>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

9. i 10. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (15.11 - 22.11.2023)

Status
Zamknięty.
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Andora - Izrael

Andora poniżej 3,5 celnych strzałów @1,82 Betclic ✅ (2)

Andora to jedna ze słabszych reprezentacji w Europie. W tej grupie zdobyli 2 punkty. Dziś zagrają z Izraelem, który stracił ostatnio szanse na awans, ale jest solidną reprezentacją. Idę tutaj w under celnych strzałów gospodarzy. Moja uwagę przykuł tak wysoki kurs na to zdarzenie, bo na innych bukmacherach wynosi max 1,5. W tych eliminacjach Andora ani razu nie przekroczyła tej linii. Tyle strzałów celnych oddała w tych eliminacjach:

- Rumunia 1
- Kosowo 2
- Szwajcaria 2
- Izrael 3
- Białoruś 1
- Szwajcaria 0
- Kosowo 3
- Rumunia 0
- Białoruś 2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2059
Chlopaknaopak 126,1K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Grecja - Francja
Grecja 1x
Kurs - 2.38
Fortuna

Czołem wszystkim, dziś ostatnia kolejka w grupie B, z której awansowała Francja z pierwszego miejsca i Holandia z drugiego. Na trzecim miejscu znajduje się Grecja, która niestety niema szans na awans. Dziś w Atenach zmierzy się właśnie Grecja z Francją i wydaje mi sie, że gospodarze tego meczu nie przegrają. Mają atut własnego boiska i fanatycznego dopingu Greckich kibiców. Po drugie Francja tak czy siak zajmie pierwsze miejsce więc zagrają bez spiny. Po trzecie pierwszy mecz między tymi drużynami był na styku ponieważ Mekambe strzelił z karnego a Grecja grała w 10 od 70 minuty. Emery i Camavinga są kontuzjowani i dziś nie zagrają. Uważam, że grecy będą chcieli u siebie godnie pożegnać się z kibicami i tego meczu nie przegrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1390
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Walia - Turcja
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jedno z dwóch dzisiejszych spotkań w grupie D, w których awansu na Euro mogą być pewni jedynie Turcy(16pkt), za plecami w grze są jeszcze Chorwaci(13pkt) oraz właśnie Walijczycy (11pkt). Chorwacja podejmuje u siebie reprezentacje Armenii, w tym meczu wygrana gospodarzy daje im awans bez oglądania się na innych. Dodam że, już przy remisie Chorwatów i wygranej Walii, to właśnie Walijczycy mają lepszy bilans bezpośredni z Chorwacją 2-1, 1-1 i to oni znajdą się na miejscu premiowanym awansem, ale do tego daleka póki co daleka droga, by myśleć o awansie najpierw trzeba myśleć o strzeleniu bramki i tu się zbliżam w stronę mojego typu w tym meczu.
Wybrałem obie strzelą, ponieważ liczę właśnie na zaangażowanie gospodarzy od pierwszej minuty i grę o pełna pulę punktów a co za tym idzie stworzą się sytuację dla Turków, którzy na wyjazdach są z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 6-3, nie stracili bramki tylko w ostatniej kolejce z Chorwatami gdzie sprawili mała niespodziankę i przypieczętowali awans wygrywając 0-1. Dzisiejszy mecz mogą więc potraktować jako przygotowanie/sprawdzenia zawodników na Euro, i zaangażowanie na pewno będzie większe po stronie gospodarzy.
Armenia strzeliła u siebie Turkom jedną bramkę, Łotwa strzeliła dwie, nie sądzę by dziś Walia grająca na musiku nie strzeliła minimum jednej bramki Turkom grającym o nic. Żeby Turasy tylko dorzuciły minimum jedną i będzie git.
 
Otrzymane punkty reputacji: +739
maarcin14 810,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Kwalifikacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Holandia
Typ: under 5,5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Witam, przed nami ostatnie mecze eliminacyjne do przyszłorocznego EURO. Mój typ dotyczy spotkania grupy B, w którym Gibraltar zmierzy się z Holandią. W tym spotkaniu typuję under 5,5 gola. Jak każdy wie, ostatnie spotkanie Gibraltaru zakończyło się bardzo wysoką porażką, bo aż 0:14 z Francją. Wydaje mi się, że Gibraltar dziś mocniej skoncentruje się na defensywie by taka sytuacja się nie powtórzyła. Gibraltar oczywiście przegrał wszystkie mecze w grupie, ale były to porażki rzędu 0:3, 0:4 bądź maksymalnie 0:5. Poprzedni mecz między Holandią a Gibraltarem zakończył się wynikiem 3:0. Francja ma większą siłę ofensywną aniżeli Holandia, o czym świadczy fakt, że Holandia ma aktualnie 11 strzelonych goli w 7 meczach. Myślę, że Holandia wygra pewnie, ale nie zobaczymy tu więcej niż 5 goli. Powodzenia !
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje EURO 2024
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Walia vs Turcja
Typ: Walia 7+ rzutów rożnych (powyżej 6.5)
Kurs: 3.95✅
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Przenosimy się do Cardiff i tutaj miejscowa Walia podejmie Turcję. Gospodarze cały czas mają matematyczne szanse na awans. Aby tak się stało, potrzebne jest potknięcie bezpośredniego rywala i poniedziałkowe zwycięstwo nad Turcją. Ten drugi warunek jest zależny od Wyspiarzy, którzy mają dzisiaj spory handicap w postaci własnej publiczności. Walia mogła mieć o wiele lepszą sytuację wyjściową, niestety remis w Armenii znacznie skomplikował sytuację wtorkowych faworytów. Bez Garetha Bale’a brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia i jest to odczuwalne w grze gospodarzy. Czy wyniki ułożą się pod Walijczyków?

Turcja jako pierwszy drużyna z grupy D zapewniła sobie bilety do Niemiec. Są to bardzo dobre eliminacje w wykonaniu przyjezdnych, którzy dosyć pewnie kroczyli po zwycięstwa w kolejnych spotkaniach. Coś pozytywnego zostało zbudowane u gości i ciekawy jestem rozwoju tej reprezentacji, bo jest tutaj spory potencjał. Krajowa Super Lig rośnie z każdym miesiącem i gwiazdy zagraniczne podnoszą poziom, ale też i rodzimi wiele mogą się nauczyć od swoich kolegów. Test z Niemcami w Berlinie został zdany i Turcy mają chrapkę na pokonanie Walii w Cardiff. Czy tak też się stanie?

Tak jak można było się spodziewać, Mołdawia złapała wczoraj czerwoną kartkę i kusiło mnie zagrać czerwień tej reprezentacji, ale kurs na ogólną był o wiele większy i się powiodło. Dzisiaj celuje w rzuty rożne Walii. Myślę, że będzie to ciekawe i intensywne spotkanie. Walia potrzebuje kompletu punktów, aby dalej liczyć się w walce o awans, ale Turcja nawet towarzysko potrafi się zmobilizować, co pokazał mecz z Niemcami. Zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram próg 6.5 kornerów gospodarzy. Wyspiarze w swoim stylu będą wrzucać piłkę w pole karne z bocznych sektorów boiska. Statystyki może nie potwierdzają mojej propozycji, ale mecz meczowi nie równy i po prostu gospodarze muszą atakować, aby mieć nadzieję na awans. Będzie sporo akcji bramkowych i kibice z pewnością będą 12 zawodnikiem dla swojej kadry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1719
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom