>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Challenger Tour 2024 - temat zbiorczy

dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Squire-Taberner 2 @1.67

Carlos Taberner gdzies tam zaginal w ostatnim sezonie i ogolem slabe wystepy. Moze nie byl to tenisisa z najwyzszej polki, ale potrafil sobie dobrze radzic wczesniej. Popatrzylem w metryk to 26 lat, wiec mysle ze bedzie probowac sie odbudowac w tym sezonie i mysle ze tutaj jest na to szansa wlasnei w Barcelonie. Wlasnie w Barcelonie radzil sobei w przeszlosci dobrze i zanotowal tu swoj wygrany mecz w turnieju rangi ATP 500. Ten wlasciwy turniej w tourze w Barcelonie za jakies 3 tygodnie i mysle, ze moze tam Taberner dostani jakoas dzika karte na eliminacje, ale jezel iteraz jest "przystawka" do turnieju w Barcelonie w postaci challangera, to wydaje mi sie, ze moze to byc uzaleznione od dobrego wystepu tutaj i na to licze,

Niby w tym sezonei ten Taberner nie wygral za duzo, ale jak tak popatrzylem do w styczniu dwukrotnie w challangerach trafil na zaowdnikow, ktorzy wygrywali ostatenczie te challangery (Mager i Ugo Carabelli), a dal wyrowawne mecze. Ostatnio w Gironie tez moze i przegrany, ale wyrowany mecz z Ramosem, wiec idzie to do przodu, a wygdaje mi sie, ze ten wystep tutaj w Barcelonei bedzie priorytetem i mam nadzieje, ze pojdzie za tym jzu lepszy wynik.

Mlodszy rywal z Niemiec tenisista tez progresujacy, ostatnio nawet wygral nieduzego challangera w Hamburgu na kortach twardych, ale ja licze na ta lepsza gre Tabernera w koncu, ktory pewnie pokonal kwalifikacje i sadze bedzie polowac na te wygrane w turnieju glownym.
 
Volleyball_Expert 400,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Ficovich - Cressy typ (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Cressy kurs 1.79 Betfan

Cressy rozegrał już kilkanaście spotkań z większym i mniejszym powodzeniem, ale nie zmienia to faktu, że ta nawierzchnia jest dla niego ulubiona. Patrząc na Ficovicha to rozegrał zaledwie trzy spotkania w tym sezonie na nawierzchni twardej z czego dwa z nich przegrał że zdecydowanie słabszymi tenisistami niż Cressy. Amerykanina dużym atutem jest dobry serwis, a korty twarde umożliwiają to. Ficovich zdecydowanie lepiej czuje się na kortach ziemnych chodz w.tym sezonie nawet tam nie odnosi jakoś wielkich sukcesów. Cressy w pierwszej rundzie pewnie pokonał Niemca zagrywając aż 15 asow serwisowych. Gra na returnie niby poniżej 50%, ale nie wygląda lo najgorzej. W tym sezonie Amerykanin co może cieszyć lepiej prezentuje się na w/w nawierzchni niż w poprzednim sezonie. Według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Amerykanin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1095
Tenis by Dawid 976,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Challenger Split
Dodig vs. Piros

Spotkanie półfinałowe turnieju na otwartych kortach ceglanych w pięknym Splicie, gdzie zagra swój mecz bardzo utalentowany reprezentant Chorwacji z wiele bardziej doświadczonym Węgrem. Oczywiście faworytem bukmacherów jest Piros, ale nie jest to różnica aż tak wielka jak zazwyczaj między graczem TOP 120, a TOP 420. Szczerze mówiąc spodziewałem się dość bliskich kursów, bo Dodiga bardzo dobrze się ogląda i już od kilku turniejów robi bardzo dobre wrażenie. Sporo ofensywnego tenisa, który momentami przypomina tych wielkich jeszcze kilka lat temu. W ostatnim czasie potrafił pokonywać solidnych challengerowców, choć jego ranking wskazuje jeszcze na poziom ITF. Na swoim rozkładzie ma Clarke, Misolicia, Molcana czy Kaśnikowskiego czyli zawodników, którzy już byli w TOP 100, a obecnie zajmują przeważnie miejsca w TOP 200 i grywają głównie na zapleczu, choć z aspiracjami na więcej. Dlatego tym bardziej trzeba docenić jakość Mateja, który przecież doświadczenie ma nikłe i w każdej chwili może za to zapłacić. Turniej w Splicie jest dla niego najlepszym w karierze i już na pewno znajdzie się w TOP 400, a kolejna wygrana da mu awans już do TOP 350 i przy takim tempie wzrostu, jeszcze w tym roku zagra w kwalifikacjach do US Open. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta i nawet nie był tego bliski, co robi niemałe wrażenie, tym bardziej biorąc pod uwagę, że wcale nie miał prostych rywali. Oczywiście nie zapominajmy, że Piros jest w dobrej formie, ma wiele większe ogranie na tym poziomie i jego zwycięstwo nie powinno nikogo zdziwić. W Splicie największy problem sprawił mu Fatic, ale później ograł już bez straty seta dwóch Austriaków - Neumayera i Misolicia. Widziałem jego mecz sprzed kilku tygodni w Zadarze i zrobił na mnie spore wrażenie w starciu z Michalskim. Myślę, że dla Mateja mogą to być jednak za wysokie progi, ale trzy sety nie mogą dziwić, bo nie znamy jeszcze sufitu Chorwata i on z meczu na mecz może cały czas rosnąć, ale też zaliczyć pierwszy od dawna kryzys. Jednak też wątpię, by wygrał czwarty mecz z rzędu po underze gemowym, więc nie dość, że stricte sportowo Piros jednak powinien się obronić, to szukam przełamania serii. Mecz zapewne rozstrzygnie się z głębi kortu i zobaczymy wiele szybkich, ofensywnych wymian. Oczywiście jak ktoś lubi zaryzykować to może zagrać seta Dodiga, lecz czysto teoretycznie gemy powinny być bezpieczniejsze.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,55 (betclic) ❌ (spory pech, 3 piłki by prowadzić 4-3 z przełamaniem, a od tego momentu nie ugrał gema!)

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 976,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zaczynamy kolejny tydzień rozgrywek i na start przedstawiam raport na temat zawodników, którzy wracają do gry 👇

➡ Cecchinato - powrót po kilku tygodniach z powodów żołądkowych
➡ Piros - powrót po problemach z kostką (do tej pory dobra forma)
➡ Kaśnikowski - powrót po urazie przywodziciela
➡ Sachko - powrót po urazie uda
➡ Neumayer - powrót po problemach z plecami
➡ Dzumhur - powrót po urazie kolana
➡ Basilashvili - powrót po kilku tygodniach z powodu urazu nadgarstka
➡ Fery - powrót po problemach ze skurczami
➡ Hsu - powrót po urazie nadgarstka
➡ Santillan - powrót po dwóch miesiącach z powodu kontuzji m.in. kolana i kostki
➡ Hemery - grał dopiero w półfinale challengera, gdzie kreczował z powodu skurczów i bólu barku

Tam gdzie nie zaznaczyłem oznacza, że dany gracz występował w ubiegłym tygodniu i w nim wystąpiły wspomniane problemy.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1385
Pablito91 631,2K

Pablito91

Użytkownik
Freund/Ingildsen @1.65 Superbet 6:1 7:6

Próbuję iść tutaj w zwycięstwo Szweda Freunda i Duńczyka Ingildsena. Para gra ze sobą od 2022 roku. W ciągu tego czasu wygrali już 9 turniejów. W tym roku wygrali już 2. Idę po prostu w ich zgranie oraz formę. Ich przeciwnicy pod tym względem wyglądają blado, bo dopiero 3 mecze wspólnie zagrali. Hindus i Meksykanin to bardziej znane nazwiska od moich faworytów ale więcej sukcesów mieli w innych parach. I tutaj zgranie może być decydujące.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
qkens1986 27,1K

qkens1986

Użytkownik
Challenger Shenzhen 9:45

Schoolkate - Bertola 2 2.80 superbet
✅✅✅ 4:6, 2:6

Widzę value w tym kursie, Bertola rozegrał tu już 4 mecze, wszystkie wygrane 2:0 z serwisem na dobrym procencie, trzyma ciśnienie przy bp. Schoolkate 2 wygrane ale z przeciwnikami serwującymi jakąś tragedię. Ja bym dał tu wyrównane kursy dlatego wchodzę w wygraną Szwajcara.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1503
Tenis by Dawid 976,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zaczynamy kolejny tydzień rozgrywek i na start przedstawiam raport na temat zawodników, którzy wracają do gry 👇

➡ Holt - powrót po miesiącu z powodu urazu pleców
➡ Cressy - powrót po 1,5 tygodnia, kiedy się wycofał m.in. problemy z brzuchem
➡ Oliveira - powrót po tygodniu, po problemach z plecami
➡ Sakamoto - powrót po dwóch tygodniach (krecz)
➡ Alves - powrót po ponad miesiącu, z powodu kontuzji nogi
➡ Clezar - powrót do gry po 1,5 roku i zakończy karierę
➡ Bourgue - powrót po trzech tygodniach (krecz)
➡ Lokoli - powrót po miesiącu, kiedy skręcił kostkę

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +669
Pablito91 631,2K

Pablito91

Użytkownik
Barrere @1.47 superbet 6:2 6:4

Dzisiaj proponuję Typ na Kwalifikacje Challengera we Francji. W półfinale zmierzą się rozstawiony z numerem 1 Francuz Barrere z Finem Virtanenem. Faworytem moim i buków jest Francuz, który zaliczył bardzo dobry występ w Bukareszcie gdzie od kwalifikacji dotarł do półfinału. Pokonał tam m.in. Korde czy Kokkinakisa. Fin to tenisista, który nie gra na kortach ziemnych. W tym roku będzie to jego pierwszy mecz. W kwietniu pojechał do Korei i przegrał tam w swoich pierwszych meczach w stosunku 0:2 w setach. I to na kortach twardych na których najczęściej gra co może oznaczać, że nie jest w najlepszej formie. Typuję zwycięstwo Francuza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1934
Mordu 38K

Mordu

Użytkownik
Coria F. Vs Darderi L.
Dokładny wynik - 2:1
Kurs: 5.50 Fortuna


Dzisiejszy mecz ćwierćfinałowy na turnieju CAGLIARI we Włoszech zapowiada się emocjonująco, gdyż Francisco Coria zmierzy się z Lucą Darderim na kortach ziemnych. To starcie ostatecznie wyłoni jednego z półfinalistów, więc presja jest wysoka dla obu zawodników.Coria, znany z solidnej gry na kortach ziemnych, ma przewagę doświadczenia nad Darderim. Jego umiejętność kontrolowania tempa gry i utrzymania długich wymian może okazać się kluczowa w tym meczu. Coria, będący graczem o doskonałej technice, z pewnością będzie dążył do narzucenia swojego stylu gry od samego początku.Darderi, młodszy i bardziej dynamiczny, będzie próbował zaskoczyć Corię agresywną grą i odważnymi atakami. Jego atutem może być także świeżość i energia, które z pewnością przydadzą się w trudnych momentach. Darderi będzie musiał jednak uważać na błędy własne, które mogą zaważyć na wyniku meczu.Zatem przewiduje, że mecz będzie zacięty i obfitujący w zwroty akcji. Ostatecznie to Coria powinien wyjść zwycięsko z tej konfrontacji, wygrywając mecz 2:1. Jego doświadczenie i stabilność w grze będą decydującymi czynnikami, które pozwolą mu przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
 
Tenis by Dawid 976,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Raport medyczny na kolejny tydzień 🎾

➡ Bertola - powrót po tygodniu z powodu urazu mięśni brzucha
➡ Kolar - powrót po ponad tygodniu (nieznany powód walkowera)
➡ Couacaud - powrót po ponad tygodniu (zmęczenie)
➡ Svrcina - powrót po dwóch miesiącach z powodu operacji palca lewej ręki
➡ Barranco Cosano - powrót po dwóch tygodniach z powodu urazu lewej nogi
➡ Rosenkranz - powrót po prawie miesiącu po problemach żołądkowych (2x krecz)
➡ Neumayer - powrót po kilku tygodniach przez kontuzję pleców
➡ Den Ouden - powrót po kilku miesiącach z powodu kontuzji łokcia
➡ Arnaboldi F. - powrót po kilku tygodniach (krecz)
➡ Berrettini J. - powrót po kilku tygodniach (krecz)
➡ Olivo - powrót po kilku tygodniach z powodu odcisków
➡ Gabashvili - powrót po kilku miesiącach do gry
➡ Brown - powrót do gry po prawie roku z powodu kontuzji pleców
 
Pablito91 631,2K

Pablito91

Użytkownik
Nick Hardt @1.75 superbet 6:7 6:3 6:2 :)

Challenger we włoskim Francavilla. Nasz Maks Kasnikowski zmierzy się z reprezentantem Dominikany Nickiem Hardtem. Niestety, ale nie widzę szans w tym pojedynku dla naszego Maksa. Reprezentant Dominikany prezentuje się w tym roku bardzo dobrze. 2 finały małych turniejów w25. Ale ostatnio jeszcze lepiej bo wygrał Challenger w Barcelonie pokonując w finale dobrze znanego Hiszpana Zapate Mirallesa. Po triumfie udał się do Madrytu, ale odpadł odrazu. Mógł odpuścić ten turniej, bo rozgrywał mecz dwa dni po triumfie w Barcelonie. Potem pojechał do Barcelony na mocny turniej i w kwalifikacjach ogral dwa mocne nazwiska, czyli Bagnisa i Delliena. To gracze którzy mają spore sukcesy na kortach ziemnych. W turnieju głównym odpadł z Etcheverrym. Nasz Maks w porównaniu do Hardta prezentuje się o wiele gorzej. Tutaj przyjechał po 3 porażkach z rzędu. Ogral Crawforda, ale Hardt to zdecydowanie lepszy zawodnik. Uważam, że Maks jest gorszym zawodnikiem i przegra to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1333
Tenis by Dawid 976,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Challenger Turyn
Sytuacja w Turynie jest dość szczególna, gdyż jest tam rozgrywany turniej rangi 175 czyli najwyższej możliwej dla turniejów ATP Challenger i pierwotnie miała być to cegła i na tej nawierzchni rozpoczęto turniej, a dokładnie kwalifikacje. Jednak pogoda jest na tyle zła, że prawdopodobnie wszystkie mecze zostaną przeniesione do pobliskiej hali, w której warunki są już całkiem inne. Po pierwsze jest to beton i prawdopodobnie dość szybki, choć tutaj pewności nie mamy, lecz znając Włochów to można spodziewać się dość szybkich warunków. Zazwyczaj ich halowe turnieje znane są z szybkości.

Jeśli tak się stanie i większość spotkań zostanie przeniesiona do hali to kursy powinny się diametralnie zmienić i niektórzy faworyci, już nimi nie będą, a inni umocnią swoją pozycję.

Dlatego poszedłbym w takowe kierunki:
👉 Huesler +5 gemów (ha azjan) @1,45 (vs. Moutet) etoto ✅
👉 Wolf +5,5 gemów (ha) @1,56 (vs. Nardi) betclic ✅
👉 Sonego wygra @1,44 (vs. Coria) betclic ✅

W każdym z trzech przypadków, zawodnicy, w których typuje są teoretycznie, zdecydowanie mocniejsi na szybszych kortach, a także od rywali. Może z wyjątkiem Nardiego, który grywa równie często na cegle jak i na betonie, ale ostatnio grał głównie na cegle, więc musiałby przystosować się nagle do innych warunków. Każdy z nich ma prawo wypracować sobie przewagę serwisem i to jest mój główny argument.

❗Oczywiście jest duże ALE. Organizatorzy będą próbować rozegrać te mecze na cegle, na otwartym powietrzu. Na ten moment tylko kwalifikacje puścili w hali, a turniej główny na mączce, lecz spotkania zostały przerwane. Włoscy dziennikarze piszą, że część w czwartek zostanie rozegrana w hali, więc trzeba się liczyć, że nie wszystkie te kierunki będą słuszne i zasadne! Ogólnie prognozy są lepsze niż w środę, ale przez większość dnia ma i tak padać, a przecież turniej wypada doprowadzić do końca.

Najlepiej poczekać na oficjalne info, zanim postawicie, ale wtedy kursy mogą się mocno zmienić!

Niestety bez zmiany nawierzchni.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +337
Volleyball_Expert 400,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Sinclair - Cassone typ Sinclair kurs 2.75 LVBET

Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie ATP Challenger. Według mnie w tym spotkaniu spore szanse ma Sinclair, który w styczniu wygrał seta z nieobliczalnym Paire. Patrząc na ubiegly rok ten tenisista potrafił ugrac seta m.in Kokkinakisowi. Obaj tenisiści na nawierzchni twardej jakby nie patrzeć są bardzo niebezoieczni i potrafiący utrudnić wygrywanie spotkań czołowym tenisista. Cassone młody perspektywiczny tenisista, ale mnie jego wyniki na nawierzchni twardej ostatnio nie przekonuja. Gra to spotkanie przed własną publicznością, ale na takich turniejach nie spodziewał bym się ogromu publiczności. Sinclair dobrze funkcjonuje na serwisie i także na dość przyzwoitym poziomie funkcjonuje w ostatnich meczach w grze na returnie. W ostatnim meczu Amerykanin popełnił aż siedem podwójnych błędów serwisowych i gra na serwisie pozostawiala wiele do życzenia, gdzie siedem razy został przełamany przez swojego rywala. Ja tutaj poszukuje niespodzianki w tym spotkaniu i myślę, że jest ma to spora szansa. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1279
Pablito91 631,2K

Pablito91

Użytkownik
Mikrut wygra conajmniej seta @1.55 superbet znowu wygrał z Dodigiem :D

Spotkanie w Zagrzebiu dwóch nadziei chorwackiego tenisa. Zagrają 20 letni Luka Mikrut z 19 letnim Matejem Dodigiem. Nie wiem czemu po raz kolejny buki faworyzują Mateja. Wszystkie 3 poprzednie spotkania między nimi wygrywał Mikrut gdzie kursy były na niego ponad 3 :D teraz też przystępuje w roli underdoga. Mikrut ostatnio dobra forma. Przed turniejem w Zagrzebiu wygrał turniej. Co prawda slaby rangowo, ale jednak sukces jest. Dodig tutaj jest po 3 ciężkich 3 setowych bojach. Patrząc na wcześniejsze spotkania set wygrany przez Mikruta to powinna być czysta formalność.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1129
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Mena-U.Blanch 2 @2.35

W cieniu finalu kobiet na French Open, to ja podam taki czysto loteryjny typ opatry na spekulacji, ale tak z ciekawosci typuje to spotkanie.
Ulisses Blanch to Amerykanin, ale klimaty cegly na pewno mu nei sa obce. Jego ojciec jest hiszpanskiego pochodzenia i wszyscy jego bracia plynnie mowia po hiszpansku.

Od razu zaznacze, ze nie jest to Darvin Blanch ktory gral z Nadalem w Madrycie w tym roku, a jego starszy brat.
Tych braci tenisistow to jest bodajze jeszcze wiecej. Na pewno tych dwoch bylo wyrozniajacymi sie postaciami wsrod juniorow, ale w zawodowycm tourze poki nie zaznaczyli "jakos" wyjatkowo swojej obecnosci na ten moment. Napisalem powzyej "jakos", poniewaz Ulisses ma jednak perelke w swojej karierze.

Otoz jako 20-latek wygral challangera w Perugii i pamietam, ze w 1 rundzie tego challangera pokonal wtedy konczacego tym startem kariere Nicolasa Almagro po bardzo ciekawym meczu, a na koniec tygodnia okazalo sie, ze zostal sensacyjnie zwyciezca calego turnieju. Wtedy wydawalo sie, ze bedzie moze mocne wejscie do tenisa zdolnego juniora, ale nic z tych rzeczy i jego kariera zalamala sie.

Ja tu licze, ze moze znowu cos pokaze Amerykanin hiszpanskiego pochodzenia. Zawedrowal do polfinalu challangera, co mu sie dawno nie zdarzylo, wiec potencjalnei jest jakas zwyzka formy. Licze, ze w takim peryferyjnym challangerze w Argentynie ze slaba obsada moze pojawi sie jakis pozytyw i po prostu ciekawi mnie ten mecz przez ten fakt, ze Blanch od dawna nie byl w tak zaawansowanej fazie turnieju nawet tak slabo obsadzonego.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 976,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zawodnicy powracający po absencjach 🎾

👉 Stricker – co prawda wrócił przed tygodniem, ale dość szybko przegrał. Wcześniej przez pół roku bez gry z powodu kontuzji pleców.
👉 Martin – powrót po 14 miesiącach z powodu zawieszenia za doping.
👉 Marchenko – powrót po urazie lewego kolana w zeszłym tygodniu.
👉 Comesana – powrót po miesiącu przerwy z powodu kontuzji łydki.
👉 Debru – powrót po dwóch tygodniach po kreczu w turnieju niższej rangi.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Do góry Bottom