>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Benek_23

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Towarzyski, 11:30
Mel. Heart vs Adelaide Utd. o2.5, 1.62 Ub 2/5 ✅ 1:2 ;)
Ciekawy mecz w Melbourne. Faworytem jest Adelaide, który porobił kilka ciekawych transferów. Gospodarze słabsza kadra to na pewno. Ostatnio pozyskali doświadczonego Garcię z Hull City i doświadczenie z angielskich boisk to jedyny atut nowo pozyskanego napastnika. Goście w pełnym składzie, gospodarze również. Poza tym na stadionie Serc powinno się pojawić trochę fanów, ponieważ wstęp jest za darmo. Oba zespoły powinny zaprezentować się z jak najlepszej strony i over, bts powinny siąść spokojnie. 1x2 do odpuszczenia, bo kurs 1.70 na gości za niski, a na Melbourne jakoś nie opłaca się stawiać.
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Towarzyski, 12:00
Adelaide Utd. vs CCM o2.5, 1.50 Bwin 3/5 i 1, 2.40 Bwin 1/5
Adelaide lepsze wzmocnienia, mniej strat. Goście wręcz przeciwnie. Już faza przygotowawcza do sezonu na najwyższym poziomie - liga startuje za nieco ponad 3 tygodnie. CCM praktycznie bez spotkań towarzyskich, a Adelaide po kilku ciężkich przeprawach. W ostatnim czasie pokonali takie zespoły jak Brisbane Roar 6:2 czy Sydney FC (jeszcze bez Del Piero). Roar zagrał w najsilniejszym składzie. Dziś oba zespoły w najsilniejszych składach. IMO CCM miało w ub. sezonie więcej szczęścia i stąd te wyniki, tym razem osłabienia są po transferach i będzie to widać ;)
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide Utd. vs. WSW 1, 1.72 Unibet 1.5/5 ✅ 1:0
Gospodarze to zespół dużo silniejszy. Do kadry Kosminy wracają: Fyfe, Barbiero, van Dijk i McKain. Zagrali świetny mecz z nową drużyną Heskeya - Newcastle. WSW ma wąską kadrę, póki co jest to zbyt niski potencjał jak na A-League. Sukcesem dla nich jest remis w debiucie z CCM, który w zeszłym sezonie grał świetnie. Tym razem szczęście nie pomoże, bo zespół United jest silniejszy i jest dużo mocniejszy. Kursy lecą w 10bet 1.59...
Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sydney vs. Perth o2.5, 2.06 Pinn 1/5 ✅ 2:1
Kurs przesada. W Perth zagra Smeltz najlepszy ich snajper. Będzie to jego drugi występ, leczył kontuzję. Sydney ma słabiutką defensywę, ale w napadzie bryluje Del Piero, widać klasę tego zawodnika i różnicę jaką przedstawia w porównaniu z kopaczami A-League. To samo z resztą robi Heskey w ekipie Jetsów. W zeszłym sezonie w ostatnim meczu było tu 2:1. Sądzę, że teraz będzie co najmniej taki sam wynik.
Do 7ej rano.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
12:45 S-League, sorry, że tak późno, ale dopiero coś doczytałem:
Geylang vs. Armed Forces 1x, 2.20 Bwin 1/5 ✅ 3:0 ;)
IMO przesadzony kurs. Goście już pozycji nie zmienią, Geylang może wskoczyć o pozycje wyżej. Poza tym gospodarze bez porażki u siebie od 6 spotkań (5 wygrali). Goście zdobyli puchar Singapuru w niedzielę, radość ogromna i to im wystarczy. Dzisiaj mają pograć rezerwy... Warto :!:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Truidense vs. Eupen x2, 1.93 Marathon 1/5 ✅ 1:1
Spojrzałem na kursy i szok. Oba zespoły zaczęły grać i prezentują aktualnie podobną formę. Eupen wygląda jednak lepiej kadrowo. Zagrali świetny mecz z Westerlo gdzie ich zmiażdżyli. x2 to dla mnie dzisiaj bet wieczoru na to spotkanie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Heist vs. St. Niklaas x2, 2.06 Marathon 1/5 ✅ 1:2
Kurs to kosmos :!: Spodziewam się wyrównanej batalii. Z moich źródeł wynika, że goście dzisiaj zagrają dość silną kadrą. Kiedyś muszą przełamać serię, a czemu by nie z tak chimerycznym zespołem jakim jest Heist? Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Niklaas vs. Westerlo 2, 1.70 Paf 1/5 ✅ gładko
Ok gospodarze wygrali ostatnio, ale Westerlo jest dużo silniejsze. Goście w małym kryzysie, dzisiaj jednak powinni już spokojnie podołać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oostende vs. St. Truidense o2.5, 2.05 B365 1/5 ⛔
Ok pogoda jest średnia i mało efektywna względem bramek. Oba zespoł są jednak mocno ofensywne i stąd też uważam, że kurs jest mocno przesadzony :!:
Polecam lekko.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Eupen vs. St. Niklaas o2.5, 1.91 Pinn 1/5 ⛔ 2:0 - za późno zaczęli
Kurs zawyżony. Ok. 1.70 się spodziewałem. Dwa różne zespoły, niemniej grające na wysokim poziomie ostatnio. Goście walczą ponownie o utrzymanie. Eupen o baraże o awans. Warto.
Dziś, 20:00
Już mam więcej czasu. Być może jutro napiszę o zmianach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Melbourne Heart vs. Adelaide Utd. 2 (DNB), 3.00 B365 1/10 ✅ 0:2
Spoko ja rozumiem. The Reds bez formy, Serca walczą o awans. Jednak Adelaide ma ogromny potencjał. Zmiana trenera powinna zacząć przynosić skutki, a rywal jest z tej niższej półki. Dla mnie to ogromne value!
9:30 (poniedziałek).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Yeovil vs. Swindon o2.5, 2.10 Pinn 0.5/10 ⛔ 0:2
Gospodarze w niemal pełnym składzie. Kapitan McAllister zagra mimo spekulacji. Goście osłabieni, powołani zostaną kopacze z drużyny U-21 (w dodatku bez najlepszego Thompsona, który zagra w reprze Walii). Trener Yeovil prosi o wsparcie, ponieważ będzie to dla nich najważniejszy mecz w sezonie. Walka o awans z obu stron. Pierwszy mecz na korzyść Swindon 4:1. Dzisiaj ponownie spodziewam się wielu goli. Chciałem grać na gospodarzy, ale League One w typowaniu 1x2 mnie odstrasza. Kurs na over to dla mnie value i polecam po lekkiej stawce.
20:45 19.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Borinage vs. St. Niklaas x2, 2.22 Unibet 1/10 ✅ 1:1
Gospodarze z małą kasą, nie ma raczej szans na JPL. Goście walczą o utrzymanie. Spore spadki. Wciąż jednak value.
Mecz za 10 min. :!:
E: Niestety przełożyli.
E2: Jednak grają xD
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chicago vs. Chivas x2, 2.00 Unibet 1/10 ✅ 1:4 izi
Gospodarze bez podstawowego bramkarza (Johnsona) oraz pomocnika (Lindpere). Wyjechali na mecze reprezentacji. Chicago poza tym n razie się mota, a Chivas gra zupełnie przyzwoicie. Kursy spadają. Biorę.
24.03 22:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Woodlands vs. Albirex 1x, 2.25 Bet365 1/10 ✅ 2:1
Value. Początek sezonu. Albirex wszystko wygrywa. Woodlands to jednak nie są pachołki do lania. Ponadto Albirex wszystko ostatnio wygrywa z Woodlandsem. Dzisiaj powinno dojść do przełamania dwóch serii. Kurs to perełka jak na S-League. Osobiście pograłem jeszcze 0.2/10 na wygraną gospodarzy.
12:30 26.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Geylang vs. Hougang 2 (DNB), 2.15 SB 2/10 ⛔ 2:0 wpadeczka

Kurs ponownie value. Betsson czy Betsyf normalne kursy. SB zaspał. Hougang jest zespołem silniejszym. Potrzebują punktów, bo start na razie słabiutko, a mają potencjał by walczyć o czołowe miejsca. Geylang jak Geylang, przeciętniak, aczkolwiek nie można ich lekceważyć.

12:30 27.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bruksela vs. St. Niklaas x2, 1.67 B365 2/10 ⛔ 1:0 (83 min.)
Walka o utrzymanie wre. Idę mocno w ten mecz. IMO warto i to bardzo. W St. Niklaas jak zwykle spięcie na maksymalnym poziomie. Kadra pełna. Ja to biorę w ciemno.
20:00 27.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brisbane vs. Sydney o2.5, 1.65 Pinn 2/10 ✅ 3:1

Mecz o być albo nie być. Kto wygrywa ten awansuje dalej. Mecz będzie otwarty i zapowiada się kanonada imo.

10:00 28.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Warriors vs. Young Lions o2.5, 1.60 Marathon 2/10 ✅ 3:0
Kurs dobry. YL fatalny sezon, Warriors też. Oba zespoły fatalne defensywy, a napad na przeciętnym poziomie. Powinni się dzisiaj nastrzelać. Ponadto ostatnio coś underowo w S-League. Dzisiaj powinno się to przełamać. Dwie najgorsze drużyny. H2H na korzyść betu. Na LIVE warto będzie coś pograć w stronę YL, bo seria musi się skończyć, a też nie są zespołem, który ma kadrę aż tak słabą jak to niby wygląda.
28.03 12:30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom