>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału: Portugalia - Szwajcaria [06.12.2022, wtorek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
poldeq 1,7K

poldeq

Użytkownik
Jeżeli istnieje reprezentacja po której wiesz czego się spodziewać to jest nią Szwajcaria. Drużyna solidna wygrywająca mecze które wygrać musi , oraz będąca w stanie nawiązać walkę z każdą drużyną na świecie. Mocny mental, przemyślanie zorganizowana gra. Zawodnicy mogą być w różnej formie jednak poziom gry piłkarzy na szczeblu reprezentacji często zbliżony do swoich maksymalnych możliwości. Szwajcarzy są drużyną zgraną, posiadającą liderów w kluczowych formacjach. Według mnie w pojedynku z Portugalią mają prawo myśleć o awansie.
Linia obrony Portugalii jest przeciętna, a w świetnej dyspozycji znajduje się napastnik Helwetów Embolo. Powinni w starciu z tym rywalem stworzyć sobie kilka szans.

Proponuję: Szwajcaria strzeli gola @ 1,67 STS
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ:portugalia i poniżej 3,5gola w meczu
Kurs: 2.49
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Portugalia podobała mi się w ataku w fazie grupowej. 5 goli w pierwszych dwóch meczach w pierwszym składzie. W niesamowitym gazie Bruno Fernandes, który jak utrzyma poziom i Portugalia dojdzie do TOP4 (a ma na to szanse) to może iść na MVP turnieju. Duża ilość sytuacji i xG generowanych przez Portugalię. W ostatnim meczu grając drugim składem to też więcej sytuacji mieli Portugalczycy mimo, że średnio im zależało na wygranej co też pokazał wynik. W obronie mają problemy, ale trener Santos znany z taktycznego podejścia w tej fazie ustawi zespół na tyle z głową, że błędy kolegi będzie asekurował kto inny. Szwajcaria na Portugalie też wyjdzie zachowawczo i nie będzia miała tyle miejsca co w meczu z Serbią, która gry w obronie na tych mistrzostwach nie uznawała (prowadzić 3-1 z Kamerunem i dalej taktyka wszyscy do przodu, nikt nie wraca to dla mnie coś szokującego).
Spodziewam się podobnego przebiegu tego meczu jak Brazylia - Szwajcaria czy Portugalia - Urugwaj. Dłuższy czas 0-0 i badanie się ale ostatecznie Portugalia wygra jakością, któregoś ze swoich liderów. Widzę tutaj wyniki 1-0/2-0/2-1 stąd opcja underowa bramkowa.
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Portugalia under 1,5 1,76 betclic

W tym meczu możemy zobaczyć ''niespodziankę''. Szwajcaria, to bardzo solidny zespół, który w swojej historii meczowej ma dużo pokonanych rywali, którzy na papierze wyglądają na mocniejszych. Decyduje się zagrać na under 1,5 gola Portugalii w meczu, gdyż już z Brazylią widzieliśmy jak Szwajcarzy są solidni w obronie tracąc z nimi tylko jedną bramkę. Portugalia zaś nie robi na mnie wrażenia dlatego uważam, że jeden gol w tym meczu przez nich to będzie max.
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Portugalia - Szwajcaria, REMIS, @3.55 BETCLIC

Bardzo wyrównana para, w której może się wydarzyć absolutnie wszystko. Portugalia to faworyt, ale nie można wykluczyć niespodzianki w postaci awansu Szwajcarów. Helweci od lat utrzymują solidny poziom i stawiają czola wielkim firmom. Myślę że ten mecz będzie bardzo zacięty i underowy. Szwajcaria to mistrzowie strzelania goli z niczego, poza tym są dobrze zdyscyplinowani. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja, w której może rozstrzygnąć dogrywka lub karne.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Jak tak sobie patrse na ten mecz to widze dużoz fauli, dużo żółtych kartek, moze jakieś czerwo🤔 wiem, że te mistrzostwa nie obfitują w kartki ale tu jest pare przesłanek

Typowy mecz walki. Portugalia nie jest tu 100% faworytem i tu wszystko będzie musialo być wywalczone. Ostatnie mecze
Liga Narodów
06.2022
Portugalia - Szwajcaria 4:0 (4 żółte - 1:3)
Szwajcaria- Portugalia 1:0 (4 żółte - 2:2)
2019 play off
Portugalia - Szwajcaria 3:1 (3 żółte - 0:3)

2016/17 el
Portugalia - Szwajcaria 2:0 (3 żółte - 1:2)
Szwajcaria - Portugalia 2:0 (5 żółtych 4:1 + czerwona Szwajcaria)

EURO 2008
Szwajcaria - Portugalia 2:0 (8 żółtych- 4:4)

Sędziuje Cesar Ramos z Meksyku na tych Mistrzostwach sędziowal 2 mecze
Dania - Tunezja 3 żółte
Belgia - Maroko 2 żółte
I coś czuje że pana sędziego ręka już korci zeby pokazać coś wiecej bo średnia ma zacną :
W tym sezonie
31 meczy 145 żółtych i 19‼‼ CZERWONYCH

A że mecz jest podwyższonego ryzyka i jest komu stracić głowę proponuję cos takiego:

OVER 6,5 ŻK
Kurs 5,00

Szwajcaria OVER 3,5 kartki
Kurs 4,00

Czerwona kartka
Kurs 4,00

Co do meczu wydaje mi się, ze dojdzie conajmniej do dogrywki
Dokladny wynik:
0:0 kurs 9,00
1:1 kurs 6,50

Kursy @Superbet
 
'Corek 222,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Portugalia vs Szwajcaria / X2 @ 1,90 bet365

Początkowo miałem odpuścić to spotkanie, ale obok takiego kursu nie przejdę obojętnie. Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przeceniają Portugalczyków.
Portugalia wychodzi z grupy tracąc cztery bramki, grając najzwyczajniej w świecie słabo z Koreą, ktoś może powiedzieć, iż ograli Urugwaj do zera...po prostu mieli więcej szczęścia, słaby tutaj Urugwaj zmarnował takie 100% sytuacje, że głowa mała i oczywiście się zemściło.
Wszyscy pamiętamy spotkanie z Ghaną, które wcale nie musiało zostać wygrane bo w końcówce mieli Portugalczycy gorąco, choć to mało powiedziane. Po prostu mnie tutaj Portugalia nie przekonuje a na przeciw staje od zawsze solidna Szwajcaria, która wcale na dużo nie pozwoliła Brazylii, tracąc przy tym jedną bramkę. 3:2 z Serbią i ktoś może powiedzieć, zacięty mecz...ale kto widział ten wie, że tam spokojnie mogło się skończyć kilkoma bramkami więcej dla Szwajcarów. Mają, więcej jakości w defensywie niż Urugwaj czy Ghana i nie tylko w defensywie. Zbytnio sobie nie wyobrażam, aby Portugalia była w stanie tutaj łatwo wygrać czy nie stracić choć by bramki bo defensywa momentami na prawdę śpi i wykorzystywały to gorsze ekipy, to czemu nie Szwajcaria?
 
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Portugalia - Szwajcaria
1/2 i poniżej 3.5 @1.70 Fortuna


Przeczuwam mecz na jednego gola i ogólnie słabe widowisko piłkarskie. Obie drużyny z dużym respektem do siebie nie będą ryzykować, Szwajcarzy to starzy wyjadacze, podobnie Portugalczycy, tu pierwszy gol zaważy o awansie, stawiam również, że nie będzie remisu, bo to nie ekipy na dogrywki, wszystko rozstrzygnie się w 90 minutach. Osobiście stawiam na Xhakę i spółkę, bo Portugalczycy wyglądają średnio jako drużyna, mam wrażenie, że tę drużynę na mistrzostwach ciągną indywidualności. Dziś rywal mocny, taki z którym nie mierzyli się w grupie i wydaje mi się, że popłyną.
Brak remisu to dla mnie podstawowy typ, do tego dorzucam under bramek i mamy niezłe 1.70, który wydaje mi się stosunkowo pewnym zakładem.
 
B 81,5K

bukibuk

Użytkownik
Portugalia - Szwajcaria

Przed turniejem właściwie spodziewałem się, że Portugalia może zaliczyć wpadkę w fazie grupowej, okazuje się, że dość spokojnie to pograli i wpadki z Koreą bym tutaj nie brał pod uwage jakoś szczególnie. Natomiast Szwajcarzy do mnie nie przemawiają, męki z Kamerunem, gdzie już w pierwszej połowie mogli dostać 2-3 bramki, gdyby zespół z Afryki był skuteczniejszy, potem to co pograli solidnie to tak naprawde z Brazylią, z Serbią wykorzystali to, że Serbowie stwierdzili, że nie będą grać w obronie. Dlatego tutaj jednak pójdę w stronę Portugalii, szczególnie że na ławce dziś ląduje Ronaldo, a jednak jego poziom piłkarski to już nie to co kiedyś i myślę, że to dobra decyzja trenera. Z drugiej strony Portugalia miała swoje problemy w defensywie, straty z Ghaną, brak skuteczności Urugwaju, dlatego widziałbym tutaj też jakiś BTS i pójdę w kierunku wygranej portugalii z BTS, a jak będzie się trzeba na koniec po stronie Szwajcarskiej otworzyć to może też jakieś handi.

Portugalia - 1,5 @3,75
Portugalia i BTS @4,35

Oba kursy na tyle wysokie, że tutaj warto popróbować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
M 156,4K

mexes200

Użytkownik
20:00 Portugalia : Szwajcaria
Typ: Szwajcaria powyżej 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.61
Go+Bet
Narazie turniej, a napewno mecze 1/8 zawodzą pod względem kartek.. sędziowie nie chcą lub nie mogą karać zawodników.. mam nadzieję że się mylę i to że nie pokazują kartek to tylko i wyłącznie przez czysta grę zawodników ;). Mimo wszystko idę dziś w min. dwie kartki żółte Szwajcarii.. złapali oni 4 żółte z Serbią, jedna z Brazylia oraz dwie z Kamerunem. Sędzia spotkania Ramos z Meksyku 3 żółte kartki Dania Tunezja i dwie w starciu Belgia Maroko spotkania prowadzone przez niego na Mundialu. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Portugalia - Szwajcaria

Ciężko rozgryźć ten mecz, tym bardziej teraz po posadzeniu CR7 na ławce. Z jednej strony to może być ciekawy i dobry ruch, z drugiej strzał w stopę i w przypadku odpadnięcia wielka krytyka. Portugalia pokazała dobrą piłkę w pierwszych dwóch meczach, w ostatnim grupowym było już kiepsko ale wiadomo awans był pewny już. Teraz wracają do składu najlepsi i co jak co szczególnie w meczu z Urugwajem wyglądało to bardzo dobrze. Szwajcaria, bardzo nieprzewidywalna ekipa, chociaż jednego można być pewnym czyli walki. Dobre mecze w fazie grupowej, tzn. w ataku nie było oszałamiająco, strzelili 3 bramki, w tym dwie z Serbią ale tych sytuacji nie było nadzwyczaj dużo. Nie da się ukryć, że dobrze trzymają się przy piłce, solidna obrona ale grały obie ekipy pół roku temu w Lidze Narodów. W odstępie tygodnia najpierw Portugalia u siebie 4:0 wygrywa, a na wyjeździe przegrywa 1:0 grając jednak innym atakiem przede wszystkim. Jednak jedno co się rzuca w obu meczach to zdecydowana przewaga Portugalii, dużo więcej sytuacji. Myślę, że dziś będzie podobnie i skuteczność jeżeli tylko dopisze to Portugalia wygrywa ten mecz nawet z handicapem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom