko i tutaj moze być najwieksze zagrożenie bo w sprincie człapał ale na 1 zmianie może jakoś dociagnąc do reszty i nie stracić za dużo.
W pościgu nie wystartowal, podobnie jak Siemakov wieć powinni być wypoczęci.
Ogólnie Ukraina ponad rok nie spadła poniżej 6 miejsca.
W całym zeszłym sezonie miejsca : 4, 4, 4 , MŚ -6, 5 i w tym sezonie 6

Mozna probowac Szwjacarow do top6 po 3,5 bo toto oferuje 2,2 ???? ))
Reszty jakoś nie widzę , dziwne składy i generanie wszystko może się zdarzyć
Co do Niemcow to tam jest taka mieszanka dzisiaj ze nieprzewidywalnosc porownywalna do Norwegii.
Rees , Kuehn , Doll -- przeciez oni są w stanie zrobić wszystko zarówno na + jak i na -
Rosjanie natomiast mogą tutaj mieć syndrom Szwedek więc bez szaleństw w biegu ale dość pewnie na strzelnicy.
P.S. Na papierze faktycznie Niemcy iNorwegia są faworytami ale patrząc na te nazwiska u jednych i drugich to niemal jestem pewny że obie ekipy nie skończą na podium a może zadna z nich co juz by było sensacja ???? ))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom