>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

12.kolejka Jupiler League [24.10-26.10.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
26. kolejka Ligi Belgijskiej

Kursy od: Bah
Zapraszam do kulturalnej dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Oostende-Charleroi
20.30 wtorek
Kursy Bet 365 : 2.2 - 3.39- 3.2
Bez wglebiania sie nawet w sklady(na flashu prosze zerknac oslabienia) mozna sadzic,ze gospodarze, po odpadnieciu z Ligi Europy graja straszny piach.Ostatnio przegrali w ostatnich minutach z St.Truiden, nie widac jakiegos postepu w grze.
Przylatuje mocna ekipa z czuba tabeli takze nie bedzie znowu latwo o punkty.
Goscie na wyjazdach w tym sezonie nie stracili jeszcze punktow, w tym 2 remisy i 3 wygrane, nie licze sparingu gdzie przegrali.
Kursy polecialy juz sporo z 4.0 na 3.2 w strone gosci, wiec mozna probowac solo dwójka, z podporka lub dwudrogowo.
Pozdrawiam i zycze wielu wygranych
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Fortuna Sittard + 1,5 gola⛔
2.30 LVBET

W końcu piątek i moja ulubiona Jupiler League Fortuna Sittard w meczu wyjazdowym zmierzy się z De Graafschap. Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne że to właśnie Fortuna wygra ten mecz! Na jej wygraną płacą 3,75! chłopaki są w niesamowitym gazie, strzelają dużo bramek, dlatego zdecydowałem się na bet, że Fortuna zdobędzie przynajmniej 2 bramki (osobiście pograłem również win Fortuny ) ponieważ uważam ten typ za pewniejszy. Chłopaki lepiej radzą sobie u siebie ale na wyjazdach też potrafią strzelać przekonali się ostatnio o tym Maastricht czy też Telstar, który zgarnął 6 brameczek! Co do De Graafschap to ostatnio sporo remisuje ale myślę że motywacja jaką jest 3 pkt straty do lidera sprawi że jutro to Fortuna wywiezie z tego meczu 3 punty!! Stawiam na jakieś 1-3 może 2-3 dla Sittard!
Pozdrawiam i powodzenia
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
St.Liege - Waasland X @ 3.75 sts ⛔ 3-1
Obie druzyny znajdujące sie nie opodal siebie w tabeli .
Ciekawostką jest to ze St.Liege przy kursie 1.60 teoretycznie ma 63 % na zwycięstwo a w praktyce przy takim kursie wygrywali 45 % spotkań .
Jeśli chodzi o gości z Beveren przy kursie 5.25 szanse na zwyciestwo to 19% a w rzeczywistości wygrywali oni 30% spotkań .
St. Liege potrafia zagrać swietny mecz , ale nie na zero z tyłu , a to będzie ich ujmą w tym meczy bo goście to bardzo bramkostrzelna druzyna .
Ciezko wybrać tutaj druzyne która miałaby jednoznaczne argumenty aby wygrać lub przegrać , dlatego taki typ z mojej strony .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom