>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AFC Cup

Status
Zamknięty.
slaviu 343

slaviu

Użytkownik

AFC Cup czyli azjatycki odpowiednik naszego Pucharu UEFA. Rozgrywki co prawda są już w trakcie, ale nie ma takiego tematu dlatego go zakładam. W rozgrywkach grają 32 kluby, podzielone na 8 grup. Do dalszej fazy awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Aktualnie rozgrywana jest trzecia kolejka spotkań. Wczoraj grały grupy A, C, E, G i dwie drużyny z B, dziś gra reszta, plus jeszcze jeden mecz w piątek.

 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
South China - East Bengal

Zespół z Hong Kongu podejmuje u siebie klub z ligi indyjskiej. Indyjczycy to jedne z najsłabszych klubów w AFC Cup. East Bengal jak narazie na 3 miejcu w grupie, w dwóch meczach grali 0-1-1. U siebie zremisowali 4:4! tajskim Chonburi i na wyjeździe ulegli indonezyjskiej Persipurze 1:4. Jak widać sporo tracą, zreszta jak co roku (w AFC Cup , bo w lidze wręcz przeciwnie, ale to dwie różne bajki). W East Bengal jest jedna gwiazda, jeden zawodnik który jest odpowiedzialny za zdobywanie bramek i dobrze się z tej roli wywiązuje - Tolgay Ozbey, jedyny australijczyk w East Bengal. W tym sezonie w sumie w meczach ligowych i AFC Cup zdobył już 13 bramek. To on właśnie strzelał bramki w AFC Cup w meczach z Persipurą i Chonburi. W nim właśnie widze jedyne zagrożenie dla South China. W rodzimej lidze East Bengal zajmują 3 miejsce. Drużyna gospodarzy South China w lidze Hong Kongu jest na 2 miejscu, w grupie AFC Cup zajmuja 4 ostatnie miejsce z bilansem 0-1-1. U siebie zremisowali z Persipurą 1:1 i ulegli na wyjeździe Chonburi 0:3. Biorac pod uwagę wcześniejsze lata gry w AFC Cup South China radzi sobie na własnym stadionie dobrze bilans 8-2-4. Strzelają także sporo bramek 29-16. Jeśli chodzi o skład mają kilku internacjonałów. Najbardziej znane nazwiska to Nicky Butt i Mateja Kezman. Nikomu chyba nie trzeba ich przedstawiać. Na pewno swoimi nazwiskami ściągają na trybuny kibiców i wspierają doświadczeniem kolegów. O sile zespołu stanowią też brazyliczycy Wellingsson czy Tales Schutz. Sila ataku wygląda naprawdę okazale: Kezman, Schutz i dwóch dobrych bramkostrzelnych napastników z Hong Kongu. W moim odczuciu to w zupełności powinno wystarczyć na Indyjczyków, którzy dodatkowo podajac jeszcze garść statystyk źle grają na wyjazdach w AFC Cup 2-0-8, bramki 8-23. I jedni o drudzy chcąc awansować musza dziś wygrać. Większa presja z pewnością na gospodarzach, od których oczekuję się lepszej gry, mając w składzie takie gwiazdy jak Kezman. Jeśli chcą awansować w dwumeczu z East Bengal powinni zgarnąć 6 punktów, co moim zdaniem jest jak nabardziej realne, gdyż sa po prostu lepszym zespołem. Spodziewam się ładnego meczu, okraszonego bramkami. To jest zresztą urok AFC Cup, na ogół pada trochę bramek, szczególnie w meczach drużyn dalekiego wschodu. Nic mi nie wiadomo o absencjach w obu drużynach, zanosi się więc na to że będziemy mieli dziś na boisku najlepszych graczy obu zespołów, co tylko dobrze wróży dla widowiska. Ja stawiam na lepszych moim zdaniem piłkarzy z Hong Kongu. Mecz o 14:00.

Moje propozycje z tobetu:
1 - 1,35 ✅ 1:0
1 hc (0-1) - 1,95 ⛔
over 2,5 - 1,5 ⛔

Co do innych meczów, jeszcze jeden wpadł mi w oko chodzi o VB Sports - Pegasus. Klub z Hong Kongu Pegasus zagra na pięknych Malediwach i tu również jak wyżej stawiam na pilkarzy z Hong Kongu. Mają ciekawy skład z świetnym brazylijczykiem Leandro Carrijo (wypożyczonym z South China). Jednak póki co zbyt mało wiem na temat gospodarzy, absencji i stanu boiska w Malediwach żeby grać za większe pieniądze. Mimo to myślę, że warto się przyjrzeć temu spotkaniu może poszukać jeszcze informacji (sam będę szukał) i jednak zagrać, tym bardziej, że kurs tobetu zachęcający:
VB Sports - TSW Pegasus 2 - 2,1 ✅ 3:5

//0:4 dla Pegasus w I połowie, takiego pogromu się nie spodziewałem... 4 bramki Leandro Carrijo w meczu nieźle. A dla South China bramkę strzelił nie kto inny jak Kezman.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Chonburi FC - East Bengal

Uboga oferta u bukmacheróww tym tygodniu na AFC Cup. Nie ma w ofercie wszystkich spotkań, stąd tylko jeden typ. Konsekwentnie gram przeciwko zespołom z Indii i nie wychodzę na tym źle. Chonburi to zespół z Tajlandii, w rodzimej lidze póki co są viceliderami, ale warto powiedzieć, że to najbardziej bramkostrzelna ekipa w kraju po 11 kolejkach stosunek bramek 26-9 robi wrażenie, a na swoim boisku 6-1-0 i bramki 20-3, to juz naprawdę wygląda imponująco. W AFC Cup Chonburi na swoim stadionie póki co bezbłębnie dwa mecze, dwa zwycięstwa i bramki 6-1. W swojej grupie w AFC Cup są na pierwszym miejscu mają 7 pkt, tyleż samo ma Persipura, która dziś podejmuje South China. Indyjczycy okupują ostatnie miejsce z dwoma punktami i by marzyć o awansie dziś powinni wygrać. To, że spotkanie będzie otwarte i będą bramki jest niemal pewne. Wystarczy popatrzeć na inne mecze tej grupy z udziałem tych zespołów. Pierwszy mecz w Indiach zakończył się remisem... 4:4. Dziś gra toczy się tylko o zwycięstwo, remis może być zabójczy dla Chonburi, które ostatni mecz gra na wyjeździe z South China - i to może być mecz o awans, jeśli Chonburi dziś nie wygra. A gdyby South China wygrało dziś w Indonezji, to sytuacja Tajów się mocno skomplikuje, myślę że nie będą chcieli do tego dopuścić i dziś powalczą o pewne zwycięstwo. Jedyne co mnie martwi to, że zagrają bez trzech podstawowych piłkarzy (2 obrońców i pomocnika). Mimo to sądzę, że East Bengal to i tak nie pomoże w uniknięciu porażki. Może się jedynie przyczynić, przez brak ważnych obrońców, do strzelenia jakiejś bramki przez snajpera gości Tolgaya Ozbeya, a co za tym idzie do overa w całym meczu. W AFC Cup często w meczach drużyn dalekiego wschodu można oglądać piłkę na tzw. &quot;hurra&quot;, myślę że dzisiejszy mecz również będzie w tym stylu.
Moje propozycje (kursy tobet):

1 - 1,30 ✅ 4:0
1 hc (0-1) - 1,83 ✅
over 2,5 - 1,35 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom