>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 konta jeden komputer....

A 0

arczibalt

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie i chodzi mi tu o 3 konkretne pokeromy
pokerstars
888sport
winamax
na kazdej z wymienionych firm mam juz zalozone swoje konto z mojego komputera z ktorego na codzien korzystam. Na pokerstarcie od kilku lat na pozostalych od niedawna.
I teraz chcialbym zalozyc tez konto bratu w kazdej z tych firm. Oczywista sprawa ze zrobie to z innego komputera no bo wiadomo ze musi byc inne IP.
I teraz moje pytanie
Czy jak juz pozkladam bratu te konta z innego kompa i zrobi sobie tam depozyty tez z tego innego kompa to czy pozniej bedzie jakis problem jak bedziemy korzystac z tego samego kompa? Oczywiscie nie rownoczesnie...
On np pogra sobie z rana gdy ja jestem w pracy a ja przychodząc wieczorkiem z pracy chcialbym odpalic sobie jakiegos turka.
Czy to bedzie jakis problem z tym? Odrazu uprzedze niektorych ze o zadne oszustwo tu nie chodzi. Poprostu nie mamy dwoch komputerow a nie chce tez zeby brat gral na moich kontach
Poprosze o odp z krotkim uzasadnieniem
 
D 16

dziwak77

Użytkownik
na pokerstars na bank możesz mieć dwa konta tz ty i powiedzmy brat ale wszystkie dokumenty i inne konta ja tak mam z żona od 5 lat jest jedno IP i żadnych problemów
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ogólnie to nie ma ograniczenia co do ilosci posiadanych kont z jednego adresu ip w żadnym pookeroomie, oczywiscie można mieć tylko jedno konto na jedne dane osobowe. Ale jeżeli tak jak w twoim przypadku masz konto ty i brat z jednego ip to nie możecie razem korzystać z bonusów, ewentualnie jeżeli będą mieli jakieś wątpliwosci to poproszą o weryfikacje. Ip nie jest przeszkodą w zakładaniu kont przez kilka różnych osób, jest jedynie przeszkodą przy korzystaniu z bonusów bo wszystkie bonusy ograniczają się do jednego IP/gospodarstwa domowego.
 
Do góry Bottom