>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bankroll Management

R 0

robinmaster

Użytkownik
Mam takie male pytanie jak skutecznie polaczyc bankroll na turnieje S&#39;n&#39;G i MTT (50?100?200? buy in) z banrkollem na stoliki (25-30 Buy in) czy moze lepiej prowadzic osobny bankroll na stoliki , osobny na turnieje S&#39;n&#39;G i MTT
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
Zastanawiam sie nad graniem 30+ BI na dany limit powiedzmy 4 stoliki i do tego 1 turniej MTT za powiedzmy 1/5 mojego 1 BI stolikowego , i do tego prowadzic statystyki tych turniejow MTT / S&#39;n&#39;G ale wiecej niz 1 stolikowych i jakies wieksze nadwyzki wyplacac zeby znaczaco nie podwyzszyly mi Bankrolla i tym samym nie zachecily mnie na przejscie na wyzsze stawki bo roznie to z takimi skokami moze byc . Co o tym sadzicie ? Rady , sugestie , krytyka bardzo mile widziane .
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
no to ja dodam swoje dwa grosze
zawsze wychodziłem na minus jednak teraz mam swoją taktyke
1.wchodzę na stół przykładowo z 10$ podwajam i wychodzę i wchodzę na inny stół .
2.graj najlepiej na 2 stolach na raz i czekaj na dobra karte nie ryzykuj zaduzo z nadzieja ze cos dojdzie
3.Jezeli podwoisz swoj bankroll szybko wychodź z poker roomu i wejdź po dniowej przerwie , nie graj przedewszystkim jak jestes przemeczony lub podpity ;D
amen
moim zdaniem takie wychodzenie z roomu kiedy dobrze idzie jest największym błędem.
Graj dopóki masz dobrą passę, a kiedy nie idzie odejdź od stołu. Nie czekaj aż się &quot;odegrasz&quot; bo wpadniesz w tilta i po zabawie.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Moze takie głupie pytanie wyda się niektórym ale napiszcie mi proszę jak się mają te nazwy do stawek: NL 5, 10, 20 itd?? Dopiero zaczynam przygode z pokerem zaznaczam ???? więc proszę o wyrozumiałość
 
rans 0

rans

Użytkownik
NL10 NL20 NL30 itd... to skrót limitu na którym grasz obowiązują tu 2 strategie SSS BSS
(short stack strategy gdzie na stolik wchodzisz np z 1/5 tego co w BSS)
W BSS wchodzisz na stolik z 100bb = 0.10 x 100 = 10$ dla nl10
0.20 x 100 = 20$ dla nl20 itd.....
A ogólnie musisz wiedzieć że jest coś takiego jak BI (buy in) określa on twój BM i równy jest on 100bb na danym limice.
I to by było na tyle,gdybyś miał jeszcze z czymś problem to wal śmiało.
 
szkruk 0

szkruk

Użytkownik
Z doświadczenia: na SH od NL25 wzwyż jeżeli na prawdę chcesz grać rasowego (nie weak) TAG, 40 BI to minimum.
 
Do góry Bottom