>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher BETFAN - wpłaty/wypłaty

arass1 239K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 23:56 przez gruby_czarnyDuży plus dla gości,wypłacają szybkimi przelewami nawet w weekendy
Tylko szkoda, że nie wszystkie banki realizują szybkie wypłaty w weekendy...
 
tetrus_pl 215

tetrus_pl

Użytkownik
Nie można dzisiaj wpłacić pieniędzy z mbanku  . Na czacie uzyskałem informację ,że tak  będzie aż do odwołania .

Edit: już wszystko ok. 
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Cześć, ktoś miał styczność ostatnio z tym bukmacherem?

Najpierw standardowa weryfikacja, która u mnie trwała około 3 godziny (gdzieś czytałem, że to 15 minut). Zleciłem wypłatę o godzinie około 9 rano i nadal jest "zlecona", ale nie wysłana. Pod względem kursów i ogółem braku podatku kusząca alternatywa, ale mam wrażenie, że oni to przeciągają wszystko specjalnie, a nie mówimy o dużych kwotach...raptem 1000 zł. Ktoś jeszcze miał problemy z wypłatami u nich?
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
hmm no ja tam gram teraz regularnie ,i tak jak pisałem wypłaty bardzo szybkie. A weryfikacja u mnie to było tylko wysłanie dokumentów
 
B 0

bodyshotwonder

Użytkownik
cytat z dnia 17 czerwca 2019 20:20 przez januszbiznesuCześć, ktoś miał styczność ostatnio z tym bukmacherem?

Najpierw standardowa weryfikacja, która u mnie trwała około 3 godziny (gdzieś czytałem, że to 15 minut). Zleciłem wypłatę o godzinie około 9 rano i nadal jest "zlecona", ale nie wysłana. Pod względem kursów i ogółem braku podatku kusząca alternatywa, ale mam wrażenie, że oni to przeciągają wszystko specjalnie, a nie mówimy o dużych kwotach...raptem 1000 zł. Ktoś jeszcze miał problemy z wypłatami u nich?
Gram u nich około 3 tygodnie i nie miałem problemu z wypłatami kwot 1000-3000. Przelewy dochodziły w ciagu 15-30min nawet w weekend. Wczoraj zleciłem 2 wypłaty ok 22 które dotarły dzisiaj o godzinie 16. Pierwsze takie opóżnienie z ich strony. 
 
P 0

pieterex

Użytkownik
Ja na wypłaty nie moge narzekac. Tak jak kolega wyzej napisał- w ciagu 15 min miałem pieniadze na koncie. Doczytałem tez w FAQ jak wygladaja szybkie wypłaty. Otoz: kazdy gracz moze zlecic dziennie trzy szybkie wypłaty w przedziale 10-4999 zł. Dopytałem tez na czacie jak to ma sie z kwotami wyzszymi niz 5k. Powiedzieli, ze idzie wtedy przelewem zwyklym i w ciagu max kilku dni jest kasa na koncie. Wiec chyba nie jest tak zle. 
 
M 0

molibden

Użytkownik
Chyba mają jakieś problemy. Wypłaty o ile były dawniej błyskawiczne teraz trwają nawet kilkanaście godzin, a w moim przypadku nie wszystkie jeszcze dotarły na konto.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Nie polecam tego ścierwa.

Czas rozliczenia kuponu 20 minut po meczu ...
Wypłata zlecona "szybkim przelewem 7x24h" wczoraj wieczorem wg ich przedstawiciela będzie w poniedziałek ...😠 Co tam ze z totalbet np jest zawsze do 5 minut

Bonus od depozytu wczorajszej promocji - wszystkie zakłady odrzucane przez jakiś błąd , udało się dopiero po zgłoszeniu na czacie do jakiegoś gamonia
No a dziś po wejściu na czat niespodzianka ...jesteś 55 w kolejce 🙈
 
M 51

majkel0710

Użytkownik
Nie tylko dzisiaj od jakiegoś czasu mają problemy ja na moja wypłatę czekałem kilka dni .... pewnie uzbierali i wypłacili
Trzy wypłaty zlecone na 974 złote, wszystkie wstrzymane -podstawa punkt 3.3.8. Na pytanie czy wszystkie moje wypłaty zlecane o różnych godzinach nie kwalifikowały się do punktu 3.9.9, że zostały zakwalifikowane do punktu 3.3.8 - brak odpowiedzi i pomijanie. No cóż kolejny bukmacher z fikcyjnymi zapisami w Regulaminie.
 
Do góry Bottom