>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Chcesz się zarejestrować w Expekt ale nie wiesz jak to zrobic?? Jak wpłacic lub wypłacic na swoje konto wygrane pieniadze? Tutaj dowiesz sie wszystkiego!
TUTAJ znajdziesz Praktyczny Poradnik
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
witam
chcialem wlasnie zalozyc sobie konto ale w formularzu polem obowiazkowym jest nr tel stacjonarnego. co mam zrbic jesli ja takiego nie posiadam. mam tylko nr kom.
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
dane do expecta
no przecież jesli nie posiadasz nr stacjonarnego to podajesz komórkowy, ja jestem zarejestrowany w bwin i bah i dotychczas przez ponad rok nikt do mnie nie dzwonił,zwykle nasze kochane booki oszczędzaja komunikujac sie poczta,zarówno listonoszowa jak i elektroniczna.spokojnie możesz zakładac konto.powodzenia w obstawianiu ????
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Wczoraj o 15 wpłaciłem kasę poczta.Jak myślicie kiedy może ona już być na moim koncie ,mam nadzieje że dziś na ligę mistrzów już wpłynie
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Muszę pana zmartwić. Przekaz pocztowy dłużej &quot;idzie&quot; niż zwykły przelew bankowy. Czas realizacji przelewu na poczcie to między 7 a 14 dni.

Pozdrawiam
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Jak wypelnicz okienko z adresem ? nie uzywajac tego znaku / np mam adres ulica Poniatowiskiego 86/14 wyskakuje cos, ze nie uzywac znakow pewnie chodzi &quot;/&quot; przynajmniej ja tak rozumie, a dali na adres az 3 okienka...
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Jak wypelnicz okienko z adresem ? nie uzywajac tego znaku / np mam adres ulica Poniatowiskiego 86/14 wyskakuje cos, ze nie uzywac znakow pewnie chodzi &quot;/&quot; przynajmniej ja tak rozumie, a dali na adres az 3 okienka...
Należy znak &quot;/&quot; zastąpić znakiem &quot;-&quot;
 
wooof 0

wooof

Użytkownik
mam problem jestem bardzo poczatkujacy i zalozylem konto w expekcie, kliknalem na przelew przez western union, podalem kwote i pojawil mi sie jakis komunikat &quot;Dziękujemy za złożenie zamówienia depozytu!&quot; i kaza mi sie udac do najblizszej placowki, ale w okolicy nie ma takiego oddzialu. I mam pytanie co do tego: czy jesli z tym nic nie zrobie to nie beda mi przychodzily zadne upomnienia do zaplaty?

Aha i jeszcze jedno, czy moge wplacic pieniadze na konto za pomodza takiego blankieciku jaki bierze sie na poczcie i wypełnia? Jesli tak to prosze o wszystkie szczegoly co musze wpisac w poszczegolne miejsca.


prosze o szybka odpowiedz.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie miałem do czynienia z tego typu przypadkiem. Proszę wysłać e-mail do polskiego supportu z informacją, iż przez przypadek pan klikną depozyt za pomocą Western Union i prosi pan o anulowanie depozytu za pomocą tej metody.

Tak, może pan na poczcie dokonać przelewu. Nie posiadam gotowego blankietu, ale wypełniając go wpisuje pan wszystkie informacje takie jak przy przelewie bankowym
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
Witam.
Chciałem właśnie wypłacić 200zl i jak zacząłem dokonywać operacji to okazało sie że zostanie pobrana prowizja 60zl !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Konto posiadam w banku Millenium.

&quot;Prowizja będzie pobrana z wypłaty wygranej, jeżeli bank znajduje się w kraju gdzie Expekt.com nie ma konta bankowego. &quot;

Czyli Expekt nie posiada konta w Polsce???

Prosze o wyjasnienie.
 
Z 0

zyga435

Użytkownik
Witam pierwszy raz będe wypłacał pieniążki z Expektu i mam pytanko czy adres banku mam wpisać placówkę mojej miejscowości gdzie zakładałem konto czy głownej siedziby banku ?

Proszę o sprawdzenie czy poprawnie są umieszczone informacje dotyczące wypłaty ??


Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.

Adres: Nie wiem co tu mam wpisać ?
Oddział główny to:
ul. Sokolska 34
40-086 Katowice

Co mam wybrać oddział główny czy tam gdzie zakładałem konto ??
Oddział w Rybniku
ul. Wieniawskiego 3
44-200 Rybnik


Kraj: Polska

Numer konta: **************************

Kod Swift: INGBPLPW

Suma: **


Pomocy bo nie chcę stracić tych kilkunastu ciężko zarobionych złotych.

Proszę także aby osoba wypowiadająca się miała za sobą już wypłatę z Expektu.

Z góry dziękuję za pomoc. :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom