>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

22bet.com

S 762

srakaptaka

Użytkownik
ta wszystko



pon., 6 lis, 20:42 (20 godzin temu)
do mnie







The betting company reserves the right to refuse to accept a bet from any individual without giving a reason.
Withdrawal is allowed. Please create withdrawal request for all remaining funds on your gaming account.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Pytanie odnośnie piątkowego bonusu Reload??Bonus obrócone 3× na kwotę 1350.Nagrane ponad 4200.Jak to przerzucić z konta bonusowego na główne, i czy to u nich możliwe??Pewnie będą robić problem
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Pytanie odnośnie piątkowego bonusu Reload??Bonus obrócone 3× na kwotę 1350.Nagrane ponad 4200.Jak to przerzucić z konta bonusowego na główne, i czy to u nich możliwe??Pewnie będą robić problem
Sami przeniosą ci środki na konto główne, ale jak jest napisane w regulaminie nie więcej niż wartość bonusu czyli max. 400 peelenów.
PS.
Ja dodam, że w moim pierwszym podejściu też ugrałem coś koło 6k, no ale to nie ważne ponieważ i tak można wygrać tylko kwotę bonusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
psychol32 445,9K

psychol32

Użytkownik
Coraz więcej buków ma taki zapis, ja niedawno w jednej firmie ugrałem kilkadziesiąt koła a tylko 4 k przenieśli na konto główne
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Coraz więcej buków ma taki zapis, ja niedawno w jednej firmie ugrałem kilkadziesiąt koła a tylko 4 k przenieśli na konto główne
Brawo ty, swoją drogą no to niezłymi stawkami już operujesz (y)
Szkoda, że tak buki mydlą oczy tymi bonusami, no ale dobre i to. Zakładając że co tydzień mógłbyś zgarnąć na "reload" bonusie takie 4k, no to całkiem niezły miesiąc by się zrobił.
Na bet 22bet można tak właśnie w miesiąc mieć dodatkowe 1,6k wypłaty.
 
psychol32 445,9K

psychol32

Użytkownik
Akurat to była gra na ryzyku. Na początku coś siadło a potem było ryzykowne granie bo i tak wiedziałem że maks 4k dostanę a obrócić potrzebowałem 40k. Trzy dni mi to zajęło.

To było w vulkanie. Oni co chwila rzucają takie bonusy. Ja z reguły nie korzystam. Raz wziąłem żeby zobaczyć ile zajmie mi obrót 40k.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Tak jak pisaliście wcześniej. Zaje.....li wszystko i tylko 450 zł bonusowego dali.Po UJ to grać. Obracasz,męczysz się i na koniec i tak Cię wydymają.Pieprzyc te ich bonusy.
 
maarcin14 812,3K

maarcin14

Użytkownik
pojawiła mi się opcja wpłaty przez blik, ktoś korzystał ? czy działa ? jak wtedy z wypłatą ? dzięki i miłego weekendu
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
W jaki sposób polecacie stamtąd wypłacić hajs mając z portfeli tylko Skrill?? Zalogowałem się teraz i została mi jakaś stówka z hakiem z dawien dawna. Jaki portfel polecacie założyć żeby od razu przeszło i żebym potem mógł przelać na jakiegoś buka typu superbet, bądź choćby Unibet? 🙂
Post automatycznie złączony:

pojawiła mi się opcja wpłaty przez blik, ktoś korzystał ? czy działa ? jak wtedy z wypłatą ? dzięki i miłego weekendu
Też byłbym ciekaw przy okazji 🙂
 
Do góry Bottom