>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka Premier League + Zaległe [15.05.2024 - 19.05.2024]

Status
Zamknięty.
R 736,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, PL
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighton - Chelsea
Typ: Brighton powyżej 1,5 kartki
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:

Dla Brighton niby mecz bez znaczenia, ale patrząc na poprzednie mecze tej ekipy to linia 1,5 kartki jest przekroczona w 5 kolejnych meczach ligowych. Jak spojrzy się na mecze Chelsea to ich rywale dostali over 1,5 kartki w 8 meczach na 10 rozegranych. I na dokładkę sędzia Michael Salisbury, który w bieżącym sezonie w 13 meczach w PL pokazał 51 kartek Spróbujmy dla większych emocji przed telewizorem.
 
Ostatnia edycja:
berserk 269,4K

berserk

Użytkownik
IMG_3023.jpeg
Skład United na mecz z Newcastle

ps : z takim składem może być remis inaczej przegrają ;)
 
chosen70 152K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Newcastle
Typ: Bruno Guimares over 1.5 strzałów
Kurs: 2.49
Bukmacher: lvbet
Post w dziale:
Analiza:

Manchester United przyjął na swoją bramkę w obecnym sezonie więcej strzałów, niż w jakimkolwiek innym sezonie od 2003 roku. Defensywa wygląda fatalnie, zespół dręczą kontuzje, a przegrana 4:0 z Crystal Palace przed tygodniem jedynie to potwierdza. Newcastle z kolei jest w dobrej formie, przegrali jedynie dwa z ostatnich 10 starć, a w ostatnich starciach wygrywali wysoko 4:1, 5:1, czy 4:0. Idę tutaj w kierunku strzałów Bruno Guimaresa, który w 3 ostatnich meczach zdobył 2 gole, z Sheffield oraz Burnley. Brazylijczyk często ostatnimi czasy uderza na bramki rywali.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2373
scorpio82 182,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, PL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chelsea - Bournemouth
Typ: Wygrana Chelsea
Kurs: 1,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kończy się sezon w Anglii jednak w ostatniej kolejce kilka ciekawych spotkań. Jednym z nich Chelsea - Bournemouth w którym to gospodarze będą faworytem do zwycięstwa. Chelsea jest jednym z zespołów, które mogą żałować że rozgrywki się kończą ponieważ w ostatnich tygodniach prezentują się bardzo dobrze i dzięki czemu minimum punkt w dzisiejszym meczu da im udział w europejskich pucharach. Ja typuję zwycięstwo Chelsea, która na własnym stadionie niepokonana w ostatnich 8 meczach z których aż 7 wygrali pokazując przy okazji bardzo efektowną grę. Bournemouth na przyzwoitym 11 miejscu ale końcówka sezonu słabsza w ich wykonaniu i z 7 ostatnich meczy przegrali 4. Dziś również nie daję im większych szans na dobry wynik ponieważ w meczach wyjazdowych grają bardzo przeciętnie i w ostatnich 10 meczach wygrali 3 razy przy 5 porażkach.
 
p-z. 144,4K

p-z.

Użytkownik
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Everton
Typ: 1 połowa - Arsenal - liczba rzutów rożnych - Powyżej 3,5 Tak
Kurs: 1,85
Bukmacher: Superbet

Witam, Arsenal na własne życzenie przegrał mistrza, bo nie wierzę, że City przegra lub zremisuje spotkanie z Młotami, ale to co mnie cieszy to fakt, że kolejny raz zagramy w Lidze Mistrzów i że trener Arteta ma pomysł na tą drużynę i trzeba przyznać, że Kanonierzy się rozwijają. Dziś ostatnie spotkanie PL a drużyna Kanonierów zmierzy się u siebie z Evertonem, który ostatnio złapał bardzo dobrą formę na 5 ostatnich spotkań 4Z, 1R, 0P bilans 7:1. Ja wiem, że Everton o nic nie gra, ale wydaje mi się, że będą oni chcieli się postawić Kanonierom i tak sobie myślę co w związku z tym zagrać no i stawiam na stałe fragmenty gry co trzeba przyznać, że w tym sezonie są one mocną stroną Arsenalu. Nie jestem do końca pewien, ale w tym sezonie drużyna Mikela Artety ma najwięcej bramek zdobytych właśnie z rzutów rożnych w Premier League, więc ja ten mecz widzę tak - Arsenal narzuca swój ofensywny styl gry często grając skrzydłami i myślę, że do przerwy Kanonierzy nabiją 4-5 rzutów rożnych i tylko gorzej może być jak zdobędą oni 2 szybkie gole, ale coś mi mówi, że Everton przez te 20-30 minut zdoła zamurować bramkę i wtedy Arsenal tych rzutów rożnych nabije ponad 3.
 
Pablito91 585,6K

Pablito91

Użytkownik
Chelsea Bournemouth powyżej 22.5 fauli @1.90 fuksiarz no niestety zagrali czysto na koniec sezonu

Koniec sezonu na wyspach Brytyjskich. Dziś wszystkie oczy będą skierowane na City, które prawdopodobnie zdobędzie kolejne mistrzostwo. Ja jednak biorę pod lupę inny mecz. Chelsea podejmie ekipę Bournemouth. Chelsea świetna druga połówka sezonu, gdzie praktycznie od 15 spotkań są na podium ustępując tylko City i Arsenalowi, czyli dwiema najlepszymi ekipami. Idę w tym meczu w faule, bowiem szczególnie ekipa Bournemouth nie zawodzi mnie w tym sezonie. Kilkukrotnie grałem ich faule i zawsze Typ wchodził. Nie wiem ile, ale conajmniej te 15 albo i więcej spotkań z rzędu pokrywają wynik dwucyfrowy przewinien. Chelsea również swoje dołoży, gdyż na pewno będą chcieli kolejny mecz wygrać. W pierwszym meczu były aż 34 faule z czego 20 Chelsea. Te 23 mam nadzieję, że dzisiaj ujrzymy.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 152K

chosen70

Użytkownik
Brentford - Newcastle
over 3.5 kartek @2.55 Etoto
over 4.5 kartek @4.30 Etoto

Ostatnia kolejka Premier League, przed którą Newcastle nadal ma szansę na zajęcie miejsca premiowanego grą w przyszłym sezonie w europejskich pucharach, a strata do Chelsea wynosi trzy punkty. W pierwszym meczu Brentford z Newcastle we wrześniu zostało pokazanych aż 8 żółtych kartoników. Newcastle ze względu na nerwową końcówkę sezonu zaostrzyło grę w ostatnim czasie, w dwóch poprzednich meczach oglądali po 3 żółte kartki, z kolei Brentford z reguły w obecnym sezonie ogląda dużo żółtych kartek. Mają na koncie ich 85, co jest siódmym najwyższym wynikiem spośród wszystkich drużyn Premier League. Arbitrem spotkania Simon Hooper ze średnią 4.29 pokazanych kartek na mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1563
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom