>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AfroBasket 2021

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
AfroBasket 2021
24 sierpnia - 5 września


Przydatne linki

=================================
AfroBasket 2021, czyli mistrzostwa Afryki w koszykówce, który się rozpoczęły przedwczoraj w Rwandzie.

26/08/2021 15:00 CET
DR Kongo (+10.5) - Cape Verde
1.85 (STS)
5/10

Kongo przegrało w pierwszym meczu z Rwandą niespodziewanie. Rwanda świetnie trafiała przez cały mecz za trzy oraz pressowała, co mocno zaskoczyło DR Kongo, które nie mogło sobie z tym poradzić. Mocnym faworytem meczu było wtedy Kongo. Cape Verde natomiast do końca 3 kwarty wyglądało, że przegra z Angolą, ale tragiczna 4 kwarta Angoli i dobra gra Cape Verde dały wygraną.

Jednak kursy po 1 meczach są tutaj wg mnie źle wystawione i Kongo powinno się postawić Cape Verde, gdzie głównie grają tylko 2 osoby - Ivan Almeida i Tavares.

26/08/2021 21:00 CET
Tunezja - Egipt over 137.5
1.85 (STS)

Jak na ten turniej jest tutaj duża siła ofensywna. Tunezja ma świetnych zawodników na poziom Afrobasketu i są wzmocnieni Michaelem Rollem graczem naturalizowanym, który gra na poziomie Euroligi i ostatnie 4 sezony miał skuteczność za 3 - 43, 43, 40, 40. Więc świetny strzelec.

Egipt gra szybko i pressuje. Jeśli będą dziś pressować to albo zrobią masę fauli i rzutów wolnych przeciwnika albo też Tunezja będzie się przedzierać przez to i zdobywać szybko punkty. Myślę, że przy tym poziomie zawodników powinno im się udać zrobić linię.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +989
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
movieplk jakieś info czemu kurs na Kongo urósł na fortunie na 7.4 ?
Zapewne ludzie grali przez skład przeciwnika, który ma Tavaresa, czyli gracza Realu Madryt i Euroligi. Jednak trener jest tam fatalny i w ogóle go nie wykorzystują w ataku, a Ivan Almeida po kontuzji też jest daleki od dobrej formy i się skończyło, że ich DR Kongo w ogóle pokonało właśnie po tym kursie.
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Już wczoraj grałem win DR Kongo bo myślałem że kurs spadnie, a on nawet wzrósł. W ogóle dzisiaj dzień dogów. Dwóch wygrało, trzeci prowadzi, a czwarty przegrał jednym punktem we frajerski sposób.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
OK, lecimy dalej.

27/08/2021 15:00 CET
Kenia - Nigeria under 154.5
1.80 (STS/Fortuna)
5/10

To nie jest Nigeria, która grała przed chwilą na IO ani razem gdziekolwiek. Jest to zbieranina graczy z lig afrykańskich + różnych innych lig. Najlepszym graczem jest Ben Emelogu, którego można znać z PLK. Kenia to praktycznie sami anonimowi gracze + gościu z Bakken Bears, który zazwyczaj im robi najwięcej punktów i gry.

Bukmacherzy odnoszą się tutaj do historycznych wyników, które można wyrzucić do śmietnika, bo Nigeria nigdy takim składem nie grała, a Kenia mając podobny skład w meczach do turnieju zrobiła 0/6 na tej linii.

27/08/2021 21:00 CET
Senegal (over 88.5) - Sudan
1.80 (STS)
5/10

Sudan jeszcze bez meczu, bo wygrali walkowerem z Kamerunem, ale jeśli ich najlepszym zawodnikiem jest Nuni Omot, którego nie ma na tym turnieju to widać od razu jaka przepaść dzieli obie ekipy. Senegal ma tutaj skład "all-star" na ten turniej. Gorgui Dieng to wieloletni gracz rotacyjny NBA, a Pierria Henry to maszynka do asyst na poziomie Euroligi + w składzie są kolejny gracze na wysokim poziomie ze świetnymi statami w Europie.

Henry daje im lekkość grania, kontrolę i szybkie granie z wyszukiwaniem świetnych pozycji. Dieng jest szybki jak na centra i dla mnie to wszystko daje im możliwości na wiele punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +775
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Na dziś tylko jeden mecz, ale wydaję mi się to najlepsze i nic więcej nie gram z AfroBasket:

28/08/2021 12:00 CET
Egipt (81.5 over) - Gwinea
1.90 (STS)
5/10

Egipt stosuje pressing na całym boisku, co przy chaosie i braku dobrej organizacji gry Gwinei powinno generować dużo strat i łatwych punktów dla Egiptu, a także jednak fauli i rzutów wolnych, co jednak zatrzymuje czas gry. Egipt jest dla mnie o wiele lepszą drużyną i myślę, że wrzucą tę linię dziś dzięki pressingowi i jakości swoich graczy.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Egipt chyba odpuszcza żeby na Angolę nie wpaść. Będą tylko kontrolować mecz by przegrać taką różnicą która da im awans z 3 miejsca. Muszą tylko przegrać minimum 9 punktami. No i nie więcej jak 30 bo polecą z turnieju. Kto ogląda widzi jaka to perfidna ustawka.
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Egipt chyba odpuszcza żeby na Angolę nie wpaść. Będą tylko kontrolować mecz by przegrać taką różnicą która da im awans z 3 miejsca. Muszą tylko przegrać minimum 9 punktami. No i nie więcej jak 30 bo polecą z turnieju. Kto ogląda widzi jaka to perfidna ustawka.

Toż Angola jest czwarta, to jak mogą wpaść na siebie ?
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Toż Angola jest czwarta, to jak mogą wpaść na siebie ?
Na razie jest czwarta ale istnieje duże prawdopodobieństwo że skończy na 3 miejscu. Oczywiście mogą też skończyć na 2 jak i na 4 miejscu. Poza tym Egipt nie ma nic do stracenia. Dla nich bez różnicy czy zajmą 2 czy 3 miejsce. Na pewno zajmując 3 istnieje większe prawdopodobieństwo że unikną Angoli.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Na razie jest czwarta ale istnieje duże prawdopodobieństwo że skończy na 3 miejscu. Oczywiście mogą też skończyć na 2 jak i na 4 miejscu. Poza tym Egipt nie ma nic do stracenia. Dla nich bez różnicy czy zajmą 2 czy 3 miejsce. Na pewno zajmując 3 istnieje większe prawdopodobieństwo że unikną Angoli.

Jednak słabe Twoje teorie spiskowe 😉
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Ten mecz to była paraolimpiada w wykonaniu Egiptu. Tak żenujących pudeł, strat w wykonaniu Egiptu nie dało się oglądać, a osobiste to osobna historia. W 1 kw. wyglądali jakby ostra biba była do rana. Przeciwnik dzień konia.. trafiali wszystko.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Cóż, Egipt strasznie skaleczył ten mecz i przy 92 rzutach z gry i wolnych nie zrobił linii.

29/08/2021 15:00 CET
Nigeria - Wybrzeże Kości Słoniowej (over 78.5)
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże rzuciło 88 z Kenii i 90 Mali. Nie cenię w ogóle na tym turnieju Nigerii, co daje wg mnie ogromną szansę, że WKS również tutaj wrzuci dużo punktów. WKS w przeciwieństwie do wielu reprezentacji na tym turnieju ma jakość ofensywną i gra do przodu. Matt Costello daje ogromne możliwości ofensywne oraz szybkie granie i jakość. Nigeria ma zmieloną niską linię, bo grała przeciwko Kenii i Mali, a teraz czeka ich mocny ofensywnie przeciwnik z jakością ofensywną.

29/08/2021 18:00 CET
Sudan - Uganda over 147.5
1.80 (STS)
5/10

Obie ekipy grają up-tempo i nie ma tutaj zbytnio ustawianej koszykówki. Trenerem Sudanu na AfroBasket został Royal Ivey, który jest asystentem w Brooklyn Nets i wrzucił im taktykę podobną do NBA z szybkim tempem i oddawaniem wielu rzutów za trzy. Uganda również gra szybko i obie ekipy powinny stworzyć mecz z bardzo szybkim tempem i wieloma rzutami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Mega szkoda tego Wybrzeża, bo na koniec meczu zawodnik Wybrzeża miał rzut sam pod obręczą i go fatalnie spudłował, a tak byłoby 79 punktów i wygrany zakład. Tutaj zrypałem, że nie dałem handicapu, bo jak pisałem Nigerii nie cenię i Wybrzeże handicap pokryło - moja wina i najgorszy typ na razie turnieju z mojej strony.

31/08/2021 15:00 CET
Nigeria - Uganda (+8.5)
1.85 (STS)
5/10

Pisałem zakład wcześniej, że nie cenię Nigerii i jest przeceniana z powodu swojej nazwy, ale zawodników na tym turnieju ma w ogóle innych, niż zawsze. To Uganda ma najlepsze zawodnika na parkiecie w tym meczu - Wainrighta (w wakacje podpisał z Toronto Raptors), który jest dla tego zespołu mini-LeBronem. Rozgrywa, zbiera, punktuje i broni najlepszych zawodników. W ostatnim meczu zrobił triple-double, wcześniej 11 asyst z Kamerunem, gdzie to SF/PF. Ogólnie Uganda daje rade i miała wiele pecha z Sudanem, że przegrali.

Nigeria dla odmiany nie gra niczego ciekawego na tym turnieju, a ich liderem jest Ben Emelogu, który był rozczarowaniem w Arce Gdynia. Jeśli o wiele słabsze Mali było w stanie pokryć ten handicap, to Uganda tym bardziej i nie zdziwi mnie, jeśli wygrają ten mecz.


31/08/2021 18:00 CET
Sudan (over 77.5) - Kenia
1.80 (STS)
5/10

Sudan gra ultra szybką i ofensywną koszykówkę. Tutaj nie ma żadnego czekania, a 5 atletów biega w jedną i drugą stronę. Kenia powinna ten mecz przegrywać i pójść na szybką wymianę z Sudanem. Jak Sudan zrobi swoje z ostatnich meczów to powinien zrobić +95 rzutów z gry/wolnych, co powinno dać tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom