>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Baraże do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 [21.03.2024 - 26.03.2024]

Volleyball_Expert 400,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Walia - Polska typ Awans Polska kurs 1.95 Fortuna

Polska Reprezentacja przystapi do finału baraży nie będąc faworytem tego spotkania. Mamy kimś postraszyć przeciwnika m.in: Robert Lewandowski, który w Barcelonie ostatnio pokazywał wzrost formy, w środku pola znakomicie zagrać Jakub Piotrowski. Najlepiej w meczu z Estonia zagrał Nicola Zalewski, który popisywał się niezwykłymi wrzutkami, znakomitym dryblingiem zagrał fenomenalne spotkania walczyny zawodnik. Ciężko mówić coś o obronach faktycznie poprzez chwilowa dekoncentrację padła bramka dla Estonii to nie powinno się wydarzyć. W Reprezentacji Walii nie zagra dzisiaj Gareth Bale. Walijczycy też ostatnio mieli swoje wpadki m.in remis i porażka z Armenia, porażka z Turcja czy remis z Korea Południową. Nie tak dawno graliśmy też baraze, gdzie na ławce trenerskiej był jeszcze Czesław Michniewicz i wygraliśmy na swoim terenie z według mnie mocniejszą od Walii Reprezentacja Szwecji. Zieliński jeśli wejdzie na swoi rytm chodz ostatnio mniej grał to zawodnik o bardzo wysokich umiejętnościach. Cztery ostatnie mecze wygrane z Walia. Według mnie nie jesteśmy w tym meczu wcale na straconej pozycji niż wskazują na to kursy. Polsko po awans !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3012
djkruko 80,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Walia Polska
Awans Polska
Betfan
2.0

Patrząc na grę naszych ostatnio, tzn w przeciągu roku, półtora , od meczu w Mołdawii, taki typ jest bez szans, ale jednak po przejęciu przez Probierza , po kilku meczach widać światełko w tunelu. Nawet na tle słabej Estonii widać było zaangażowanie, chęć do kolejnych goli, nawet dokładne podania, mnóstwo strzałów itd, co w poprzednich spotkaniach nie miało praktycznie miejsca. Jedynym minusem jest obrona, jednak atak wydaję się być dużo mocniejszy niż walijski atak. Gospodarze chwalą się bardzo dobrym bilansem u siebie, jednakże taka Armenia potrafiła ty strzelić 4 bramki i wygrać oczywiście. Ja doliczyłem się na 20 ostatnich meczy jednak 5 porażek włącznie z powyższą. Wiadomo że dobre ekipy tam wygrywają jak Anglia czy Holandia jak i dania. Z tego wszystkiego wynika że to my mamy jednak co poniektórych lepszych piłkarzy jak Lewy który ostatnio wreszcie się obudził i zaczął gra po dawnemu, a nawet samemu dużo podawać do kolegów, mamy Świderskiego, piątka, wiecznie młodego Grosickiego, jak i nowych dobrych jak Zalewski czy Piotrowski. Jeśli dołożymy dobra ławkę, i dobrego stratega na ławce, to szanse na awans delikatnie wzrastają w kierunku biało-czerwonych
 
Otrzymane punkty reputacji: +1927
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Znow hurraoptymizm po zlaniu amatorow w ostatnim meczu, jaki to czlowiek musi byc zaslepiony grajac w strone Polakow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Baraże EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Polska
Typ: obie drużyny powyżej 1.5 spalonych
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Jakoś tak pasują mi tutaj te spalone. Wydaje mi się, że obie ekioy będą tu grały bardzo asekuracyjnie, a gra będzie się toczyła głównie w środku pola.
Myślę, że często Lewandowski, Świderski czy napastnicy Walijscy będą stali na " ochlapach". My już nie raz graliśmy słynna lagę na Roberta. Uważam, że w tym meczu może być podobnie.
Walia ostatnie 3 mecze o stawkę to aż 10 zlapanych spalonych, Polska w ostatnich 3 meczach łapana na spalonego była 6 razy. Widać zatem, że obie ekipy pokrywały ostatnio proponowana przeze mnie linie. Liczę na to, że pokryją i dziś a kurs bajka.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Baraże EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Polska
Typ: obie drużyny powyżej 1.5 spalonych
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Jakoś tak pasują mi tutaj te spalone. Wydaje mi się, że obie ekioy będą tu grały bardzo asekuracyjnie, a gra będzie się toczyła głównie w środku pola.
Myślę, że często Lewandowski, Świderski czy napastnicy Walijscy będą stali na " ochlapach". My już nie raz graliśmy słynna lagę na Roberta. Uważam, że w tym meczu może być podobnie.
Walia ostatnie 3 mecze o stawkę to aż 10 zlapanych spalonych, Polska w ostatnich 3 meczach łapana na spalonego była 6 razy. Widać zatem, że obie ekipy pokrywały ostatnio proponowana przeze mnie linie. Liczę na to, że pokryją i dziś a kurs bajka.
Ostatnie 3 mecze Walii 5, 2, 1 spalone (ich przeciwnicy 0,0,1)
Ostanie 3 mecze Polaków 1, 0, 4 (ich przeciwnicy 0, 1, 0)
Więc w ani jednym meczu nie było nawet blisko podanego typu
Nie mówię, że zakład nie wejdzie, ale argumenty z d*py
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do Euro 2024

Godzina: 20:45

Spotkanie: Walia - Polska

Typ: 1 i over 1,5

Kurs: 3.95

Bukmacher: fortuna

Post w dziale:

Analiza:


Dzisiejszy finał baraży o udział w Euro 2024 obiecuje być emocjonującym starciem między dwoma zaciętymi rywalami - Walią i Polską. Wielka stawka sprawia, że obie drużyny są zmotywowane do osiągnięcia sukcesu i zapewnienia sobie miejsca na europejskiej scenie piłkarskiej. Jednakże, to Walia uznawana jest za faworyta tego spotkania, z racji przewagi, jaką prezentuje ich drużyna na boisku w ostatnich występach.

Polska, mimo że ma bogatą historię w futbolu, aktualnie zmaga się z różnymi problemami i nierównościami w grze. Niemniej jednak, nie można jej lekceważyć, ponieważ zawodnicy mogą zaskoczyć każdego swoją determinacją i wolą walki, zwłaszcza w tak kluczowych momentach jak ten. To właśnie w takich momentach talent i charakter drużyny są wystawione na próbę, a każda chwila może przynieść zwycięstwo lub porażkę.

Wynik tego meczu będzie odzwierciedleniem intensywnych przygotowań i zaangażowania, jakie obie drużyny włożyły w osiągnięcie celu. Fanów obu stron czeka emocjonujące widowisko, które na pewno dostarczy wielu niezapomnianych momentów i decydujących akcji. Teraz, gdy napięcie wzrasta, świat sportu trzyma oddech, oczekując na wynik tego epickiego starcia, które wyłoni zwycięzcę, gotowego do podjęcia wyzwania na arenie międzynarodowej.

Mój typ 2:1 dla Walii.
 
Do góry Bottom