>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Tak, tak. Zorientowalem sie od razu praktycznei po opublikowaniu posta, ze cos tu nie gra.

Od razu wstawilem komentarz dodatkowy.
 
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Częstochowa - Lublin h(4.5-0) [2] 1.67 betfan

Nie widzę dziś gospodarzy. Nie poradzili sobie z Wrocławiem, który wyraźnie ma problemy, to jakim cudem mają sobie poradzić z naszpikowanym Motorem. Nie wierzę dziś w Drabika, bo głowa nie jest najmocniejszą steoną u niego, a jadąc przeciwko byłej drużynie już tam w tej głowie będzie się kotłowało. I coś mi dziś się zdaje, że Michelsen może odjechać słabszy mecz. Przewiduję jakieś 40-50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2250
G 3,3K

grubaryba

Użytkownik
Zielona Góra - Gorzów

X@12
Gorzów wygra @2.5
+2.5 Gorzów @1.85

kursy -dowolny ziemniak bo kursy wszędzie takie same praktycznie.

Więcej min i zapalników w składzie po stronie gospodarzy w mojej ocenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1209
P 28,4K

pieniazek

Użytkownik
Zielona Góra - Gorzów 1 1,60 Betclic

Według mnie dzisiaj Falubaz to wygrywa.Hampel , bracia Pawliccy, Jensen cała czwórka w dobrej formie. Do tego Kvech na swoim torze też groźniejszy niż na wyjazdach. Goście na wyjazdach tracą sporo. Fajfer czy Miskowiak to chyba najwięcej. Do tego Vaculik też jeździ w kratkę. Juniorzy co prawda lepsi w Gorzowie ale to i tak za mało żeby goście mogli wygrać.

Z tego meczu polecam jeszcze:
Fajfer poniżej 6,5 1,70 - Betclic
Thomson powyżej 9,5 1,85
Piotr Pawlicki powyżej 8, 5 1,75
Wszystko Betclic

Drugi dzisiejszy mecz ale ten rozegrany wcześniej w Częstochowie i tutaj zagram Bartka Zmarzlika powyżej 11,5 1,57 STS
Fajnie też wygląda Wiktor Przyjemski powyżej 4,5 1,75 w Betclic.
W biegu młodzieżowym Wiktor nie powinien mieć problemów z 3 pkt.
Później w kolejnym biegu jedzie na juniora gosp i Drabika w parze z Cierniakiem tutaj już może zdobyć 2 pkt i po 2 biegach liczę na księgowanie wygranej.
Do tego Leon Madsen powyżej 10,5 1,80 też wygląda bardzo dobrze. Madsen kolejny sezon ścisła czołówka. Mimo że rywale mocni to jeśli Częstochowa chce powalczyć to Madsen w roli lidera musi te +10 zdobyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Holder + Lindgren over 17,5 @1,95 etoto

Która para lepsza: Hampel + Pawlicki Przemek vs Thomsen + Woźniak - typ: Hampel+Pawlicki @1,75 etoto
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zielona Góra - Gorzów
Unibet
Typ Gorzów
Kurs 2.8

A więc derby, które wracają po latach. Każdy z nas chyba trochę ich był głodny a ja po zobaczeniu kursów nabrałem ochoty jeszcze bardziej. Dziwię się bardzo takim faworyzowaniem zielonych. Bo jak dla mnie jest to w dużej mierze spowodowane Lesznem niż rzeczywista postawą a mecz z Lesznem naprawdę ich przykolorowal a o tym jak Unia jest słaba przekonaliśmy się w piątek gdzie nie istniała z Grudziądzem. Zielona może sobie płuc w brodę za ten remis ale można śmiało liczyc im bonus co przy ponad 2 miesięcznej przerwie Janka może osiągnąć ich cel jakim jest utrzymanie więc zielona góra to dla mnie żaden faworyt do kursu 1.5 zresztą granie ich po takim czymś to igranie z losem. Tyle mojego chłodnego sporządzenia bo mecz w Lesznie był meczem dwóch najsłabszych zespołów teraz poprzeczka idzie w górę.

Personalnie to również jest przewaga gości. Bo o ile można napisać że misiek jedzie w na wyjazdach słabo to co można powiedzieć o Kvecchu który jest tragiczny i to dzięki niemu w dużej mierze nie wygrali w Lesznie. Kapitalny jest Thomsen bardzo mi się podoba w tym sezonie szybki odważny prawdziwy lider i myślę że dziś też dołoży dużo do zwycięstwa. Wraz z Vaculikiem który przez lata w Gorzowie poznał co znaczą derby. Po drugiej stronie Pawliccy i doskonały hampel ale to żądni pewniacy ba musimy pamiętać o ich literkach. Kluczem dla mnie będzie juniorka bo o ile druga linia jest dość wyrównana z lekkim wskazaniem na Gorzów tak dla mnie juniorzy Gorzowa zrobią różnice i tu będzie klucz do wygranej

Piękny kurs na drużynę lepsza perosonalnie która takie mecze z takim rywalem musi wygrywać.

Dziś nastąpi weryfikacja Zielonej przez silnego rywala i czuję że temu nie podołają

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1458
S 18K

scrobek

Użytkownik
Piotr Pawlicki under 9,5 pkt. @1,70 Betfan (Pierwsze Pięć Startów)

Wszyscy inni linia 8,5 pkt. tylko Betfan ma wyższą linię. Wydaje mi się być za wysoka choćby z tego względu, że Piter w tym sezonie zdobył najwięcej to 8 punktów. Mecz pod wysoką presją, a wiemy jak na to reaguje Piter, może obrócić się to przeciw niemu, jak to wiele razy bywało. Dodatkowo wczoraj jazda w eliminacjach w SEC-u Krsko może odbyć na formie fizycznej
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom