>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Beach Soccer 2017

jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Czyli po kuponie... Szkoda że nie jest to nigdzie napisane, tak jak np w hokeju gdzie jest to rozdzielone na bramki w regulaminowym czasie i bramki w dogrywce.
zawsze dla pewności poczekaj na rozliczenie
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Niby jak mogli dać Ci zwrot, jak tam w regulaminowym czasie było 14 bramek?
Jeśli to prawda, to idź się kłóć, bo zwyczajnie Cię oszukali.

@edit
sprawdziłem ten kupon na stronie STS, faktycznie jest zwrot :O
idź do punktu albo pisz na support sts, bo to jest ewidentny błąd. Kupon masz wygrany.
To czy oni dobrze wystawili linię czy nie i się potem kapnęli to już inna kwestia.
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Oszustwo w zywe oczy. Kompletnie niekompetentny bukmacher. Nawet zadnego telefonu nie maja zeby sie z nimi skontaktowac. Pisalem do nich to dostalem odpowiedz wiecie jaka: wystawilismy za wysoki kurs na to zdarzenie- PARODIA. Pare miesiecy temu wystawili na mecz Dania-Wegry kursy na odwrot na liczbe bramek do przerwy czyli Dania byla faworytem I dali linie 11.5 gola do przerwy a na Wegry 13.5 I zagralismu grubo na over Danii ale nie strzelili tych 12 bramek. Oczywiscie kupon rozliczyli jako przegrany. Oszustwo w zywe oczy. Niepowazny bukmacher.
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Najsmieszniejsze jest to ze dalem do sprawdzenia ten kupon Pani w Sts I patrze zwrot I miwie ze to oszustwo I nie chce tych pieniedzy a Pani mi powiedziala ze musi mi wyplacic bo juz Jej sie do systemu nabil. Doradzcie co mam dalej robic z ta sprawa bo 200zl na ulicy nie lezy. Pozdrawiam
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ciśnij im na czatach, supportach, strasz jakimiś kontrolami ???? . Jak masz twittera to zaćwierkaj to Matiego - ich szefa jak to szanują swoich klientów i wstaw kupon.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
over 8,5 goli w tym meczu u innych bukow byl kurs 1,47 gdzies ???? nie moga robic zwrotu , to ich wina albo niech ci dadza po innymi kursie wyplate
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Oczywiscie tym bardziej opisalem sytuacje jak nie dali zwrotu na mecz Danii. Skoro tak uzasadniaja zwrot to moga na kazdy kupon dawac zwrot- bo wystawili za wysoki kurs. Smieszne to jest.
 
P 0

piotrek69

Użytkownik
Jawa napisz oficjalne pismo do STS. Z żądaniem wypłaty. Poinformuj ich także, że jeśli się nie wywiążą z umowy (kupon jest umową wiążącą) skierujesz sprawę z powództwa cywilnego do sądu.
Pozdrawiam.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Wlochy vs Brazylia

Brazylia moim zdaniem awansuje do finalu ! Bedzie to trudny dla nich mecz , moze nawet bedzie dogrywka . Wlosi na tym turnieju prezenetuja sie bardzo dobrze .Strzelaja duoz bramek , a w meczu z Senegalem zdominowalo rywali.Jednak Brazylia nie pozwoli sobie na odpadniecie kolejny raz i nie zdobycie zlota ! ewentualnie przegra Brazylia w dogrywce ????

Wlochy +3,5 kurs 1,4 ⛔
over 7,5 goli kurs 1,4 ✅✅
Wlochy over 2,5 kurs 1,4 ✅✅
Brazylia awans kurs 1,3 ✅✅

######


Iran vs Tahiti

Moim zdaniem Thaiti awansuje do finalu . Iran gra w tym turneiju na granicy. Wygyrywal jedna bramka spotkania , szczesliwie wyszedl z grupy i po dogrywce pokonal Szwajcarie. Thaiti ladnie gra i skutecznie . Bramkach Tahiti dobrze panuje nad pilką i ma swietne uderzenie z daleka. Iranczycy beda pewnie wychodzili do niego pressingiem , ale nawet to moze im nie pomoc , gdy pojdzie dokladna pilka od bramkarza do jednego z zawodnikow jak w meczu z Paragwajem .

Tahiti awans kurs 1,94 ✅✅
Tahiti +1,5 kurs 1,38 ✅✅
Tahiti over 3,5 goli kirs 1,5 ⛔
1 tercja under 3,5 goli kurs 1,45 ✅✅

#####
 
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy z półfinałami
Jak dla mnie faworyci są tylko jedni Brazylia i Tahiti
Nie widze innej opcji aby miało dojść do jakiejkolwiek niespodzianki
Fakt Włosi grają mega piłke na tym mundialu ale na Brazylie to nadal będzie za mało
Z kolei Iran ugrał juz aż nadto.Jest to niewątpliwie sukces tej reprezentacji.Tahiti bardziej doświadczona ekipa i to oni powinni zgarnąć awans.Czy w regulaminowym czasie?Hm tego nie wiem dlatego taki właśnie typ.Nawet jeśli dojdzie do dogrywki to i tak koniec końców powinni okazać sie lepsi od mistrza Azji
Brazylia - Włochy
Typ: 1 Kurs: 1.42 STS ✅
Tahiti - Iran
Typ: zwycięzca meczu Tahiti Kurs: 1.85 STS ✅
Wynik: 8:4
Wynik: 1:2 po karnych
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna Pażowa
Godzina: 22:30
Spotkanie: Włochy (+1,5) - Brazylia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Turniej już wkracza w decydującą fazę, czas na półfinały. Pierwszy półfinał dość niespodziewany Tahiti podejmuje Iran a drugi już bardziej interesujący Brazylia podejmuje Włochów.
Włosi na tym turnieju prezentują się doskonale, zawodnicy cieszą się grą na piasku i widać to w każdej prowadzonej akcji i w każdym strzelonym golu. Przygotowali się do tego turnieju perfekcyjnie i moim zdaniem nie stoją na straconej pozycji w meczu z Brazylijczykami.
Dotychczas Włosi rozegrali 4 spotkania na tym turnieju i wszystkie 4 mecze wygrali: 12:6 z Nigerią, 5:4 z Iranem, 8:1 z Meksykiem i w ćwierćfinale rozbili ekipę Senegalu 5:1.
Brazylia wiadomo faworyt każdego turnieju na plaży, mają doskonałe warunki aby trenować cały rok to czego nam brakuje i to pokazało w tym turnieju. Brazylia po walce pokonała w ćwierćfinale mistrzów świata Portugalię 4:3. W grupie pokonali Tahiti 4:1, naszą reprezentację 7:4 i Japonię 9:3.
Oczywiście wyraźnym faworytem są Brazylijczycy lecz ja po obejrzeniu Włochów w 4 spotkaniach widzę spore szanse na sprawienie niespodzianki. Myślę, ze Brazylia wysoko Włochów nie pokonają tak jak byłem pewny, że Portugalia ogarnie się po fazie grupowej i powalczą z Brazylią tak myślę, że dziś będzie podobnie i wynik będzie na styku.
Powodzenia.
Iran - Tahiti no bet. - Tego meczu nie tykam, jeśli miałbym coś zagrać to remis. ✅ Obie ekipy na zbliżonym poziomie. Może Tahiti faworyt ale Iran już pokazał w meczu ze Szwajcarami, że potrafią grać w piłkę. W meczu z Włochami tak samo grali mecz wyrównany. Tahiti póki co... z Brazylią baty 1:4 i ćwierćfinał z Paragwajem wygrany 6:4 ale tak naprawdę wynik tam mógłby być każdy. Na 16 sekund przed końcem wynik był 3:4 dla Tahiti i Paragwaj dążył do wyrównania.
 
Do góry Bottom