>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11. kolejka Eredivisie / 13.kolejka Jupiler League [03.11-05.11.2017]

Status
Zamknięty.
leon21 205

leon21

Użytkownik
Będę pierwszy ;)
Dzisiaj zmierzą się drużyny Sparty Rotterdam i Heerenveen. Goście spotkania po znakomitym początku sezonu, mają passę 5 meczy bez zwycięstwa ( BA ! nawet bez remisu ). 4 ligowe i jeden pucharowy. Patrząc na statystyki obu drużyn, można zauważyć ciekawą rzecz - Heerenveen grają lepiej na wyjazdach. 2-3-5 8:17 Sparta - co daje nam 9 punktów w ligowej tabeli - 15 pozycja. Heerenveen może pochwalić się troszkę lepszymi wynikami 4-2-4 14:20 - 7 pozycja.
Co ciekawe, do lidera - Ajaxu, tracą tylko 3 punkty, dzisiejszym meczem mogą awansować w ogólnym rozliczeniu, głęboko w to wierzę
https://www.efortuna.pl/
Sparta Rotterdam - Heerenveen typ 2 @2.30
Sparta Rotterdam - Heerenveen typ over 2.5 @1.67
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zgodzę się z leon21 ale ja pójdę bezpieczniej, czyli:
Heerenveen lub remis @1.41✅
Heerenveen over 1,5 gola @2.00⛔
Uni

Ja od siebie dodam, że ostatnie porażki które ostatnio odniosła w lidze Duma Fryzji były to porażki z rywalami lepszymi - drużyny, które plasują się wyżej w ligowej tabeli.
Natomiast to co wspomniał kolega, że Heerenveen prezentuje się dobrze na wyjazdach i to jest prawda.
Sparta w poprzednim sezonie ledwo co się utrzymała.
Idę w kierunku drużyny bardziej doświadczonej. Te dwie bramki również nie powinny być problemem, przy kiepskiej defensywie Sparty.
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Długo się zastanawiałem co zagrać aż w końcu padło na Telstar i Go Ahead Eagles. Obydwie drużyny w ostatnim czasie zwyżkowa forma! Telstar mnie zaskakuje!! Ostatnie 4 mecze wygrane, w których strzelili 13 bramek!! Mam nadzieję że dzisiaj podtrzymają formę strzelecką. GAE również po kiepskim początku sezonu zaczął pięknie punktować. W ich meczach również nie brakuje bramek! Myślę że tutaj zobaczymy co najmniej 4 bramki!
Pozdrawiam i powodzenia
Over 3,5 bramki w meczu @ 2,19 lvbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 19:45
Spotkanie: Heracles - FC Groningen
Typ: Heracles
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 11 kolejkę holenderskiej Eredivisie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Polman Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Heracles Almelo a w gości przyjedzie drużyna Football Club Groningen.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 12 punktów co daje 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 15 pozycji w holenderskiej Eredivisie zdobywając 9 oczek w swoich 10 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie.
Heracles w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 12-9 zaś FC Groningen na wyjazdach 4 porażki z bilansem bramkowym 5-10.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze i to na swoim terenie zbierają do tej pory prawie wszystkie swoje ligowe oczka a goście na wyjazdach tragedia nawet zremisować nie potrafili i ogólnie ten sezon jak do tej pory mają bardzo słaby i moim zdaniem zespół Heracles Almelo w pełni wykorzysta swoją szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu.
✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 125

lemrak29

Użytkownik
Ajax - Utrecht
14:30
Gospodarze wygrają obie połowy - Tak
2.48
Unibet
Ajax drugi w tabeli, w wysokiej formie - 4 zwycięstwa z rzędu, najlepsza obrona w lidze (stracili tylko 8 bramek w dziesięciu meczach), w dodatku grają u siebie. Utrecht z kolei to przeciętniacy - 11 pozycja w tabeli, kompletnie bez formy, ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w lidze na inaugurację sezonu w Hadze (3:0). Sądzę, że po takim kursie warto zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom