>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [24.10 - 25.10.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Sevilla - Arsenal
X2 & under 3.5
@1.73
Fuksiarz
Arsenal po wpadce we Francji nie będzie chciał pozwolić sobie na kolejną wpadkę jeśli chce dość spokojnie zająć pierwsze miejsce w grupie. W lidze Arsenal radzi sobie całkiem dobrze i ostatnio pokonał Manchester City, czym pokazał, że mecz z Lens powinien być wypadkiem przy pracy. Sevilla od początku sezonu nie przekonuje w lidze i zajmuje dopiero 14. miejsce, a jeszcze nie tak dawno temu byli w strefie spadkowej. Dodatkowo w LM grali na dwóch teoretycznie najsłabszych rywali w grupie i nie byli w stanie wygrać spotkania. Wydaje mi się, że teraz również będzie im ciężko, dlatego stawiam na X2, bo wg mnie Arsenal jest w lepszej formie. Do tego dorzucam under 3.5, bo oba zespoły grają prestiżowe mecze w swoich ligach w weekend i wg mnie wymiany ciosów we wtorek nie zobaczymy (Chelsea vs Arsenal, Sevilla vs Real Madryt).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2533
versa 397,5K

versa

Typer
Galatasaray - Bayern Monachium
Galatasaray lub remis
Fortuna @2.83 (LM)


Myślę, że jedynie turecka drużyna Galatasaray jest w stanie urwać punkty potężnemu Bayernowi Monachium w meczu przed własną publicznością, obie drużyny spisują się rewelacyjnie, Galatasaray w oficjalnych meczach o coś jest niepokonany od 25 spotkań u siebie, natomiast Bayern Monachium w 7 ostatnich meczach Bundesligi lub Ligi mistrzów na wyjeździe, warto jednak zwrócić uwage, jeśli już miałbym znaleźć jakiś minus na niekorzyść Bayernu to fakt, że w 4 z tych 7 meczy Bayern wygrywał zaledwie jedną bramką z niezbyt groźnymi przeciwnikami w tym sezonie jak np ostatnie w tabeli FC Köln, a na trudnym wyjeździe do Lipska zremisowali.
W pewnym stopniu odniesienia moga też być mecze z Manchesterem United obu drużyny, Manchesterem który jest w przeciętnej formie - Galatasaray wygrał na wyjeździe 3:2, a i nie strzelił rzutu karnego, natomiast Bayern Monachium wygrał u siebie zaledwie jedną bramką dając sobie strzelić aż 3 bramki.

PSG - AC Milan
Remis lub AC Milan i powyżej 1.5 goli
Fortuna @2.24


Widzę jak w tym sezonie PSG szybko odpada z Ligi Mistrzów, kto wie może już w fazie grupowej zostanie wyeliminowany i tacy zawodnicy jak Kylian Mbappe zmienia otoczenie na np Real Madryt, jak najbardziej widzę taki scenariusz.
PSG w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów dostało srogo po dupie (4:1) od Newcastle to samo Newcastle, które w meczu z AC Milan nie miało kompletnie nic do powiedzenia i zostali zmuszeni do robienia autobusu we własnym polu karnym, zostali zdominowani kompletnie lecz finalnie Milan nie wykorzystał swojej przewagi i mecz zakończył się bezbramkowym remisem, no właśnie, bezbramkowy remis - to samo przydarzyło się w drugiej potyczce AC Milanu tym razem z Dortmundem i sądzę, że tak razem nie zobaczymy takiego scenariuszu w meczu z PSG, tym razem będą na tyle skuteczni, by załadować tą jedno, jak nie więcej trafień do bramki przeciwnika, PSG też oczywiście ma swoich genialnych piłkarzy w ofensywie, dlatego podpieram swój tym remisem
 
Ostatnia edycja:
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Union Berlin – Napoli

We wtorek na Olympiastadion w Berlinie miejscowy Union podejmie zespół Napoli. Faworytem tego spotkania bez wątpienia jest włoski zespół, który prezentuje się znacznie lepiej od swoich rywali, którzy w ostatnich tygodniach są w bardzo słabej formie. Jednak nie będę typował zwycięzcy w tym starciu, a swoją uwagę skupię na rzutach rożnych, a konkretnie tych wykonywanych przez neapolitańczyków. Jak doskonale wiemy podopieczni Rudiego Garcii w większości meczów nabijają sporo kornerów i tym razem także spodziewam się, że kilkukrotnie wykonają stałe fragmenty z narożnika boiska. Napoli gra bardzo ofensywnie i lubi prowadzić grę skrzydłami, ale to nie dziwi skoro mają tak usposobionych zawodników m.in. w postaci Kvaratskhelii, Politano czy Di Lorenzo. Ponadto w ostatnich meczach Napoli pada sporo rzutów rożnych z ich strony, a prezentuje się to następująco:
  • z Veroną – 8,
  • z Fiorentiną – 6,
  • z Realem Madryt – 9,
  • z Lecce – 7,
  • z Udinese – 8,
  • z Bologną – 5,
  • z Bragą – 10.
Mam nadzieję, że sprawdzą się moje przewidywania i obejrzymy w tym meczu sporo rzutów rożnych, na które szczególnie liczę szczególnie w wykonaniu Napoli. Ostatnie spotkania pokazują, że włoski zespół nie schodzi poniżej 5 kornerów i na to liczę również w starciu z Unionem Berlin.

Napoli - liczba rzutów rożnych powyżej 4,5 @ 1.52 fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Galatasaray - Bayern Monachium
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

To tak, myślałem o rogach w meczu Union- Napoli albo o rogach Benfici ( duże linie w obu przypadkach), ale ostatecznie pójdę sobie w kartki w tym spotkaniu.
Po pierwsze fajny sędzia jeśli chodzi o kartki D. Massa, ten Pan akurat nie waha się nigdy z pokazaniem kartki.
Po drugie uważam że Galatasaray jest w stanie samo wyłapać około 4 kartek. Wspominał już kolega wyżej że u siebie grają bardzo dobrze, do tego dochodzą bardzo fanatyczni kibice. Uważam że gospodarze będą tu grali bardzo, ale to bardzo ostro i na spokojnie wyłapią kilka kartek.
Bayern powinien dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu w moim typie czyli ze 2 kartki . Myślę , że będą chcieli odgryźć się często faulujacym zawodnikom gospodarzy również ostro grając i wyłapią też ze 2-3 kartki.
Generalnie nie zdziwię mnie tu czerwień również . Powinno być ostro i wszystko temu sprzyja.
Nie wspomniałem o sytuacji w grupie. Przy ewentualnym zwycięstwie Bayern w zasadzie na bank wyjdzie z grupy, a dla Galatasaray punkty lub punkt w tym meczu też bardzo pomogą w awansie także jest o co grać.
Po mojemu nie ma opcji że ten over kartek nie siądzie
 
R 704,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Union Berlin - SSC Napoli
Typ: Napoli 0:1
Kurs: 1,95
Bukmacher: superbet
Analiza:
Trzecia runda rozgrywek tegorocznej Ligi Mistrzów w grupie C. Na Olympiastadion w Berlinie Union zmierzy się z SSC Napoli. W tabeli z kompletem punktów prowadzi Real Madryt, natomiast pomiędzy pozostałymi, czyli Bragą i dzisiejszymi przeciwnikami rozegra się walka o drugie miejsce. Napoli po wygranej 2:1 na wyjeździe z Bragą przegrał u siebie 2:3 z Realem, natomiast Union pogrążony w wielkim kryzysie formy przegrał oba mecze w Lidze Mistrzów oraz sześć ostatnich meczów w Bundeslidze. Ostatni sobotni mecz to 0:3 ze Stuttgartem na własnym boisku i spadek w tabeli Bundesligi aż na piętnaste miejsce. Trudno przypuszczać aby jakieś diametralne odrodzenie Berlińczyków nastąpiło akurat na dzisiejszy mecz. Napoli to doświadczona drużyna i z pewnością skorzysta na słabości rywala, co pozwoli umocnić się na drugim miejscu w swojej grupie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2533
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lens - PSV
Typ: PSV wygra lub zremisuje + strzeli powyżej 1.5 gola
@2.60 Superbet

Lens jest delikatnym faworytem bukmacherów tego spotkania, co mówiąc szczerze niespecjalnie do mnie przemawia. Oczywiście ma to uzasadnienie dwóch kwestiach - grają na własnym stadionie, a ponadto są liderem grupy z czterema punktami na koncie. Ja jednak będę upatrywał szans Holendrów na wyjście z grupy, a pierwszym ku temu krokiem powinien być co najmniej remis we Francji. PSV gra na maksa ofensywnie, strzela dużo bramek i de facto - nie licząc wpadki z Arsenalem (bo wysoką porażkę 4:0 traktuję jako wpadkę), to regularnie w każdym meczu strzelają po 2-3 gole. Od 8 sierpnia - poza meczem w Londynie - nie było żadnego spotkania, w którym PSV nie strzeliło by co najmniej dwóch goli. Oczywiście rywale nie byli tak silni jak Lens, ale mimo wszystko to musi znaleźć swoje odbicie w Lidze Mistrzów. Tym bardziej że Lens zajmuje bardzo dalekie miejsce w Ligue 1. Moim zdaniem PSV rozpocznie dziś drogę po awans z grupy a pierwszym krokiem ku temu będzie wygrana bądź remis i minimum dwie bramki zdobyte na francuskiej ziemi.
 
Ostatnia edycja:
R 792,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Braga - Real
Typ powyżej 3,5 kartki
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Mecz dwóch drużyn z południa Europy i kurs na powyżej 3,5 kartki 1,65. Biorę i się o nic nie pytam.
Statystyki meczów Braki w tym sezonie LM: z Unionem 5Ż + CZ, z Napoli 9Ż, w Pucharze Portugalii 3Ż +CZ, w lidze, 3Ż z Rio Ave. Statystyki Realu: z Napoli 4Ż, z Unionem 2Ż, w LaLiga z Sevillą 8Ż, z Ossasuną 4Ż.
Jak dla mnie Real ten mecz lekko odpuści, ze względu na zbliżające się Gran Derbi. Więc Braga może wyczuć szansę na punkty z Królewskimi i przycisnąć, a to może dać podstawy do ostrej wyrównanej gry i kartki się pojawią. Do tego sędzia, który w rozgrywkach międzynarodowych sypie kartkami jak z rękawa Sociedad – Inter – 6Ż, Marsylia – Panathinaikos 8Ż, Roma – Leverkusen 7 Ż.
Można spróbować ostrzej over 4,5 za 2,38 w Betfan.
 
Ostatnia edycja:
H 91K

hasbaart

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Galatasaray - Bayern Monachium
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

To tak, myślałem o rogach w meczu Union- Napoli albo o rogach Benfici ( duże linie w obu przypadkach), ale ostatecznie pójdę sobie w kartki w tym spotkaniu.
Po pierwsze fajny sędzia jeśli chodzi o kartki D. Massa, ten Pan akurat nie waha się nigdy z pokazaniem kartki.
Po drugie uważam że Galatasaray jest w stanie samo wyłapać około 4 kartek. Wspominał już kolega wyżej że u siebie grają bardzo dobrze, do tego dochodzą bardzo fanatyczni kibice. Uważam że gospodarze będą tu grali bardzo, ale to bardzo ostro i na spokojnie wyłapią kilka kartek.
Bayern powinien dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu w moim typie czyli ze 2 kartki . Myślę , że będą chcieli odgryźć się często faulujacym zawodnikom gospodarzy również ostro grając i wyłapią też ze 2-3 kartki.
Generalnie nie zdziwię mnie tu czerwień również . Powinno być ostro i wszystko temu sprzyja.
Nie wspomniałem o sytuacji w grupie. Przy ewentualnym zwycięstwie Bayern w zasadzie na bank wyjdzie z grupy, a dla Galatasaray punkty lub punkt w tym meczu też bardzo pomogą w awansie także jest o co grać.
Po mojemu nie ma opcji że ten over kartek nie siądzie
Massa w LM
2023/24
Szachtar - Porto - 5żk
2022/23
Sevilla - Rangers - 1żk ‼
Marsylia - Sporting - 4żk + Czk✅
Borussia - City - 5żk
Bruggia - Benfica - 3żk
2021/22
Bruggia - Lipsk - 4żk
Ajax - Sporting - 4żk
Lille - Chelsea - 3żk
Na 8 meczy w LM Massa pokazał over 5,5żk wszedl RAZ, pod warunkiem że buk liczy czerwoną kartkę x2. Więc waha się czy się nie waha ale statystycznie nawet jak się nie waha to 6 nie pokazuje za często 😉 Liga Mistrzów jakoś nie do końca widzę że można przełożyć na Serie A nawet jeśli tam sędzia sypie kartkami...
Oczywiście typu nie neguję typu ale jeśli sędzia pokazuje 1żk w Sevilli raczej bym tu na overy uważał.
Poza tym Bayern w 2 dotychczasowych meczach
W Kopenhadze 4żk (1 Bayern)
Z Man Utd 2żk (1 Bayern)
Rozumiem, że patrzysz przez pryzmat Galatasaray, które miało
7żk + czk w Manchesterze (4żk Galata)
7żk + czk z Kopenhaga (2żk Galata)
Ale tak średnio się to spina...
Wydaje mi się, że przy underowym sędzi i underowym Bayernie trochę ciężko to wygląda przynajmniej jeśli chodzi o suche liczby...
Dodatkowo Galata w obu meczach dochodziła przeciwników dopiero wtedy jak tamci dostawali czerwone kartki. Z Kopenhaga do momentu czerwonej kartki przegrywali u siebie 0:2 skonczyli 2:2, a w Manchesterze przed czerwoną dla Casemiro było 2:2, a skonczyło sie wygraną. Jeśli Bayern nie dostanie czerwonej może nie być już tak różowo. Przez to skłaniałbym się ewentualnie do kartek samej Galaty. Ale ja sobie ten mecz odpuszczam... chyba🤔😁
Powodzenia 😉✌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Union Berlin - Napoli
Bukmacher: Superbet
Typ: over 1.5 goli Napoli
Kurs: 1.90


Rywalizacja w grupie C w dalszym ciągu jest otwarta i tak naprawdę każda z ekip może odmienić swój los po ewentualnym zwycięstwie. W najgorszej sytuacji jest w teorii Union Berlin, bo o ile porażka z Realem Madryt mogła być gdzieś wkalkulowana (chociaż bolesna, bo obrona Częstochowy nie pomogła w ugraniu choćby remisu), tak w rywalizacji z Bragą zabrakło jeszcze większej dozy szczęścia, a teraz rywalem jest SSC Napoli, które wygląda w tym sezonie naprawdę nieźle i aspiruje w walce o wyjście z grupy wraz z Realem Madryt. Union Berlin jest w dołku i idealnie obrazują to przegrane mecze, a konkretnie... 8 przegranych meczów z rzędu, w których Union aż 6-krotnie tracił przynajmniej dwa gole. Dwie rywalizacje skończyły się skromnym 0 - 1, ale z Realem mogło się tak naprawdę skończyć i 4 - 0, gdyby Królewscy byli skuteczniejsi. W przypadku Napoli przynajmniej dwa gole wpadają bardzo często i już w tej edycji Ligi Mistrzów goście zdobyli m. in. dwa gole z Bragą w wygranym meczu 2 - 1, ale także z Realem Madryt w przegranym meczu 2 - 3. Tym razem rywal jest nie tylko najsłabszy, ale też będący w kryzysie. Trudno zakładać, że Union traktuje Ligę Mistrzów priorytetowo, szczególnie po pierwszych dwóch meczach. Oczywiście nikt nie odda jutrzejszego meczu walkowerem, ale każdy inny rezultat niż wygrana Napoli i to nie skromna 1 - 0, ale np. 1-3 / 0-2 będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
 
Ostatnia edycja:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle- Dortmund
Typ: Dortmund powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza :

Rogi ostatnio dobrze idą więc spróbuję raz jeszcze.
Sprawdzałem jak to wygląda u Borussi na wyjazdach z rogami i nabijają tak około 6 na mecz więc akurat tyle jest mi potrzeba. W LM mistrzów PSG nabili 7, tu myślę że może być podobnie albo i jeszcze lepiej .
Dortmund jest ostatni w tabeli z zaledwie jednym oczkiem i może strata do rywali nie jest dużo, bo ciasno jest w tej grupie, to jednak uważam że 3 punkty są tu dla nich priorytetem i będą tu dużo atakować, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że to oni mogą prowadzić grę. Newcastle może zagrać nieco cofnięte i czekać po prostu na jakąś kontrę oddając inicjatywę gościom .
Myślę, że to powinno się udać ten mój typ . Jedyne co mogłoby w tym przeszkodzić to szybka bramka niemieckiej ekipy i prowadzenie od pierwszych minut spotkania, ale to jest mało realne bo Newcastle mało bramek traci i na pewno zagra uważnie w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1191
tarki_16 226,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
S. Ramos kartka @4.50 Unibet

W moim odczuciu lekko zawyżony kurs jak na tego zawodnika. Wiemy jaki temperament ma Ramos, potrafi dyskutować z arbitrem jak i brutalnie faulować. Dziś do Sevilli przyjeżdża mocny Arsenal z ofensywnie nastawionymi zawodnikami, który po niespodziewanej porażce z Lens musi szukać 3 pkt w Hiszpanii. Dla porównania na Betfan @3.35 czy Superbet @2.75 na kartkę dla tego zawodnika - myślę, że trzeba spróbować.
 
Emdojot 295,9K

Emdojot

Użytkownik
Celtic vs Atletico

X2 i under 13.5 rożnego @1.51 ForBet

Na dziś wybieram spotkanie Atletico oraz szkockiego Celticu.
Hiszpanie w tym sezonie wystartowali bardzo dobrze, w lidze z jednym zaległym spotkaniem plasuje się na 3 pozycji z strata 3 oczek do Girony i Realu. W LM są na szczycie grupy po remisie z Lazio i wygranej z Feynoordem. W dobrej formie są Griezmann czy Moranta odpowiedzialni za strzelanie goli, ale także jego partnerzy - Saul czy Oblak. W całym sezonie jedynie raz przegrali z Valencia, a maja juz za soba m.in. Derby Madrytu.
Dziś spodziewam się kolejnego dobrego spotkania i inkasacji kolejnych punktów.
Celtic po dwóch porażkach ma małe szanse na awans nawet do LE, no i myślę, że w meczu z najsilniejszym z rywali w grupie kolejny raz będą musieli przełknąć gorycz porażki. W lidze jak co roku jedynym konkurentem beda Rangers i pewnie tam będą skupali swoją uwage po nieudanym starcie w LM.
Jeśli chodzi o rzuty rożne, oba zespoły nie wykonują ich dużo w europejskich rozgrywkach. Celtic w 2 meczach wykonał jedynie 5 sztuk, co nie jest zaskoczeniem, bo nie mogą narzucić rywalom swojego stylu gry. Atleti także nie ma wysokiej średniej. Liczba 14 sztuk jest moim zdaniem nieosiagalna w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle- Dortmund
Typ: Dortmund powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza :
To jest analiza typowo pod konkurs typera ligi mistrzów, wyżej proponowałem linie 5.5
Sprawdzałem jak to wygląda u Borussi na wyjazdach z rogami i nabijają tak około 6 na mecz . W LM mistrzów PSG nabili 7, tu myślę że może być podobnie albo i jeszcze lepiej .
Dortmund jest ostatni w tabeli z zaledwie jednym oczkiem i może strata do rywali nie jest dużo, bo ciasno jest w tej grupie, to jednak uważam że 3 punkty są tu dla nich priorytetem i będą tu dużo atakować, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że to oni mogą prowadzić grę. Newcastle może zagrać nieco cofnięte i czekać po prostu na jakąś kontrę oddając inicjatywę gościom .
Myślę, że to powinno się udać ten mój typ . Jedyne co mogłoby w tym przeszkodzić to szybka bramka niemieckiej ekipy i prowadzenie od pierwszych minut spotkania, ale to jest mało realne bo Newcastle mało bramek traci i na pewno zagra uważnie w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
ziroxxx 808,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Galatasaray - Bayern Monachium,
Galatasaray over 2,5 kartek @ 2.10 Forbet


Analiza:
Turcja to bardzo trudny teren. Mimo, że Bayern jest tutaj faworytem to sądzę, że będą mieli trudno wywieźć 3 pkt z Galatasaray. Gospodarze mają serie kilkunastu spotkań z rzędu bez porażki. Mimo, że w meczach z Bayernem przeciwnicy Bayernu nie łapią mnóstwo kartek i nie popełnią fauli to dziś widzę tutaj karteczki dla gospodarzy. Turcja słynie z agresywnego i czasem brutalnego futbolu, towarzyszy przy tym sporo sprzeczek itd. Galatasaray ma 4 pkt i dziś robiąc punkty mogą sporo zamieszać w grupie. Szczególnie, że to o wyjściu z grupy wskazywano tylko Bayern i Manchester. Sędzią spotkania jest mój ulubieniec czyli D. Massa z Włoch. Jeżeli mecz jest na styku, a przynajmniej jedna z drużyn gra bardzo agresywnie to leci sporo kartek. Nie kalkuluje i jak trzeba to rzuca karteczkami.

Sevilla - Arsenal,
Arsenal over 4,5 RR @ 1.54 Unibet
Saka over 0,5 celne strzały @ 1.75 Unibet
Na Unibet można ułożyć taki dubel @ 2.50


Analiza:
Arsenal po sensacyjnej porażce z Lens potrzebuje punktów. Sevilla to trudny rywal w Europejskich Pucharach. Uważam, że goście będą się musieli sporo namęczyć dlatego uważam, że zrobią minimum 5 RR. Arsenal sporo nabija rogów. Szczególnie jak na skrzydłach widzimy Sake i Martinelliego - są to szybcy i lubiący dryblować zawodnicy. Saka w dodatku jest na ten moment najcenniejszym punktem w ataku. To na nim opiera się gra ofensywna na początku sezonu. Żaden inny ofensywny zawodnik Arsenalu nie ma tyle wykreowanych sytuacji podbramkowych i bramek. W dodatku Saka ma też karne, może nie zawsze, ale myśle że teraz w LM weźmie jako pierwszy.
 
pawelo2893 39,8K

pawelo2893

Użytkownik
Massa w LM
2023/24
Szachtar - Porto - 5żk
2022/23
Sevilla - Rangers - 1żk ‼
Marsylia - Sporting - 4żk + Czk✅
Borussia - City - 5żk
Bruggia - Benfica - 3żk
2021/22
Bruggia - Lipsk - 4żk
Ajax - Sporting - 4żk
Lille - Chelsea - 3żk
Na 8 meczy w LM Massa pokazał over 5,5żk wszedl RAZ, pod warunkiem że buk liczy czerwoną kartkę x2. Więc waha się czy się nie waha ale statystycznie nawet jak się nie waha to 6 nie pokazuje za często 😉 Liga Mistrzów jakoś nie do końca widzę że można przełożyć na Serie A nawet jeśli tam sędzia sypie kartkami...
Oczywiście typu nie neguję typu ale jeśli sędzia pokazuje 1żk w Sevilli raczej bym tu na overy uważał.
Poza tym Bayern w 2 dotychczasowych meczach
W Kopenhadze 4żk (1 Bayern)
Z Man Utd 2żk (1 Bayern)
Rozumiem, że patrzysz przez pryzmat Galatasaray, które miało
7żk + czk w Manchesterze (4żk Galata)
7żk + czk z Kopenhaga (2żk Galata)
Ale tak średnio się to spina...
Wydaje mi się, że przy underowym sędzi i underowym Bayernie trochę ciężko to wygląda przynajmniej jeśli chodzi o suche liczby...
Dodatkowo Galata w obu meczach dochodziła przeciwników dopiero wtedy jak tamci dostawali czerwone kartki. Z Kopenhaga do momentu czerwonej kartki przegrywali u siebie 0:2 skonczyli 2:2, a w Manchesterze przed czerwoną dla Casemiro było 2:2, a skonczyło sie wygraną. Jeśli Bayern nie dostanie czerwonej może nie być już tak różowo. Przez to skłaniałbym się ewentualnie do kartek samej Galaty. Ale ja sobie ten mecz odpuszczam... chyba🤔😁
Powodzenia 😉✌

Ja dziś próbuję trebelka na liczbę ŻÓŁTYCH kartek (na lvbet) over 3,5 w meczach:

Galata - Bayern
Braga - Real
Sevilla - Arsenal

AKO 3.84 (plus promka - liga mistrzów bez podatku) wygląda zacnie w tej kombinacji. Wszyscy trzej gospodarze nie są faworytami, słyną z ostrej gry, a linie przy tym są niziutkie. Wiadomo, że ekipa Olivier, Nyberg, Massa to nie jest najbardziej overowe trio "gwizdaczy", ale jestem dobrej myśli.
 
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:21:00
Spotkanie:ManUtd - Kopenhaga
Typ:1 (Handicap -2,5)
Kurs:3,25
Bukmacher:Fortuna

Jest szansa na powolne wychodzenie z kryzysu Czerwonych Diabłów. Po szalonym meczu McTominaya, który wszedł z Brentford w końcówce meczu i zrobił w pojedynkę z 0-1 -> 2-1 mieliśmy kontynuacje zwycięskiej serii. Widzę szanse, że dzisiaj również będą 3 punkty. To absolutny mus dla United. Brak wygranej to zaprzepaszczenie szans na awans, a przy słabym starcie LM może być głównymi rozgrywkami dla Manchesteru. Jako rywal Kopenhaga, która absolutnie mnie nie przekonuje. Traci punkty w lidze, na tle Rakowa wyglądała bez szału. Wydaje mi się, że przy dobrej dyspozycji Man Utd i nijakiej Kopenhagi może skończyć się tutaj wysokim wynikiem dla gospodarzy. Over bramkowy i handicap jak najbardziej w grze. Ja próbuje handicapu licząc że Diabły wygrają minimum 3 golami. Typuje 4-1.
 
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:21:00
Spotkanie: PSG - Milan
Typ:X
Kurs:3,90
Bukmacher:Fortuna


Typ nieco na czuje, no ale wygląda mi to remisowo. PSG po ucieczce Messiego i Neymara wygląda w tym sezonie słabo jak na możliwości finansowe jakie ma. Nie są liderem w Ligue A, a w LM zaliczyli mocną wpadkę z Newcastle dostając 4-1. Moim zdaniem z takim rywalem jak Milan znowu nie pokażą się dobrze. Jednak, jako że grają u siebie myślę, że remis jest bardziej realny niż porażka. Tym bardziej, że Milan remis urządza. W poprzednich 2 meczach LM Milan właśnie remisował 0-0. Myślę, że mając 3 pkt w tej grupie w 3 meczach i będąc gospodarzem w kolejnych 2 z 3 meczy to będzie dobry punkt wyjścia do awansu. Milan powinien zagrać taktycznie i ten remis powinien być pożądanym dla nich wynikiem. Jak to Włosi- Milan potrafi tak zagrać i typuje że tak się skończy to spotkanie 1-1/2-2.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Union - Napoli
Typ: I połowa Napoli powyzej 3,5 rożnego
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna



Hej, dziś wraca LM, dziś idę w kierunku rożnych, czyli maszynki do ich wykonywania- Napoli. Ostatnio trochę mniej niż zwykle ich nabijali, ale dziś wazny mecz wiec zakladam, ze ruszą od pierwszego gwizdka na Berlin :) Czy sa w stanie zrobic min 4 rożne w pierwszej połowie, mysle ze tak. Napoli w meczu z Realem w I polowie nabilo ich 7! Zrobili to z Realem u siebie, to są w stanie zrobić to na wyjezdzie w meczu z pograzona w kryzysie druzyna z Berlina. Kursy na zwyciestwo Unionu u niektorych bukow spadaja, daje to do myslenia. Czy zatem latwo Napoli wygra ten mecz, nie sadze choc wszystko powinno na to wskazywac. Niemcy to jednak Niemcy, i granie na Napoli to moze byc mina. Potrzebuja dziś 3 punktow, bo ostatni pojedynek to przegrana. Z Braga na wyjezdzie w I polowie 5 roznych. Napoli to druzyna, ktora od pierwszych minut sie napedza, leca ataki skrzydlami, skrzydlowi wchodza w pojedynki 1 na 1, stad tyle roznych. Unionu obrona to dziurawe sito, wiec moga w panicznej obronie ratowac sie przed strata wybijajac na rozne. Strzaly Napoli moze sparowac bramkarz na rożne, skrzydlowi dosrodkowywac do Osimhena. Jest potencjal na rożne juz w pierwszej połowie. Powodzenia
 
H 91K

hasbaart

Typer
Inter - Salzburg
Over 3,5żk - 1,53
Over 4,5żk - 2,05
Over 22,5 fauli - 1,55
Over 23,5 fauli - 1,75

Po 2 kolejkach
Sociedad 4pkt
Inter 4pkt
Salzburg 3pkt
Benfica 0pkt
W oczekiwaniu na przebudzenie i pierwsze punkty Benfici u siebie z Sociedad drużyną Interu gra z Salzburgiem i jest sporym faworytem w tym meczu. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że Austriacy położą się i dadzą im te punkty za free. W dwóch pierwszych meczach wyglądało to tak:
Inter
1:0 Z Benficą - 4żk wszystkie Inter, faule 10-5 (sędzia Makkelie bardzo underowy holender)
1:1 W Sociedad - 7żk (Inter 4żk) faule 14-15 (Sędzia - overowy anglik Oliver )
Salzburg
0:2 Z Sociedad - 6żk (4 Salzburg) faule 11-13 (sędzia Frankowski raz tak raz tak🤦‍♂️)
0:2 W Lizbonie - 7żk (4 Salzburg) faule 9-19 (sedzia Turek Meller ciezko go wyczuć🤷‍♂️)
4 mecze i obie drużyny średnia kartek na mecz 4 więc dzisiaj co? 8żk..??🤔🤣
Ostatnie oficjalne mecze w '94 ale były 2 mecze Towarzyskie
2023 Salzburg - Inter 3:4
2022 Inter - Salzburt 4:0
Towarzyskie wiadomo nie ma co do końca patrzeć na wynik ale jeśli w towarzyskich pada odpowiednio 39 fauli ‼(20-19) + 2 karne i (24 faule (13-11) to może warto jednak na to zwrócić uwagę bo czemu w meczach o taką stawkę miałoby być mniej...
Sędziuje Francuz - Letexier, który jak już wspominałem kilka razy przy okazji Ligue 1 i pucharów jest overowym sędzią (dajacym kartki nawet przy małej ilości fauli) na francuskie warunki. W tym sezonie 5 meczy 4, 5, 7, 4, 5. Ale przenosząc to na puchary europejskie wygląda to tak
2023/24
LM : Atletico - Feyenoord 3:2 - 5żk przy 15 faulach 8:7
Kwal LM: Antwerp - AEK 1:0 - 4żk + CZERWONA Antwerp, faule 11-17
2022/23
LM
Dortmund - Kopenhaga 3:0 - 2żk
Ajax - Napoli 1:6 - 4żk + CZERWONA
Chelsea - Dynamo Z. 2:1 - 4żk
Real - Chelsea 5żk + CZERWONA
LE
Sporting - Midtjylland 1:1 - 5żk
Sevilla - Fenerbahce 2:0 - 3żk
Sporting - Juve 1:1 - 4żk + KARNY
Kwal LE: Shamrock - Ferencvaros 1:0 - 4żk
LK
Fiorentina - Basel 1:2 - 3żk
2021/22
LM
Young Boys - Manchester Utd 2:1 - 3żk + CZERWONA
Chelsea - Malmo 4:0 - 3żk + 2x KARNY
Dortmund - Bestiktas 5:0 - 3żk + CZERWONA + KARNY

Wydaje mi się, że wygląda to całkiem obiecująco. Przemyśle sobie jeszcze czerwoną kartkę i może będę polował na live przy dużej ilości fauli. Przed meczem:
Czerwona kartka - 4,60

Benfica - Sociedad
Dzisiaj trzeba przyznać, że UEFA wyciąga Asa z rękawa i dała teoretycznie underowych sędziów do spotkań o podwyższonym ryzyku. Takim spotkaniem jest na pewno mecz w Lizbonie. Wszem i wobec wiadomo, że Turpin, który sędziuje ten mecz to mega underowy sędzia... bla bla bla... w Ligue1
Ale tak jak overowi sędziowie w swoich ligach nagle stają się underowi w Pucharach to może Turpin jest antysystemowcem i daje więcej 🤔🤣🤣
Popatrzymy
2023/24
LM
Napoli - Real 2:3 - 4żk + KARNY
Kwal LM
Rangers - PSV 2:2 - 5żk
2022/23
Inter - Bayern 2żk
Liverpool - Rangers 2żk + KARNY
Tu od razu komentarz... zarówno Bayern jak i Liverpool są to zdecydowanie underowe zespoły jeśli chodzi o kartki w meczach grupowych.
Atletico - Bayer 2:2 - 5żk + KARNY
1/16 Tottenham - Milan 0:0 - 4żk + CZERWONA
1/4 Bayern - Man City 1:1 - 10żk + 2× KARNY
1/2 Inter - Milan 1:0 - 6żk
LE
Man Utd - Barcelona 2:1 - 6żk + KARNY
2021/22
LM
Valencia - Atalanta 2:2 - 5żk + CZERWONA
Barcelona - Dynamo Kijów 1:0 - 1żk
Milan - Porto 1:1 - 5żk
Porto - Atletico 1:3 - 4żk + 3x CZERWONA + KARNY
1/16 Bayern - Lipsk 7:1 - 0żk +KARNY
1/4 Chelsea - Real 2żk
Finał Liverpool - Real 0:1 - 1żk

Oprócz fazy pucharowej 21/22 nie widzę tu specjalnie underów. Nie ma się co spodziewać że w każdym jednym meczu Turpin będzie dawał po 8 kartek ale w działa to też w drugą stronę nie będzie dawał w każdym 1 kartki.
W kontekście dzisiejszego meczu to ładnie wygląda to, że (oprócz meczu underowego kartkowo Realu) Turpin sporo kartek pokazuje w meczach drużyn z Hiszpanii i Portugalii. No więc obaliliśmy już mit Turpina w pucharach więc możemy przejść do meczu który wydaje się mieć wielki potencjał kartkowy.
Z jednej strony Sociedad, który niespodziewanie z 4 pkt prowadzi w grupie, a z drugiej Benfica z 0pk po dwóch meczach. Benfica w 2 pierwszych meczach 5 i 9 fauli.
5 fauli przegrywając w 1:0 w Interze. Nie widziałem meczu ale chyba trochę im tam brakowalo troche pomyslu na gre bo przy 54% tylko 3 strzały na bramkę. Wychodzi na to że Inter zjadł ich doświadczeniem.
9 fauli I siebie z Salzburgiem ale tu z kolei 4 faule w pierwszej połowie i 1żk i 1 czerwona i 2 karne‼:oops::oops: Dziwne bo Salzburg miał 13 fauli i tylko 1żk 🤔 sędzia Meler z Turcji, który nie jest jakoś specjalnie overowy ale tu się jaja działy z tymi karnymi bo najpierw bramkarz przy rzucie różnym nie trafia w piłkę tylko w głowę przeciwnika a potem obrońca Benfiki w sytuacji sam na sam dotyka piłki ręką po tym jak ta się odbija od poprzeczki i dostaje czerwo 🤣🤣🤣 komiczne. Mimo gry w 10 Benfica miała sporo sytuacji do strzelenia gola ale brakowało trochę szczęścia, do tego na początku drugiej części meczu niefortunna strata na swojej połowie, kontra i dostali druga bramkę.
Dzisiaj tak na prawdę ostatnia szansa na to, żeby jeszcze odegrać jakąś rolę w tej grupie i tylko 3 pkt dają im taka możliwość więc. Z drugiej strony Sociedad który wygrał w Salzburgu i zremisowal u siebie (6żk, 2 Sociedad) I zremisowała u siebie z Interem (6żk, 2żk Sociedad). Wydaje mi się, że wywiezienie punktu z Lizbony byłoby dla nich w tej sytuacji sukcesem ale jeśli Benfica będzie popełniała takie błędy jak z Salzburgiem to mogą zagrać o pełna pulę...

Nie ukrywam, że ja tu dzisiaj widzę kartki I to bardzo prawdopodobne nie tylko jednego koloru... Jak będą złośliwe faule to (nie)underowy Turpin nie będzie miał tu wyjścia...

Dlatego też:

Benfica - Sociedad
Over 4,5żk - 1,65
Over 5,5żk - 2,20
Benfica over 1,5żk - 1,47
Benfica over 2,5żk - 2,30
Sociedad over 2,5żk - 1,70
Czerwona Kartka - 4,00

Podobają mi się dziś również
Union over 2,5żk - 1,85
Niemcy tu bardzo odstają w grupie. I porazek z rzędu w Bundeslidze i LM. Z Braga u siebie 3żk (6żk w meczu). Napoli ma kim postraszyć i wydaje się że w wielu sytuacjach jedynym rozwiązaniem będzie faul. Jeśli uda im się jakoś pierwszym strzelić to tym bardziej przerywanie faulach i kartki.
Sędziuje Bośniak Peljito w pucharach daje sporo kartek. Przykładem jest ostatni mecz Feyenoord - Celtic 3żk + 2x CZERWONA (jedna bezposrednio) + KARNY. W tamtym sezonie
LM 4żk, 5żk
LE 4żk, 4żk, 9żk + cz, 6żk + karny
LK 1żk

Braga
Over 1,5żk - 1,42
Over 2,5żk - 2,20
Nie lubię grać kartek w meczach Realu bo raczej jest underowo szczególnie w meczach grupowych ale tu jest kilka przesłanek za kartkami Bragi
- Sędziuje anglik Michael Oliver który w pucjarach potrafi sypiać żółtymi
- Real z kompletem punktów I przed Gran Derbi i ostatnim lekko skandalicznym remisie z Sevilla może być rzeczywiście do ugryzienia. Pojawiają się jakieś informacje o nie niezadowoleniu zawodników. Braga na pewno może zwietrzyć szansę
- Braga może będzie próbować walczyć o awans z Napoli a na pewno o 3 miejsce z Unionem
- perspektywa ogrania Realu może przy sprzyjającym wyniku sprawić, że będą się mnożyły faule co za tym idzie kartki
- 3żk Z Napoli u siebie, 3żk W Unionie + czerwona poz boiskiem

Over 1,5żk to taki ba prawdę bardzo realny typ po dobrym kursie jak na over 1,5żk I

No i I to nieszczęsne Galatasaray
Pisałem o wątpliwościach co do sędziego tego meczu i underowym Bayernie... ALE..
Z drugiej strony
Galata over 1,5żk - 1,36
Galata over 2,5żk - 2,05
Daje do myślenia

Przemyśle to jeszcze i finalne kupony wrzucę w temacie:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom