>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europy + Rewanże [13.04 - 20.04.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Juventus-Sporting (awans) 2 @2.45

W czym obecny Juventus jest lepszy od Arsenalu? Patrze przez pryzmat dwumeczu Sportingu z Arsenalem wlasnie. W Lizbonie Sporting-Arsenal 2-2, gdzie Sporting wygrywal 2-1 i strzleil sobie bramke samobojcza. W Londynie bylo z kolei 1-1, ale tam o dziwo Sporting byl lepsza druzyna i to druzyna z Portugalii po strzelenieu wyrownujacego gola grala lepiej i okazje melii lepsze. . Ogladalem dokladnie, bo typ na Arsenal zamykla mi kupon i ... nie zamknal. Ostatecznie Sporting i tak awansowal po serii rzutow karnych.

Juventus to w moim odczuciu taki papierowy tygrys. Caly czas tam kontuzje, jakies dziwne nazwiska w wyjsciowym skladzie, a te wczesniejsze dwumecze jak na przyklad z Nantes to tez byly problemy. Powiedzialbym, ze Juventus bardziej faworyzowany jest za nazwe niz to czym dysponuje i jak gra, dlatego patrzac na zestawienie kursow, bardziej widzi mi sie tu gra na awans druzyny ze stolicy Portugalii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
berserk 277,9K

berserk

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Różnica taka że Arsenal wystawia tam rezerwy i walczy o mistrza a dla Juve wygrana LE to jedyna szansa na grę w LM. Mistrza już mają z głowy . Nawet jak oddadzą im 15pkt to będą na drugim miejscu a wiec LM by była . Tyle ze to czy oddadzą te punkty będą wiedzieć dopiero po dwumeczu ze Sportingiem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jakie tam rezerwy ? Nie ten etap rozgrywek i rywal. Arsenal przeciwko Sportingowi:

Ramsdale-Tomiyasu, Saliba, Gabriel, Zinchenko - Nelson, Jorginho, Xhaka, Vieria - Martinelli, Jesus.

Saka i Partey weszli od razu w 65 minucie, po tym jak Sporting zdobyl bramke w 62 min po golu stadiony swiata Pedro Goncalvesa. Za wiele to nie zminieło w obrazie meczu.



W Lizbonie sklad byl podobny, tyle ze w skladzie byli rezerwowy bramkarz Turner i w obronie Kiwior (ktorego i tak zmienil Gabriel). Jesus jeszcze wtedy byl przed powrotem na boisko (atak uzupełnial wtedy Saka oczywiscie od poczatku meczu).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Feyenoord - Roma Edit: Szkoda, że karnego Roma nie strzeliła
typ: Under 2.5 + obie strzelą
Kurs: 6.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Gospodarze grają ofensywnie, sporo strzelają i licze na to, że strzelą jednego gola, ale nie więcej z uwagi na dobrę obronę gości.
Goście dobra defensywa, w lidze stracili 26 bramek na 29 spotkań. Uważam, że będą wyczekiwać na swoje okazje z kontry i coś strzelą.
W fazie grupowej gospodarze podstrzelali: 9 bramek u siebie w 3 spotkaniach, goście 4 stracone na wyjazdach i 4 strzelone.
Typ też na "czuja", ale wczoraj Inter np wyjaśnił w LM teoretycznie faworyzowaną ofensywną i w gazie Benfice. Włoska drużyna taktycznie lepiej ułożona wg mnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nozna- Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Sporting Lizbona
Typ: Betarchitekt : Juventus powyżej 4.5 rożnych w meczu, powyżej 59.5 punktów kartkowych w meczu
Kurs: 3.57
Bukmacher: Forbet

Analiza:

Nie grałem jeszcze betarchitekta, ale no spróbujemy tym razem .
Zacznę od rogów Juventusu. Uważam, że Juventus będzie chciał w pierwszym meczu u siebie osiągnąć dobry wynik przed rewanżem i zrobi wszystko żeby ta sztuka się udała. Spodziewam się wielu ich ataków przez cały mecz. Rogi przy takich atakach powinny być i liczę na minimum 5 . Juventus ostatnie 5 meczy to 24 rogi czyli no prawie 5 na mecz. Tu liczę na dużą ilość ich ataków gdyż LE jest dla nich teraz priorytetem .
Jeśli chodzi o te punkty kartkowe, to zazwyczaj grałem zwykłe overy kartek ale w sumie to może i te punkty okażą się lepsze ( 10 pkt- żółtko, 25 punktów - drugie zółtko lub czerwień ) . Myślę, że mimo tego, że to pierwszy mecz to zobaczymy parę kartek . Myślę, że od 6 wzwyż. Juventus w ostatnich meczach dużo kartkuje bo na ostatnie 5 męczy zdobyli kartek 14 czyli sporo. Jeśli chodzi zaś o Sporting to kartek łapali ostatnio mało, ale myślę że trochę to też wynika z tego, że na krajowym podwórku nie mają zbyt wielu rywali zbliżonych do siebie. W każdym razie mi ta ekipa od zawsze kojarzyła się z kartkami. Myślę, że też sporo kartek wyłapią broniąc się przed atakami Juventusu.
sędzia jeśli chodzi o kartki wydaje mi się też całkiem spoko. Myślę, że trochę tu zaiskrzy w tym meczu .
 
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Mamy całkiem ciekawe pary ćwierćfinałowe. W skrócie w każdy meczu przychylam się w stronę gospodarzy.

Najpewniejsze wydaje się United, jednak czysta jedynka to mały kurs. Więc albo opcja Handi albo do dubla. Manchester jest w dobrej formie i sądzę, że może wygrać Ligę Europy. W Premier League mistrzostwo poza zasięgiem, a top4 powinni spokojnie w takiej formie obronić, więc mogą się skupić na decydującej fazie LE.
Sevilla za to także o już o nic w Hiszpani nie gra, ale ich dyspozycja w tym sezonie jest na tyle słaba, że na tle ManU wyglądają marnie. Szczególnie słabo wypadają na wyjazdach, dlatego w tym meczu można śmiało próbować handi pod ManU.

Można też próbować Juve, które faktycznie tylko w LE może uratować kolejny slaby sezon. Forma rośnie bo dali radę np. pokonać na wyjeździe Inter. Ale w Serie A już raczej nie powalczą nawet o 4 miejsce. Dlatego to jedyna droga do LM. Sporting owszem mocny, ale w Turynie to Juve oceniam wyżej.

Dobrze też wygląda Leverkusen będące w bardzo dobrej formie. Wygrywają mecz za meczem, a mimo to Bundesliga już jest w tym sezonie przegrana i skuteczniej można atakować LM wygrywajać LE. Rywal wydaje się półkę niżej przy takiej formie Niemców.

Ostatni mecz najbardziej wyrównany ale Feyenord tak dobrze wygląda u siebie, że raczej tutaj też się skłaniam ku gospodarzom.

#1
Lech - Fiorentina 2 @ 1,80
Man Utd - Sevilla 1 @ 1,41
2,53 @ 30j @ lvbet

#2
Man Utd - Sevilla 1(-1 handi) @2,05 @ 25j @ STS

#3
Juventus - Sporting 1
Leverkusen - Union 1
AKO 2,63 @ 40j @ STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie:AS Roma - Feyenoord
Typ: Feyenoord 1. gol minuta +28
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


AS Roma z pewnością chciałaby powtórzyć triumf w europejskich rozgrywkach, tym razem jednak mowa o Lidze Europy, a nie jak w poprzednim sezonie szczebel niżej ( Liga Konferencji Europy ), zadanie to będzie o tyle trudniejsze, że i poziom rywali jest większy, a w grze pozostały takie firmy jak Juventus czy Manchester United / Sevilla. Dodatkowo trzeba najpierw awansować w tym dwumeczu, a póki co to Feyenoord jest bliżej - z zapasem jednej bramki po zwycięstwie w Holandii. Tak więc faworytem tego meczu wydaje się być AS Roma, natomiast bliżej awansu w dalszym ciągu są Holendrzy, którzy mają skromną zaliczkę. W tym meczu liczę przede wszystkim na Feyenoord, który na wyjazdach wygląda bardzo solidnie. W tym sezonie goście zdobywali bramki m. in. w rywalizacjach wyjazdowych z Ajaxem, Rennes, PSV, AZ Alkmaar, Midtjylland czy Lazio. W zasadzie gdyby wziąć pod lupę kilkadziesiąt ostatnich spotkań Holendrów, to nie zdołali zdobyc gola tylko w rywalizacji ze Sturm Grazem, a i w tamtej rywalizacji dominowali, bo oddali aż 15 strzałów na bramkę. Roma jest nieobliczalna, ale nie zawsze w pozytywnym znaczeniu tego słowa i tak jak stać ich nawet na spektakularne 3 - 0, tak mogą też głupio stracić bramki i ostatecznie zapomnieć o awansie. Podbijam kurs na gola Feyenoordu przedziałem czasowym, czyli goście muszą zdobyć gola w 28:00 minucie lub później.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +885
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sevilla - Manchester United 3:0

Manchester lub remis + obie strzelą
1,95

Do tej pory zastanawiam się jak Manchester mógł wygrany mecz...zremisować - swoją drogą tylko ten mecz nie wszedł mi na kuponie.
Prowadzić 2:0 i w samej końcówce strzelić sobie 2 samobóje.
Sevilla w tej Lidze Europy czuje się jak ryba w wodzie, nie ważne jaki mają sezon w lidze, Oni w lidze Europy grają w ostatnich latach tak jak Real w lidze mistrzów naprawdę czapki z głów.
Dziś Manchester mocno osłabiony przede wszystkim w obronie gdzie zabraknie R. Varane i Li. Martineza a w ich miejsce wejdzie... H. Maguire. Do tego B. Fernandes pauzuje za nadmiar kartek a nie wiadomo czy wystąpią Sabitzer, McTominay i Malacia - chociaż do Hiszpanii polecieli.
Sevilla po koszmarnym początku sezonu jak by złapali wiatr i ich gra już nie wygląda tak beznadziejnie, nawet ten mecz z Manchesterem pokazał, że potrafią - w lidze wygrana 2:0 z Valencią - ogólnie z ostatnich 10 meczy w 8 strzelali bramkę. Dziś liczę, że strzelą gola.
Manchester z przodu wiadomo, że ma piłkarzy naprawdę światowej klasy J. Sancho, Antony, M. Rashford, A. Martial tutaj także wydaje mi się, że strzelić gola powinni.

Reasumując - Liczę na obie strzelą ale patrząc przez pryzmat całościowy wydaje mi się, że mimo wszystko to nadal Manchester jest faworytem do awansu a aby awansować nie mogą tego meczu przegrać.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Tu już nawet kartki i sędziów ustawiają. Wychodzi jeden z najbardziej kartkowych sędziów w Europie Soares-Dias i na 15 faulach do przerwy w Sevilli, wyniku 1-0 dla gospodarzy, nie wyciąga nawet jednej żółtej. Sabitzer sobie 3 razy fauluje, w tym dwa razy w ciągu minuty, a on mu nawet uwagi nie zwraca.

To jest parodia futbolu. Jeszcze Sevilla, która jest jedną z najbardziej chamsko grających drużyn. Śmiech na sali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom