>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Ja zagrałem sobie

Szlauderbach mniej 7.5 Szymon dzisiaj ciężkie biegi w parze ze Szczepanem więc i on może mu pkt zabierać bo jeździł w Rybniku kurs 1.55 superbet

Buszkewicz wiecej 2.5 kurs 1.57 sts nie jedzie przyjemski więc zadanie łatwiejsze a tkocz wikler nie sa zawodnikami z którymi przegrać musi w biegu juniorkim licze na 2 pkt i w 12 wiklera powinien przywieź za sobą uff na ostanim luku

Jescze dałem bellego mniej 4.5 oraz lyager mniej 9.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 52,9K

a.kondrat

Użytkownik
Matias Nielsen poniżej 5.5 @1.8 STS ⛔ niestety wypadek Musielaka pokrzyżował plany

Pierwsze trzy biegi ma bardzo ciężkie więc liczę że będzie rezerwa za niego w czwartym
W sezonie regularnym pojechał tu 3 pkt
Konkurencja ma dwa punkty niżej linie
Post automatycznie złączony:

Kurtz over 12.5 @1.75 forbet ( wszystkie starty) ✅

Kurtz będzie pierwszym do rezerwy taktycznej więc zapewne pojedzie 7 razy
 
Ostatnia edycja:
maniek81 347,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Curzytek - Krawczyk (-0.5 pkt.) [2] 1.70 forbet
Bezbarwny dzisiaj Krawczyk

Krawczyk w ostatnich dniach dobrze się prezentuje. W serii zasadniczej wykręcił w Zielonej Górze 7 punktów i liczę, że dziś zbliży się do tego wyniku, co pozwoli być lepszym od Curzytka, który jest typowym średniakiem wśród formacji juniorskich.
 
Ostatnia edycja:
A 366,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś na wyjeździe,więc nie było czasu i kiedy,pograłem tylko over Walaska ale nie było czasu napisać niestety ani analizowac
 
A 366,6K

adams235

Znawca - Żużel
Idealne typy do dubli mi się wydaje z innymi dyscyplinami np.koszem😉
K.Buczkowski over 8.5 kurs 1.55 STS
P.Pawlicki over 10.5 kurs 1.57 STS

Niewiem naprawdę skąd takie linie niskie,myślę że Falubaz dziś będzie cisnął do samego końca żeby u siebie juniorów trochę wpuścić....Row bez Kvecha nie ma szans się postawić za bardzo....
 
Ostatnia edycja:
karfus 101,7K

karfus

Użytkownik
Buczkowski under 10.5 | forbet | 1.72 (wszystkie starty)

Ja typuje under Buczka, ostatnie kilka meczów nie wdziałem u niego pewności w jeździe, sporo upadków i niepewna jazda, a od kilku spotkań nie przekroczył bariery 10 punktów, liczę na to, że dziś parę punktów zgubi

edit: No i 3 gleby w meczu...8 oczek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1114
karfus 101,7K

karfus

Użytkownik
Dziś rewanżowe spotkanie finałowe więc trzeba coś pograć:

#1 R Tungate under 9 | betfan | 2.0 (pierwsze 5 biegów)

Typ głównie pod tajemniczą premię, która rzekomo jest zapisana w kontrakcie Rohana, którą klub musiałby mu wypłacić w przypadku przekroczenia 190 punktów w sezonie. Wydaje się, że faktycznie jest coś na rzeczy bo w pierwszym wyjazdowym spotkaniu finałowym został odsunięty od biegów nominowanych mimo tego, że był w czwórce najlepiej punktujących w meczu. Do progu 190 oczek brakuje 12, aczkolwiek liczę, że dzisiaj też w nominowanych nie pojedzie, a jeden start więcej dostaną juniorzy. Nie patrząc przez pryzmat premii, Rohan jeździł u siebie w kratkę, jednakże patrząc na jego ostatnią dyspozycję, chociażby z września, to zdobycze punktowe nie powalają... 6 w Rybniku, 5 w meczu domowym z Ostrowem czy zaledwie 1 oczko na wyjeździe.

#2 Michał Curzytek over 5.5 | 1.75 | betclic (pierwsze 5 biegów)

Wydaje się, że dostanie dzisiaj 4 starty, z juniorami z Rybnika raczej nie powinien mieć większych problemów, w meczu fazy zasadniczej 9+2 w czterech startach, liczę na dzisiejszy dobry występ Curzytka, ostatni w roli młodzieżowca oraz prawdopodobnie ostatni w barwach Falubazu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
maniek81 347,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Curzytek - Borowiak [1] 1.80 betclic

Idę w stronę Michała, który ostatnie tygodnie miał trochę lepsze od kolegi. W zasadzie we wszystkich finałowych zawodach DMPJ punktował lepiej, całkiem przyzwoicie wypadł podczas IMPJ, więc dzisiaj także mu zaufam. Maksym miał udany mecz z Ostrowem, ale tam juniorzy Ostrowa chyba nie dojechali na mecz, co było zaskoczeniem. Poza tym faktem trochę lepiej prezentuje się Michał i to jemu dziś zaufam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1640
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom