>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 Kolejka Jupiler Pro League / Superpuchar Holandii

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przed nami 2 Kolejka w Belgii, Czy Anderlecht wygra swoje spotkanie ? Jak spisze się Waregem po świetnym rozpoczęciu sezonu.

Kursy zapożyczone z Forbet.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:
Przed nami również Superpuchar Holandii w którym Feyenoord zmierzy się z Vitesse.


Kursy zapożyczone z Forbet
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!: :!: :!:​
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Standard-Genk 1DNB @1.48
7 ostatnich meczow gospodarzy z druzyna z Genk konczylo sie ich wygrana,Standard wzmocnil obrone, Pocognoli na lewej flance i w bramce Ochoa,Genk nie bedzie mial tak latwo aby odrobic straty jak w meczu z Waasland gram DNB bo to poczatek sezonu i dobra passa kiedys sie konczy Genk bez Pozuelo i Koteles

Zulte-St Truiden [email protected]
O druzynie gospodarzy pisalem juz w zeszlym tygodniu ,podoba mi sie jak graja z kontry ,druzyna St Truiden zdobyla ostatnio 3 punkty w meczu z Gent ,ale pilkarze z Gandawy raczej mieli w glowach czwartkowy mecz w EL

Waasland-Mechelen [email protected]
Kurs na gospodarzy bardzo ciekawy ,w meczu z Genk zrobili naprawde dobre wrazenie, na 10 meczow u siebie tylko raz wygrali z druzyna z Mechelen ,ale mysle ze sa w gazie ,Mechelen to typowy sredniak

Club Brugge-Eupen 1 HA-1,5 @1.50
Do Brugii przyjezdza najslabsza druzyna JPL ,Eupen to bardzo mloda druzyna w meczu z Zulte na srodku obrony zagral osiemnastolatek,bardzo duzo bledow w obronie sporo jeszcze pracy przed nimi ,doskonala okazja dla pilkarzy Blauw en Zwart aby poprawic sobie nastroje po odpadnieciu w kwalach do LM, dwubramkowa przewaga to minimum w niedzielnym meczu

wszystkie kursy Totolotek
AKO 9.59, stawka 2j⛔
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia
Godz: 18:00
Spotkanie Anderlecht-Oostende
Typ: 1 /1
Kurs 1.94
Buk Fortuna
Analiza: Druga kolejka Belgijskiej ekstraklasy piłkarskiej, Anderlecht na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Oostende. Goście w pierwszym spotkaniu przegrali z zespołem Mouscron 0;1 na własnym stadionie, goście natomiast zaledwie podzielili się punktami z zespołem Antwerpi. W tym meczu gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie radzą sobie dobrze i rzadko tracą punkty , goście natomiast na wyjazdach radzą sobie słabiej niż na własnym stadionie, gdzie nie potrafią sobie za bardzo organizować gry, dlatego w spotkaniu z Anderlechtem będą grali z kontry. Anderlecht powinien od samego początku prowadzić grę i szybko strzelić bramkę, bowiem Oostende jest zespołem który na wyjazdach traci sporo bramek . Ogólnie obie ekipy grały ze sobą na stadionie Anderlechtu 8 razy. Anderlecht wygrywał 5 razy, raz przegral i padły 2 podziały punktów. Stawiam w tym spotkaniu na wygraną Anderlechtu 3:1 po 90 minutach rywalizacji, myślę że goście strzelą tutaj bramkę, jak to miało miejsce w poprzednich kilku sezonach.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia
Godz: 18:00
Spotkanie Anderlecht-Oostende
Typ: 1 /1
Kurs 1.94
Buk Fortuna
Analiza: Druga kolejka Belgijskiej ekstraklasy piłkarskiej, Anderlecht na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Oostende. Goście w pierwszym spotkaniu przegrali z zespołem Mouscron 0;1 na własnym stadionie, goście natomiast zaledwie podzielili się punktami z zespołem Antwerpi. W tym meczu gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie radzą sobie dobrze i rzadko tracą punkty , goście natomiast na wyjazdach radzą sobie słabiej niż na własnym stadionie, gdzie nie potrafią sobie za bardzo organizować gry, dlatego w spotkaniu z Anderlechtem będą grali z kontry. Anderlecht powinien od samego początku prowadzić grę i szybko strzelić bramkę, bowiem Oostende jest zespołem który na wyjazdach traci sporo bramek . Ogólnie obie ekipy grały ze sobą na stadionie Anderlechtu 8 razy. Anderlecht wygrywał 5 razy, raz przegral i padły 2 podziały punktów. Stawiam w tym spotkaniu na wygraną Anderlechtu 3:1 po 90 minutach rywalizacji, myślę że goście strzelą tutaj bramkę, jak to miało miejsce w poprzednich kilku sezonach.
1/1 to bardzo odwazny typ ,Anderlecht w pierwszej polowie nie zachwycal,w Anwerpii odpalili w drugiej polowie i tak samo bylo w meczu o superpuchar z Zulte,Teodorczyk slabo wyglada gubi pilke w dryblingu,czesto szuka okazji na mus do strzelenia gola,Oostende to nie jest juz druzyna do bicia
 
M 27

milt

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia
Godz: 18:00
Spotkanie Anderlecht-Oostende
Typ: 1 /1
Kurs 1.94
Buk Fortuna
Analiza: Druga kolejka Belgijskiej ekstraklasy piłkarskiej, Anderlecht na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Oostende. Goście w pierwszym spotkaniu przegrali z zespołem Mouscron 0;1 na własnym stadionie, goście natomiast zaledwie podzielili się punktami z zespołem Antwerpi. W tym meczu gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie radzą sobie dobrze i rzadko tracą punkty , goście natomiast na wyjazdach radzą sobie słabiej niż na własnym stadionie, gdzie nie potrafią sobie za bardzo organizować gry, dlatego w spotkaniu z Anderlechtem będą grali z kontry. Anderlecht powinien od samego początku prowadzić grę i szybko strzelić bramkę, bowiem Oostende jest zespołem który na wyjazdach traci sporo bramek . Ogólnie obie ekipy grały ze sobą na stadionie Anderlechtu 8 razy. Anderlecht wygrywał 5 razy, raz przegral i padły 2 podziały punktów. Stawiam w tym spotkaniu na wygraną Anderlechtu 3:1 po 90 minutach rywalizacji, myślę że goście strzelą tutaj bramkę, jak to miało miejsce w poprzednich kilku sezonach.
Dla ścisłości to Oostende w zeszłym sezonie była drużyną która na wyjazdach traciła niewiele bramek. W sezonie zasadniczym mniej bramek na wyjazdach od nich straciły tylko trzy ekipy. Świetnie rozpoczęli poprzedni sezon i do stycznia zajmowali 4 pozycję. Tak jak kolega black horse napisał Oostende to nie są ogórki, ich miejsce w czołówce nie było wcale sensacją bo mieli naprawdę silny skład. Mierzyli się na początku sezonu z Anderlechtem na wyjeździe i był remis 1:1. Ich gra posypała się w końcówce sezonu gdzie w grupie mistrzowskiej gdzie dostali po trzy bramki na trzech wyjazdach. Tyle w tym temacie bo teraz jest nowy sezon.
Wiadomo że po tak dobrej grze w poprzednim sezonie odchodzą zawodnicy z tak biednych klubów. Odszedł najlepszy strzelec Dimata do Wolfsburga, obrońca Marusic do Lazio i Godeau kolejny obrońca. W klubie został Musona który strzelił w zeszłym sezonie 10 goli, i pozostali ważni zawodnicy z pomocy, obrony i bramkarz. Rozkupienia połowy składu nie było więc nadal powinni być groźni.
Anderlecht wiadomo jest faworytem tak jak był w zeszłej kolejce z Antwerpią po kursie 1.6. Teraz na win Anderlechtu buki dają 1.4- kompletnie nieopłacalny zresztą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom