>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2-błędowy system bukmacherski na 7 zdarzeń

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przedstawiam rozpis systemu do ewentualnego wykorzystania go w sportowych zakładach bukmacherskich:
SYSTEM na 7 zdarzeń , w rozpisie na 7 zakładów po 3 mecze na kuponie:
a/ 1-2-7
b/ 1-3-4
c/ 1-5-6
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
Jest to system 2-błędowy , ponieważ gwarantuje nam wygraną przy popełnionych 2 błędach w typowanych zdarzeniach , czyli gdy trafimy 5z7 meczy to na 100% mamy wtedy wygraną i to nawet w postaci nie jednego a 2 kuponów.
Oczywiście sama wysokość wygranej zawsze zależy od zastosowanych kursów i dlatego przedstawię teraz porównanie , czyli symulację wygranych przy takim samym trafieniu w grze na single jak i w tej w/w metodzie , czyli zakładamy identyczne trafienia 5z7 zdarzeń , dając sobie luz popełnienia 2 błędów w typowaniu 7 zdarzeń:
Gra na zdarzenia singlowe z identycznymi kursami po 1.80
Trafiając ( gra w necie bez podatku ) 5z7 zdarzeń wygramy 5x1.8=9 jednostek przy koszcie gry 7 jednostek , więc nasz zysk to 2 jednostki czyli 28.58% od kosztu gry wynoszącego 7 jednostek.
Grając zaś tym system przy trafieniu 5z7 zdarzeń , mamy wygrane 2 kupony , czyli ich ako wobec kursów po 1.8 to 1.8x1.8x1.8=5.84 jednostki x 2 kupony=11.68 jednostki , a więc zysk netto to 11.68-7=4.68 jednostki , a to jest 66.86% od kosztu gry wynoszącego 7 jednostek.
Zaznaczam , że to powyższe porównanie liczone jest dla porównania zysku przy grze 2 technikami gry ( single i system ) przy trafieniu 5z7 zdarzeń z kursami po 1.8 i grze w necie bez 10% podatku obrotowego.
.........................................................................................................................
UWAGA:
Trafienie tylko 4z7 zdarzeń zmienia sytuację i daje 4x1.8=7,2j. a w systemie mamy wtedy choć bardzo wysoką , ale SZANSĘ na poziomie 80% na wygranie 1 kuponu z ako 1.8x1.8x1.8=5.84 jednostki.
Tak więc jak zawsze , wybór metody gry musi być oparty o naszą własną ocenę i przekonanie , co do wysokiej trafności naszych typów , tu pozwalające oczekiwać trafienia 5z7 zdarzeń...
P.s: wg mnie ten system dość dobrze nadaje się do grania długoterminowego , czyli do wyboru z oferty bukmachera zdarzeń z kilku najbliższych dni , bo wtedy mamy
( śledząc rozwój sytuacji w naszych kuponach po już zakończonych danego dnia meczach ) możliwość dokonywania ewentualnych kontr.
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W nawiązaniu do przedstawionego rozpisu na 7 zakładów , gdzie przy trafieniu 5z7 zdarzeń mamy gwarancję wygrania 2 kuponów , czyli 2x&quot;3&quot; - to dlatego przedstawiłem właśnie taka jego wersję , ponieważ rozpis z 7 meczy z gwarancją wygrania 1 kuponu ma 5 zakładów:

01 02 04
01 03 05
01 06 07
02 03 07
04 05 06

tak więc dodając tylko 2 zakłady , czyli w rozpisie na 7 kuponów (tak jak w początkowym wpisie ) mamy tę gwarancję bardzo podniesioną a uzyskaną tanim kosztem poprzez dołożenie 2 zakładów.
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ace&gt;&gt;&gt; przecież przedstawiłem w pierwszym wpisie porównanie efektu gry na single i tym systemem....tak więc skoro pytasz , to moja odpowiedź tam zawarta jest taka , że dla skuteczności trafień 5z7 przy grze na 7 zdarzeń po 1.8 nie jest lepiej!
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
edi ale grajac 7 singli u baru bulow bedziesz mial wyzsze kursy.
U jednego buka zeby zagrac systemem jestes,,skazany,, na oferowane kursy.
A powiedz edi jakim Ty grasz systemem?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wielkizordon&gt;&gt;&gt; nie mogę się z Tobą zgodzić!
Napisałem przecież , że:
&quot;wg mnie ten system dość dobrze nadaje się do grania długoterminowego , czyli do wyboru z oferty bukmachera zdarzeń z kilku najbliższych dni , bo wtedy mamy
( śledząc rozwój sytuacji w naszych kuponach po już zakończonych danego dnia meczach ) możliwość dokonywania ewentualnych kontr&quot;.
A zatem NIC nie stoi na przeszkodzie , aby grać tym systemem , ale jednocześnie i singlami u wielu buków!!!!
A jak to zrobić?
PROSTO , bo zapewne pamiętasz ze szkolnej edukacji matematyki , zasadę rozdzielności mnożenia względem dodawania?
Tak więc obojętnym dla wyniku jest , czy te 7 zdarzeń z kursami
( dla przykładu ) po 1.8 zagrasz od razu czy też na raty , bo ako takiego kuponu po 3 z nich granych od razu to 1.8x1.8x1.8=5.84 a ako z grania na raty wychodząc od stawki 1j. dla każdego z 7 zdarzeń rozciągniętych w czasie to:
a/ 1.8x1=1.8
b/ 1.8x1.8=3.24
c/ 3.24x1.8=5.84
Czyli ako na wygranych kuponach będzie ZAWSZE identyczne bo 5.84.
W praktyce dla tego zakładanego trafienia 5z7 zdarzeń postępujemy tak , że znając rozpis systemu na 7 kuponów po 3 zdarzenia na każdym:
a/ 1-2-7
b/ 1-3-4
c/ 1-5-6
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
dzielimy tę naszą kasę na grę , czyli 7 jednostek na 7 i mamy po 1 jednostce za które to możemy albo zagrać każdą linię od a/ do g/ albo też zacząć od gry na zdarzenie numer 1 oddzielnie u buka z najwyższym kursem.
Widzimy , że w tym rozpisie systemu każde zdarzenie występuje 3 razy.
Robimy więc tak , że gramy 3 razy po 1 jednostce na zdarzenie 1 i wydajemy 3z7 jednostek na grę.
Zdarzenie nr 1 nam pada i tym samym wypadają z gry linie rozpisu od a/ do c/ a zostają nam 4 jednostki na grę i 4 linie rozpisu:
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
Teraz gramy zdarzenie nr 2 i wobec tego , że jest ono już tylko w linii d/ i e/ ( bo linia a/ nam padła wobec przegranej zdarzenia 1 ) to gramy je 2 razy po 1 jednostce.
Załóżmy , że tez nam ono padło i przez to wypadają z gry linie rozpisu:
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
Teraz wyczerpaliśmy już zakładaną i dopuszczalną ilość 2 błędów ( w praktyce mogą to być oczywiście o zupełnie innych numerach ) i pozostało nam w grze 5 typów od 3 do 7:
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
Mamy więc w banku 2 jednostki i zaczynamy naszą grę od typu nr 3 z linii f/ rozpisu systemu , na który to typ stawiamy 1 jednostkę:
1.8x1=1.8 i wygrywamy - a następnie ostatnią jednostkę stawiamy na typ nr 4 z linii g/ rozpisu:1.8x1=1.8 i też wygrywamy.
[UWAGA: można postawić także 2 jednostki na typ nr 3]
Dalszy ruch to gra na typ nr 5 ale już za 1.8 jednostki i mamy 1.8x1.8 ( choć oczywiście zagramy najlepszy inny kurs ) a to nam da 1.8x1.8=3.24.
Kolejny ruch to gra na typ nr 6 za kasę wygraną na typie nr 4 , czyli za 1.8 i ponownie trafiamy uzyskując 1.8x1.8=3.24.
[ UWAGA: możliwe zagranie to także postawienie całej wygranej dotąd kasy z trafionych zdarzeń 3 i 4 na zdarzenie nr 5 a następnie na zdarzenie nr 6]
Pozostał nam w obu tych liniach f/ i g/ typ nr 7 i gramy go stawkując za wygrane na typach 3 i 5 te 3.24 j. oraz 4 i 6 też 3.24 jednostki i mamy:
f/ 3.24 x1.8=5.84
g/ 3.24 x1.8=5.84
Tak więc nieco inną drogą , ale stosując ten sam rozpis posiadający gwarancję wygrania 2 kuponów po 3 zdarzenia przy trafieniu 5z7 zdarzeń - tę wygraną można osiągnąć i to grając u różnych buków na mecze rozciągnięte tak w czasie , aby na siebie nie zachodziły ich wyniki i z wykorzystaniem postulowanego przez Ciebie grania najwyższych kursów.
P.s: zadałeś mi pytanie jakim systemem gram - otóż takim jaki aktualnie uznam za najkorzystniejszy , w zależności od ilości meczy i rodzaju zdarzeń jakie chcę grać.
Najlepsze wyniki przynosi mi metoda &quot;MUSISZ PRZEGRAĆ ABY WYGRAĆ&quot; , którą już tu przedstawiłem i bardzo szeroko , łącznie z praktycznym pokazem gry i zademonstrowaniem wygranej opisałem.
Pzdr.
edi8
 
Do góry Bottom