>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału: Japonia - Chorwacja [05.12.2022, poniedziałek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
S 1,2K

saek

Użytkownik
BetBuilder LvBet / Chorwacja X2 + Chorwacja over 3.5 RR / @ 1,85 ✅

Witam, zwykle nie mam czasu na analizy i podaję suche typy na czacie. (13/15) Dziś parę minut mam, ale dosłownie w kilku zdaniach.

Świetnym połączeniem w moim przekonaniu są te dwa bety. Chorwacja solidna, bardzo solidna. Wyglądają świetnie w defensywie, choć to wiadomo nie od dziś, ale tutaj tylko i wyłącznie to potwierdzają. Taką ciekawostką jest, że przegrali tylko jedno spotkanie od porażki w 1/8 z Hiszpanią na Euro, pokonując po drodze choć by Francuzów. To co wyprawiają tutaj Japończycy wszyscy doskonale widzimy, tylko czy będą w stanie złamać Chorwatów w defensywie, którzy już nie będą tak kontrowani jak inne ekipy. Cały czas z tyłu głowy siedzi mi ten ich mecz z Kostaryką...nawet jeśli Chorwacja miała bić głową w mur to zabezpieczam się remisem, choć jest tam zdecydowanie więcej jakości co dziś może mieć główne znaczenie.
Jeśli chodzi o cornery to również się zbytnio tego nie obawiam, Chorwaci będą dominować i to bez dwóch zdań a co za tym idzie z czteroma nie powinno być problemu. Dwie bezpieczne moim zdaniem opcje, które mogę polecić. Dobrego dnia ;)

Gram również Brazylia -1.5 @ 1,80 ✅

Tutaj jest przepaść, nie sądzę aby Brazylia miała większe problemy.
Dzięki za świetne typy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom