>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Błędnie rozliczony zakład i brak reakcji firmy Unibet

Status
Zamknięty.
Z 190

zico1910pl

Użytkownik
Witam.Piszę w sprawie,która przydarzyła mi się po raz pierwszy.Otóź postawiłem zakład za prawie 3tys. zł i został on błędnie rozliczony.Od ponad 48 godzin walczę o poprawne rozliczenie zakładu i odbijam się od ściany.Zakład dotyczył tego,kto w meczu Pliskova-Krejcikova zdobedzie 2.punkt w 5 gemie,co widzicie w załączonym pliku.Mam dwa niezależne źrodła,które potwierdzają,że ten punkt wygrała Krejcikova.Można je znaleźc pod tymi linkami:

I teraz najlepsze.Unibet rozliczył zakład jako przegrany podając za swoje źródło oficjalne dane ze strony wta.Wrzucam wam screen,który mi wysłali.Co najzabawniejsze ten screen potwierdza,że drugi punkt w 5.gemie meczu zdobyła Krejcikova.Na załączonym obrazie widzicie,że mamy zaznaczoną zawodniczkę serwująca w danym gemie i punkty tej zawodniczki znajdują się u góry.Dośc łatwo to wywnioskować patrząc na screen,ale nie dla kretynów z supportu i działu rozliczeń firmy unibet.Mam wrażenie,że ktoś sobie robi ze mnie jaja,bo support odsyła sprawę do działu rozliczeń,a ten uparcie twierdzi,że z tego screenu wynika,że ten punkt zdobyła Pliskova.

I teraz mam dwa pytania.Rozmowa z firmą to jak walenie głową w ścianę,wiec zamierzam napisać skargę do MGA(Malta Gaming Authority).Czy ktoś tutaj na forum miał z nimi do czynienia i może powiedzieć czy warto do nich pisać w takiej sprawie i faktycznie pomagają.I druga kwestia czy ma ktoś może namiar na jakiś plik wideo z tego meczu,czy jest jakaś strona może w internecie gdzie takie mecze się zamieszcza,bo plik wideo,by tu pewnie pomógl.Sam oglądałem mecz na stronie unibet,więc wiem,że mam rację,ale przebiegu tego meczu w takiej formie nie można odtworzyć.Niżej wrzucam zdjęcie postawionego kuponu i screen,który mi wysłali z oficjalnej strony,który rzekomo ma udowodnić moj błąd,a w rzeczywistości potwierdza moje zdanie.Prosiłbym o pomoc jakąś kompetentną osobę,bo to nie jest kwestia kilku stów,na,które można machnąć ręką,ale ponad 6k.


[ zaklad.jpg wynik.png
 

Załączniki

Z 190

zico1910pl

Użytkownik
Dobra,po 72 godzinach Unibet w końcu przyznał się do błędu i po kolejnym przeaanalizowaniu meczu dopisali mi ponad 6k do konta.Temat do zamknięcia przez admina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom