>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 promocje: zakład bez ryzyka 100zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny 300zł

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocje w Tobet:



Trzy wspaniałe oferty dla nowych użytkowników Tobet.com:
- zakład bez ryzyka do 100PLN
- bonus powitalny 300% do 15PLN
- bonus rejestracyjny 100% do 300PLN
Zarejestruj się w Tobet! &gt; promocyjnego linku &lt;
Zakładając teraz konto w naszym serwisie, nie tylko uzyskasz dostęp do wielkiego świata rozrywki, ale dostaniesz dodatkowo atrakcyjny prezent na dobry początek!
Wszyscy nowi użytkownicy Tobet mogą wybrać jedną z trzech poniższych ofert:

1. zakład bez ryzyka do 100 PLN (użyj kodu: tobetfreebet);
2. bonus powitalny 300% do 15 PLN (użyj kodu: tobetwita);
3. bonus rejestracyjny 100% do 300 PLN (użyj kodu: bonus300).

Zarejestruj się i odbierz swój bonusu
Jeśli wybierzesz pierwszą ofertę, Twój pierwszy zakład postawiony w Tobet będzie zupełnie bezpieczny: w przypadku przegranej zwrócimy Ci stawkę, do kwoty 100 PLN! Bonus powitalny i bonus rejestracyjny to premie gotówkowe w wysokości określonego procentu Twojej pierwszej wpłaty na konto zakładów sportowych. Dzięki temu będziesz na plusie, jeszcze zanim zaczniesz grę!


Nie czekaj, skorzystaj z okazji i załóż konto Tobet. To może być Twoja najlepsza decyzja w tym roku!

Regulamin

Zakład bez ryzyka
* Oferta „Zakład bez ryzyka” obejmuje tylko pierwszy zakład przedmeczowy lub na żywo (LiveBet) postawiony przez danego użytkownika w Tobet.
* Jeżeli użytkownik przegra swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie otrzyma zwrot stawki na swoje konto. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 PLN.
* Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją. Zwrot nie przysługuje, jeśli zakład na wydarzenie objęte promocją nie zostanie przegrany, nawet jeśli przegrany zostanie cały kupon.
* Zwrot musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy po kursie 1,50 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z obywatelstwem polskim.
* Poza niniejszym regulaminem oferta podlega ogólnym zasadom korzystania z serwisu Tobet.

Bonus powitalny
* Maksymalna kwota bonusu 300% wpłaty wynosi 15 PLN.
* Bonus 300% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
* Bonus powitalny 300% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej cztery (4) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Bonus powitalny 300% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
* Tobet zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej oferty w dowolnej chwili
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.

Bonus rejestracyjny
* Maksymalna kwota bonusu rejestracyjnego 100% wynosi 300 PLN.
* Bonus rejestracyjny 100% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
* Bonus rejestracyjny 100% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Bonus rejestracyjny 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
* Tobet zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej oferty w dowolnej chwili
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Witam, przenosze sie z Betclick do Tobet i chce skorzystac z bonusu zakład bez ryzyka.
Mogłby ktos &quot;obcykany&quot; wytłumaczyc mi tak po ludzku czy jak postawie sobie trebelka po AKO wyzszym niz 1,80 to zastanie to zakwalifikowane i czy jak wygram to bede musial spełniac jakies dodatkowe warunki obrotu wygranym kapitałem?
I jeszcze (choc wiem ze nudze) gdzie dokładnie wpisac KOD PROMOCJI?
Doświadczenie nauczyło mnie zawsze sie dobytac bo w swojej &quot;karierze&quot; straciłem przez glupote ponad 500zl ;/
z gory dziekuje i pozdrawiam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
post wyżej masz, że mogą być kombinacyjne ;)
co do drugiego pytania musi Ci ktoś inny odpowiedzieć, ja tam nie urzęduje
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
marqs3lby ma rację, ale dzisiaj i tak raczej bonusu nikt nie dostanie, bo mają jakieś problemy techniczne i wywala, że kod jest błędny :/
 
kontuzje 0

kontuzje

Użytkownik
nie, to akurat bez zmian, na stronie jest taka informacja:

Wszyscy nowi użytkownicy Tobet mogą wybrać jedną z trzech poniższych ofert:
1. zakład bez ryzyka do 100 PLN (użyj kodu: tobetfreebet);
2. bonus powitalny 300% do 15 PLN (użyj kodu: tobetwita);
3. bonus rejestracyjny 50% do 150PLN (użyj kodu: bonus150).

pytam wiec czy czasem nie ma innego kodu aktywnego dla bonusu 100% do 300zł
 
S 0

synth

Użytkownik
Wplacilem sobie 15 PLN i uzylem kodu &quot;tobetwita&quot; i dostalem kolejne 15 PLN . Co to za 300 % ? Chyba , ze czegos nie rozumiem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przy 300% to chyba się tyczy wpłaty maximum 5zł. Można dostać 5zł za darmo (1-szy bonus), a jak się wpłaci 5zł to dodają 15zł. Także dostałeś maximum z tego bonusa czyli 15zł.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
czy mogę na konto w Tobet wpłacić pieniądze z konta w mBank poprzez przelewy24 (gdzieś czytałem ze w tobet nie można wpłacać pieniędzy poprzez przelewy24)
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
rozumiem, że bonus 100% do 300 zł już nie działa? dziś dość przypadkowo zobaczyłem taką informacje na livesports, co mnie ucieszyło ???? zamiast niego jest ten 50% do 150 zł, tak?
 
Do góry Bottom